Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban nők válaszaira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők válaszaira vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mi állhat annak a hátterében ha egy férfi incel lesz, vagyis teljesen sikertelen a nők terén?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 Barito ***** válasza:
23%

A 38-as és a 43-as hsz súlyos tévedés, és még sértegetés is.


"Egyreszt aki a neme alapjan talal ertekesebbnek egy embert annak agyi problemaja van! Kezeltesse magat!"



Nézd meg, hogy a nők körül forog a világ. A p.na körül. Ezt a legrondább nők kivételével mindenki tudja. A jó nők simán kihasználják, a közepesek is válogathatnak a pasikban. Közepestől felfelé az a nő szingli aki az akar lenni, vagy irreálisak az igényei.



"Az incelek 90%-a akkor is incel lenne, ha jól nézne ki."



Tévedés. A férfi nőt akar, a nő férfit. Most ne boncolgassuk a miérteket, de így van. Aki nem kapja/kaphatja meg amit akar, az meg van fosztva tőle, nem a saját választása/döntése ez. Az igaz, hogy az ő hibája, de csak annyiban, hogy ő a nem vonzó, és nem a nők a hülyék, akiknek ő nem kell. Én speciel soha nem voltam nő gyűlölő. De feltűnő volt mindig is a terelés, a hazudozás és kifogás keresés amivel a nők előálltak mikor éles volt a helyzet. Amiről hadoválsz 38-as, 43-as azt nem tudod igazolni.


Ha nők vagytok, akkor van 1 kérdésem: mutatok magamról pár fotót, és megkérdem: Mit tegyek, hogy összejöjjetek velem? Soroljátok! Mit tegyek, hogy a feleségem legyél, gyermekeim anyja, ezek minden vonzatával?


A választ előre tudom: jönne a terelés, h van barátom, most nem kell kapcs, vagy mondtok jó tanácsokat, hozzáfűzve h akkor(!) majd MÁSNAK tuti kelleni fogok. (de nektek akkor sem)

2022. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
78%

"Ha nők vagytok, akkor van 1 kérdésem: mutatok magamról pár fotót, és megkérdem: Mit tegyek, hogy összejöjjetek velem? Soroljátok! Mit tegyek, hogy a feleségem legyél, gyermekeim anyja, ezek minden vonzatával?"


Egyik sem vagyok, de ebből a kérdésből látszik, hogy fogalmad sincs, hogy működnek az emberi kapcsolatok.

2022. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 Barito ***** válasza:
34%
52! Taníts "mester".
2022. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
66%

Barito:


"Nézd meg, hogy a nők körül forog a világ. A p.na körül. Ezt a legrondább nők kivételével mindenki tudja."


Hol? Kiknél? Akadémiai és filozófiai szempontból a világ - legalábbis nyugaton - az önmegvalósítás körül forog. Nőként akörül, hogy egyszerre lehess egyetemi docens, női sofőr, beszélj akár 3+ nyelvet és mutass jól bikiniben. Férfiak között is elég gyakori ez, már ha a középosztályt/értelmiséget vesszük alapul. Az a Te szubjektív nézőpontodat tükrözi, hogy ezt gondolod célnak. Nem véletlenül fullad kudarcba. Melyik, magára bármit is adó nő szeretne eszköz lenni ahhoz, hogy minél több egyéjszakás kalandod legyen, utána pedig eldobd, mint egy rágógumit?


"A férfi nőt akar, a nő férfit."


Hetero körökben. Nekem biszexuálisként viszont van olyan választásom, hogy amennyiben a férfi felhozatalt nem találom színvonalasnak, találhatok barátnőt is magamnak, akit szerethetek.


"Aki nem kapja/kaphatja meg amit akar, az meg van fosztva tőle, nem a saját választása/döntése ez."


Egy példa: 25-30 éves pályafutása alatt nők millióinak tetszett meg Robert Downey Jr., mégis néhány színésznő kapta meg. Ennek eredményeképpen nők és meleg/bi férfiak milliói vannak megfosztva tőle, mert nem kapták meg?


Nem mellesleg tehetsz azért, hogy elérdd, amit szeretnél. Ha egy csinos, kiegyensúlyozott, okos lányra vágysz, akkor Te is kezdd el kisportolni, kiművelni magad, esetleg kezdj el terápiára járni. Nincs olyan, hogy neked bármi is járna, mert neked az kell. El lehet kezdeni felnőni a saját igényeidhez. Egy csinos, fiatal, intelligens lány sem akar összejönni egy nőgyűlölő, punnyadt, megkeseredett férfival, aki pusztán a nemi szervét látja benne.


"Ha nők vagytok, akkor van 1 kérdésem: mutatok magamról pár fotót, és megkérdem: Mit tegyek, hogy összejöjjetek velem? Soroljátok! Mit tegyek, hogy a feleségem legyél, gyermekeim anyja, ezek minden vonzatával?"


Nő vagyok. Viszont mivel már van fogalmam a stílusodról, így lehetsz Te bármilyen helyes, akárhogy vergődhetsz, nem hiszem, hogy lesz olyan, aki hozzád menne. Pláne gyermeket akarjon tőled. Nem is reális kérdés ez egy anonim oldalon idegen emberektől.

2022. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 Barito ***** válasza:
42%

Kedves Meta:


"Nő vagyok. Viszont mivel már van fogalmam a stílusodról, így lehetsz Te bármilyen helyes, akárhogy vergődhetsz, nem hiszem, hogy lesz olyan, aki hozzád menne. Pláne gyermeket akarjon tőled. Nem is reális kérdés ez egy anonim oldalon idegen emberektől."


Tudtam, hogy terelés a vége. Még a kérdést sem értetted meg rendesen. Átfogalmazom: ha nem így (vagy ahogy véled) gondolkodnék, akkor lenne esélyem nálad? (nem ismerkedni akarok, csak példa szintjén írok, semmi kötelezettséged nincs)


Az előző hsz.-em egészét félreértetted. De veszekedni, pláne szidni a másikat, nem akarom. A békés beszélgetés híve vagyok.

2022. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
43%

"Nézd meg, hogy a nők körül forog a világ"



A nok atlageletkora a csodas, szuper, "szabad", nyugati vilagban sacc per kb. 78 ev. Ugye, mi mellozve, selejtezve vagyunk a kezdetektol fogva, nekunk ez az alap. Igy volt a 0-37, ilyen lesz a 37-73 is. Ehhez szoktunk hozza az elmult evtizedekben. Most kepzeld el, hogy nokent 14-30 kozott korbe vagy ugralva, lehozzak a csillagokat, aztan utana mar el-el maradoznak, meg az ajtot is radbasszak. Szerintem ez rosszabb, mint nekunk.



37F incel

2022. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 Barito ***** válasza:
33%
56-os! Totál igazad van! Nincs mit hozzáfűzni, így van.
2022. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
70%
Ki jönne össze veled, ha így gondolkozol, hogy otthagyod a nőt? Kedvesrendes cuncimókus.
2022. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 51es


48 vagyok es harom gyereket nevelek.

Visszakerdezek: kellenek neked ?

😁

Ugye hogy nem! Siman kiesek a rostadbol. Ami engem spec nem zavar nem akarok minden pasi ak tetszeni.


De ettoleg kuld egy kepet (nem me a farkadrol) es leirom h alapban a kulsoddel van e baj.

Az agyi dolgaidrol most mem fogok nyilatkozni. Igerem.

🙂

2022. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
59%

Hat nem tudom...

Egyetlen egy ok miatt masztak ram a pasik az pedig az h extrem nagy mellem VOLT.

Konkretan gyuloltem h en nem erdekeltem oket csak a nagy melleim voltak fontosak. Tudod te milyen rombolo hatassal van ez egy szemelyisegre? Evekig zartott amig a mutet utan elhittem h a parom tenyleg engem akar. Engem. Nem a mellem! Tenyleg engem!


Miota normal mereture szabadtam ram sem neznek a pasik. Egy mezet ram o a parom jelenleg.

2022. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!