Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyeseknek mi érdeke olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek mi érdeke olyan sablon pasikat kreálni, mint a chadek, ami által megpróbálják meghatározni, hogy mi vonzó a nőknek?

Figyelt kérdés

Eredeti jelentése ugye népszerű, magabiztos, szexuálisan sikeres férfi, az alfahím szimbolikus neve. Általában lapátállal és vadászszemmel ábrázolják.


Csak szerintem a gond az, hogy a szépség szubjektív, és mindenkinek más jön be. Pl. a volt sulis társ nőm, aki mindig vékony volt és neki szinte mindig mackósabb kinézetű pasik jöttek be..pedig lett volna más jelentkező is.


Pár napja összefutottam vele és a férjével, aki az előző pasijaihoz hasonlóan szintén macis kinézettel rendelkezik. De, tudnék még példákat írni a környezetemből.


Meg szerintem sok nőt kimondottan taszítanak az ilyen baltafejű, lapátállú pasik. Mármint az incelek mindig olyan arcokat linkelnek Chadnek, akik a nők nagy részének egyáltalán nem jönnek be. Itt az oldalon is nagyon sok nőtől olvasom, meg mikor női ismerőseim, kollégáim véleményét kértem ki egy állítólagos chad-ről, kivétel nélkül szinte egyiknek se jött be.


Sőt, az utcán, ismerősi körömben, vagy munkahelyen se azt tapasztalom, hogy csak ilyen férfiaknak lennének női.


A kérdésem az, hogy ha sok nőnek állításuk szerint nem jönnek be az ilyen pasik, akkor egyesek miért próbálják sulykolni ennek az ellenkezőjét?



2021. dec. 20. 14:55
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
77%

10.


Ezt az amcsik találták ki - nem csoda honnan jön a szar!

2021. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
23%

8! nem tudtad, hogy van ilyen? Persze, hogy van?!😄 Esetleg olvasgass egy kis szociálpszichológiát, a párkeresés-kapcsolatok egy önálló fejezet mindben.

Már Francis Galton a 19. században leírta, hogy a férfiak és nők a kutatásai lapján kiket tartanak vonzónak.

2021. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerubb sajnaltatni magukat meg elmeleteket gyartani, mint felemelni a fenekuket a gep elol es nekiallni edzeni, jo ruhakat venni, kihozni magukbol a maximumot.
2021. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
60%

13.


"jo ruhakat venni"


Nem a kérdező védelmében, de ahhoz "guba köll, maxisok" - sokan nem azért hordanak kínait meg turis cuccokat, mert az annyira jó, hanem mert picit csücskös ár a 35 ezer egy gatyért, 30 egy "márkás" cipőre vagy 20 ezer egy szar pólóért, csak mert valaki ráírta, hogy "menő márka".

2021. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
56%
milyen vicces amúgy, nem? Most is amellett olvassuk az okoskodást, hogy "nem számít a kinézet" DE ha népszerű meg sikeres akarsz leni, gyúrjál meg legyél stílusos meg minden, na most remélem nem csak én látom az önellentmondást...
2021. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
63%
En soha nem irtam olyat, hogy nem szamit a kinezet. Dehogynem. Ahogy egy nonel is gaz a lenott haj, a kitaposott cipo es elhizott test, ugy a ferfinel is az. Egy szett jo ruhara beruhazni pedig sosem hulyeseg. Barmikor kellhet.
2021. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
27%

Létezik a Szabadság szobor!


-ezt csak azért írom ide, mert egy tény, ami biztos van, ami pár embernek nem tetszik, miért nem bontják el? Elvégre a kérdező és kompániája most megint alternatív valóságot épít, amiben nem számít a kinézet!

2021. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
73%

Mert könnyebb egy ellenségképet gyártani és arra köpködni, mint elgondolkodni magán.


Az egész chades, mgtowos, redpilles univerzum egy revenge fantasy némi elkúrt megküzdéssel fűszerezve. Az egész arról szól, hogy nem akarok felelősséget vállalni, hanem a világot hibáztatom és attól is várok majd megoldást.


-a chadek kellenek a nőknek, nem én vagyok a hibás, hogy nem vagyok toxic masculin

-a nők meg majd egyedül maradnak a gyerekükkel 30 éves öregasszonyként én meg nagy kegyesen megszánom őket a valódi értékeimmel a chadek után



Kb ennyi az egész univerzum lényege

2021. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
34%
#17 Az incelek álomvilágánál csak az a rosszabb, aki ilyen mesehívő széplélek, a külső igenis rettentően sokat számít. kész ez van, ez a valóság, erősebb kutya b*szik a m világunkban meg a jobban kinéző emberek. pont.
2021. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
64%
#19: csakhogy abban, hogy ki néz ki jól, NINCS EGYETÉRTÉS.
2021. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!