Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyeseknek mi érdeke olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek mi érdeke olyan sablon pasikat kreálni, mint a chadek, ami által megpróbálják meghatározni, hogy mi vonzó a nőknek?

Figyelt kérdés

Eredeti jelentése ugye népszerű, magabiztos, szexuálisan sikeres férfi, az alfahím szimbolikus neve. Általában lapátállal és vadászszemmel ábrázolják.


Csak szerintem a gond az, hogy a szépség szubjektív, és mindenkinek más jön be. Pl. a volt sulis társ nőm, aki mindig vékony volt és neki szinte mindig mackósabb kinézetű pasik jöttek be..pedig lett volna más jelentkező is.


Pár napja összefutottam vele és a férjével, aki az előző pasijaihoz hasonlóan szintén macis kinézettel rendelkezik. De, tudnék még példákat írni a környezetemből.


Meg szerintem sok nőt kimondottan taszítanak az ilyen baltafejű, lapátállú pasik. Mármint az incelek mindig olyan arcokat linkelnek Chadnek, akik a nők nagy részének egyáltalán nem jönnek be. Itt az oldalon is nagyon sok nőtől olvasom, meg mikor női ismerőseim, kollégáim véleményét kértem ki egy állítólagos chad-ről, kivétel nélkül szinte egyiknek se jött be.


Sőt, az utcán, ismerősi körömben, vagy munkahelyen se azt tapasztalom, hogy csak ilyen férfiaknak lennének női.


A kérdésem az, hogy ha sok nőnek állításuk szerint nem jönnek be az ilyen pasik, akkor egyesek miért próbálják sulykolni ennek az ellenkezőjét?



2021. dec. 20. 14:55
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
65%

Kerdezo! (46-os vagyok)


Biztos vagyok benne, hogy mind az ex-kollegad, mind a szomszedod konnyen kezdi az ismerkedest. Marmint vevok, nyitottak rajuk a nok 60-80%-a, akiknel kezdemenyez.

Aztan az adott no onbizalmatol es onismeretetol fugg, hogy az emlitett rossz tulajdonsagok kozul mennyit, es mennyi ideig visel el.


De ha a "jokepu" helyett csak "atlagos" kinezetu vagy, akkor a tulajdonsagaid es a szemelyiseged egyaltalan nem szamitanak, vagy csak akkor, ha az adott kornyezetben te szamitasz a legjobban kinezonek.


(Sajat tapasztalat: van a tancsuliban, ahova jarok egy kezdo csoport, a tanarral mar baratinak mondhato a kapcsolatunk, en versenyzo vagyok. Megkert a tanar, hogy par hetig jarjak mar be a kezdo tanfolyamra segiteni neki, mert sok a szolo lany, es amig nem lesz parjuk akkor ne erezzek mar rosszul magukat, hogy folyton egyedul kell lepkedni, es ne hagyjak ott a tanfolyamot. Mondtam oke. 15-55 ev kozotti nokrol beszelunk, kb minden korcsoportbol egy-egy no. En voltam kb a felisten, hiszen nyilvan kivaloan vezetek, tudok figyelni a partnerre ezert kellemesse tudom tenni a tancolast szamukra is. Legalabb egy, de szerintem ketto csajnak ereztem, hogy tetszem. Korban sajnos nagyon messze voltunk, nagyon fiatalkak voltak hozzam kepest, tehat maradtunk a tancora keretein belul. Na egeszen addig, amig nem jott egy objektiven jol kinezo srac a tanfolyamra. Egeszen elkepeszto volt, hogy kb egy tizedmasodperc alatt estem ki a pikszisbol. Olyan mosolyokat kapott, hogy csak lestem, csak attol elpirultak a nok, ha odament hozzajuk. Pedig o is kezdo volt, szoval ugyanolyan bena volt, mint a nok. Amig o meg nem jelent, siman hagytak a nok, hogy keringo, tango stb kozben ugy tancoljunk, ahogy kell, azaz bordakosartol combkozepig folyamatos testkontaktban. Mert a standard tancokat igy lehet kenyelmesen es szepen tancolni, volt, aki meg is jegyezte, hogy ez igy milyen jo, mert jobban elferunk, o azt hitte, hogy azzal, hogy kozelebb megyunk egymashoz nehezebb lesz. Na ennek vege volt, miutan a srac megjelent. Ereztem, hogy mar nem vevok erre, ezert nem is eroltettem. De erted, jon valaki, aki jobban nez ki nalam, es maris baromira megy a levesbe minden, de minden pozitiv dolog, amit addig velem kapcsolatban megtapasztaltak. Nem szamit tobbe sem a tanctudas, sem a kellemes beszelgetes, amik az ora kezdetere varakozas kozben kialakultak. Semmi. Onnantol kezdve nem is volt szukseg ram, a noknek eszuk agaban sem volt nem jarni a tanfolyamra a tovabbiakban, mert ha csak ket lepest tettek masfel ora alatt a helyes sraccal, mar azert is megerte nekik eljonni.)


Be sem tudsz kopogtatni a nok 60-80%-anak ajtajan, ha atlagos kinezettel rendelkezel.

2021. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

51


Köszi, hogy ilyen részletesen kifejtetted. :)


Elolvastam, és hát kellemetlen lehetett, sajnálom. Jó magam soha nem voltam tánc suliban, táncolni se szeretek, sőt, olyan hobbikat se űzök ahol ilyen nőtöbblet van, így érdemben nem tudok hozzászólni.


Az meglehet, hogy vannak olyan férfitípusok, akikért a nők egy bizonyos része rajong. Pl. az épp aktuálisan felkapott jóképű színészek.


Chris Hemsworth, Henry Cavill, Jason Momoa, stb. Nyilván ők sem tetszenek minden nőnek, de jobb kiindulópontok lehetnek.


De ugyan ez megfigyelhető férfi oldalról is. Pl. Sandra Bullock, Scarlett Johansson, Brie Larson stb. Ha hülyeséget írtam, bocs, színésznőkből nem vagyok toppon. :D De lehet vannak jobb példák is.


A lényeg, hogy ki számít átlagosnak, azt nehéz belőni, mert sok embert ismerek, akik kapcsolatban vannak, és egyik sem egy Henry Cavill.


Ezt a 60-80%-ot nem értem, mert ennyi szingli nő szerintem nincs, vagyis a környezetemben. Lehet, hogy ők is jobban preferálják az átlagon felüli férfiakat, de szerintem járnak annyira a realitás talaján, hogy beismerjék, ez az út hosszabb távon nem járható. Mert mivel ugye aki átlagon felüli, vagy aluli, abból kevés van, és akik átlagosak, azok vannak többségben. És a nők többsége ezekkel is van hosszabb távú kapcsolatban.


A szex kapcsolatot hagyjuk most, az más tészta. :)

2021. dec. 21. 18:22
 53/58 Ollókezű Edward ***** válasza:
78%
51-es: Mióta az eszemet tudom, egy bizonyos típus tetszett, pont nem azok, akikre a többség csorgatja a nyálát, és pont ezért kapom a szart a kezdetek óta. Ez akkor hogy lehet?
2021. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
83%
53! Úgy, hogy van az a kifejezés, hogy átlag! Tudod ha 100-nőből 95-nek ugyanaz jön be, akkor hiába van öt különböző ízlésű a férfiak nagy többsége többi 95%-al fog találkozni.
2021. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 Ollókezű Edward ***** válasza:
72%

Nem érted, 54-es. Mi az oka annak, hogy engem, akinek pont nem a chad-ek jönnek be, kb. elmebetegnek néznek, pont azért, mert nem a chad-ek jönnek nekem be, hanem egy másik típus? Mi az oka annak, hogy ugyanúgy kapom az ívet, mint aki a chad-re csorgatja a nyálát?

Szerintem tudom, miért. Szerintem itt nem arról van szó, hogy az ügyeletes chad tetszik-e adott nőnek, vagy nem, hanem hogy egyáltalán tetszik neki valaki. Mert ha egy bizonyos típus tetszik a nőnek, akkor nehezebb behálózni.

2021. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
70%
divat ipar csinál belölle jó üzletet. vegyék pasik a menő ruhákat, cuccokat, autókat. plasztikai sebészhez is járjanak mint nők stb...
2021. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
38%
51es jól kifejtetted,de ebböl se fognak tanulni az ösztönlény szinten lévő nők,csak az értelmesebbek. ezt a videót se fogják megérteni ,pedig ennél egyszerűbben már tényleg csak debileknek lehet elmagyarázni,aztán szívnak évekig, évtizedekig a párkeresésben is : https://www.youtube.com/watch?v=BGfjbFv8RHE&list=PL5XRZhU39l..
2021. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

57


Az 51-es válaszolóban azt becsülöm, hogy a többivel ellentétben ő leírta a tapasztalatát, és ki is fejtette. Csak az a gond, ez is egyoldalú, amit ő írt.


Mert ő olyan helyen volt, ahol nőtöbblet van, általában, ezért megeshet, hogy aki külsőre úgy néz ki, mint Henry Cavill pl, arra valamennyire jobban tapadni fognak, mint egy átlagosra.


Mint mikor egy olyan melóhelyen, ahol sok a férfi, egy átlagos, szemüveges, esetleg szeplős lánynak nyilván valamennyire csapni fogják a szelet. Egészen addig, amíg nem jön egy Scarlett Johansson. Az átlagos lányt utána hanyagolni fogják.


A férfiak is, ha megtehetik, mindig a jobb, vékonyabb, dekoratívabb nők után ácsingóznak. Úgy mint a nők, akiknek ha adódik, akkor egy Henry Cavill vagy Chris Hemsworth után. Nyilván ez sarkítás, amiket én írtam, mert nem fed le minden embert.


De a jelenség mindkét nemnél megfigyelhető. Vagy tagadod? Mert ha megtudsz cáfolni, szívesen elolvasom. :)

2021. dec. 21. 23:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!