Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyeseknek mi érdeke olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek mi érdeke olyan sablon pasikat kreálni, mint a chadek, ami által megpróbálják meghatározni, hogy mi vonzó a nőknek?

Figyelt kérdés

Eredeti jelentése ugye népszerű, magabiztos, szexuálisan sikeres férfi, az alfahím szimbolikus neve. Általában lapátállal és vadászszemmel ábrázolják.


Csak szerintem a gond az, hogy a szépség szubjektív, és mindenkinek más jön be. Pl. a volt sulis társ nőm, aki mindig vékony volt és neki szinte mindig mackósabb kinézetű pasik jöttek be..pedig lett volna más jelentkező is.


Pár napja összefutottam vele és a férjével, aki az előző pasijaihoz hasonlóan szintén macis kinézettel rendelkezik. De, tudnék még példákat írni a környezetemből.


Meg szerintem sok nőt kimondottan taszítanak az ilyen baltafejű, lapátállú pasik. Mármint az incelek mindig olyan arcokat linkelnek Chadnek, akik a nők nagy részének egyáltalán nem jönnek be. Itt az oldalon is nagyon sok nőtől olvasom, meg mikor női ismerőseim, kollégáim véleményét kértem ki egy állítólagos chad-ről, kivétel nélkül szinte egyiknek se jött be.


Sőt, az utcán, ismerősi körömben, vagy munkahelyen se azt tapasztalom, hogy csak ilyen férfiaknak lennének női.


A kérdésem az, hogy ha sok nőnek állításuk szerint nem jönnek be az ilyen pasik, akkor egyesek miért próbálják sulykolni ennek az ellenkezőjét?



2021. dec. 20. 14:55
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
79%
#28 Van abban valami különlegesen humoros, amikor boredpandás, 4chanes, 9gages linkek szolgáltatják a "bizonyítékot". :D
2021. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
66%

31.


Volt itt már blikkes, kurucos meg 444-es "bizonyíték" is - ezek se rosszabbak azoktól...

2021. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 Ollókezű Edward ***** válasza:
65%

Mi az, hogy vadásszemű?🤣🤣🤣

Amúgy van olyan, hogy semmi nem jó. Ha a "Chad" tetszik, akkor válogatós ótvar p!n@ vagy, ha nem, akkor pedig hazudsz. A saját preferenciám miatt én már vagy 10-15 éve csak a szart kapom, mert mi az, hogy nekem csak azok a bizonyos típusú pasik jönnek be. De ha a "Chad" lenne nálam a befutó, akkor azért kapnám az ívet. Szóval nem is azzal van a baj, hogy milyen preferenciád van, hanem az, hogy egyáltalán van, mert akkor már esélyes, hogy elutasítod őket. Szerintem.

2021. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 Ollókezű Edward ***** válasza:
67%

31-es: Meg a paint 2D-vel rajzolt mémek, amik erősen a náci Németország eugenikájára építenek:

[link]

és persze ez is egy klasszikus:

[link]

2021. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
83%

34.


Nekem a hugyozós a kedvencem azokból amiket eddig láttam, el nem tudom képzelni, hogy valaki úgy hugyozik a piszoárnál, hogy a mellette állók vállára teszi a kezét, szanaszét vizel meg ilyesmik.

2021. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
57%

#26: Neked meg ezzel válaszolnék: https://www.youtube.com/watch?v=Z5S-GiXGgXo


#29: Pontosan. Ha rajzzal kéne ábrázolni, képzelj el egy gömböt legbelül, benne a gömb magját és kívül csillagalakzatú kicsúcsosodásokat.


A csúcs körüli részen vannak az EGYÉNI PREFERENCIÁK, amik a szépség objektivitását, relativitását jelentik. Egyeseknek Axl Rose jön be, a másiknak Denzel Washington, a harmadiknak Tom Cruise és így tovább...


De ezekért túl nagy a versengés, így a nők többsége hamar rájön meg anyáról-lányára száll a "tudás", hogy ilyen pasikat nem lehet megtartani, túlságosan be kéne csicskulnia hozzá a nőnek és még az sem lenne garancia, hogy ne csalná őt rendszeresen vagy ne csábítaná el tőle egy másik nő.


Ezért ezek a férfiak többségében a fuck buddy szerepét töltik be.


De kell apaalapanyag is, erre szolgál majd a gömb külső héja, egy olyan átlagos példány, akiben apró vonásilag felfedezhető a fent felsorolt adoniszok valamely tulajdonsága, jellege. Ugyanakkor kellően szolgalelkű és megbízható ahhoz, hogy a nő megbízzon benne, hogy jó apa lesz belőle, nem hagyja majd el gyerekszülés után vagy terhesen.


Végül pedig a gömb belső magja, aki a nők számára a teljesen érdektelen, semleges réteg, ezek között vannak a Molnár Krisztiánok, Torrenték és Alekoszok is, de van, aki egyébként teljesen normális lenne, csak szar a genetikája.

2021. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
29%
#34: Pedig szórakozóhelyeken gyakori, még haverkodik is közben, hogy "Szevasz Pubi" meg "Na mi a pálya, öcsi?"
2021. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
86%
#16! Viszont jól rávilágított egy ellentmondásodra.
2021. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
36%
#34! A második kép sajnos a valóság, tényleg ennyin múlik a dolog világszépe álompasi meg utolsó lúzer incel szar közt.
2021. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:

39


A második képen az incelt ábrázoló kép az valós? Mert sokat vagyok emberek között, de még életemben nem láttam olyat, aki ilyen beesett vagy milyen állkapocs-al rendelkezett volna. A második, a chad közelebb áll a valósághoz, de ilyeneket is csak elenyésző számban látok.


Nem lehet, hogy van egy erős átmenet a kettő között?

2021. dec. 20. 21:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!