Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban nők válaszaira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők válaszaira vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mi állhat annak a hátterében ha egy férfi incel lesz, vagyis teljesen sikertelen a nők terén?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
62%
60! Miért mekkora volt a cici? Már milyen kosarú?
2022. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
44%

Akkor tisztázzuk a "kedves" kérdezőt többek közt én röhögtem ki, mert valljuk be másra nem is való az ő "érvrendszere" a következő, most figyeljetek!


"én azt mondom, akkor az úgy van!" 🤣🤣🤣


ez volt az a kérdés, amit oly szemérmesen már dugdos!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


-mellesleg nem tudom mit sír, elvégre alig páran pontozták le, amit írt! Sajnos, tegyük hozzá.


Amúgy "drága okos" -kérdező, hogy a francba cáfoljuk meg azt amit te állítasz és semmivel nem támasztasz alá, hogy????

De tényleg érdekel, hogy te állítasz valamit, amit semmivel nem támasztasz alá, akkor mit vársz kiröhögésen kívül!


De tudod mit, megcáfolom!

Hazudsz és semmi nem igaz abból, amit írsz! -tessék íme a cáfolat!


Való életből vett példa kell: Én kapásból tudok neked mondani egy rakás incelt a közvetlen környezetemből.


Ennyi, akkor meg vagy cáfolva, és várom a reakciódat, amiben ezt elismered.

2022. jan. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként a kérdezőről is érdekelne, hogy most micsoda nő vagy férfi vagy mi, mert erről már szemérmesen hallgat.
2022. jan. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
76%

63-as:


A Gyakorin az is férfi, aki nőnek adja ki magát.😄

2022. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
94%

Az incelek jó része egyszerűen önbizalomhiányos. Miért? Mert ilyenné nevelték a szülei, az iskola, kortársak.

A pénz számít, de nekem pont akkor volt a legtöbb partnerem, amikor a legcsóróbb voltam.

A közösség nagyon fontos. Aki bekerül szakmunkás suliba, tanul hegesztőnek, lakatosnak, faipari technikusnak, autószerelőnek, akárminek, ott nincsenek lányok, csak hasonló fiúk, ezért esetlen lesz nők körében. Persze lesz onnan is pár sikeres csajozó srác, de alapvetően azoknak van esélye sok lánnyal ismerkedni, akik közgáz, jogász, orvosi szakokra mennek egyetemre. Ott térdig gázolhatnak a muffban.

Aki mérnök-info szakra megy, az nőt nem lát. Ez van, nem lesz gyakorlata az ismerkedésben.

2022. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
67%
Nem kötekedni akarok de nem igazán értek egyet azzal,hogy aki Pl. jogon tanul az térdig gázol a muffban. Én jogi hallgató vagyok és szó szerint levegőnek néznek a lányok az első perctől kezdve.
2022. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
28%

"alapvetően azoknak van esélye sok lánnyal ismerkedni, akik közgáz, jogász, orvosi szakokra mennek egyetemre. Ott térdig gázolhatnak a muffban"



Ilyen formaban nem igaz. Az se jo, ha tulnyomo tobbsegben csajok vannak. Ha veletlenul szimpi is lennel valamelyiknek, akkor se fog osszejonni veled, mert kirohogi a tobbi csaj. Sztem nagyjabol a ketto kozott a jo, ha fele-fele az arany. A hegeszto szakmunkaskepzo es a bolcseszkar kozott feluton.



37F incel

2022. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
69%

"alapvetően azoknak van esélye sok lánnyal ismerkedni, akik közgáz, jogász, orvosi szakokra mennek egyetemre. Ott térdig gázolhatnak a muffban"


Itt nem az egyetemista lányokról és ezeken a szakokon tanuló fiúkról/férfiakról mondasz közvetve véleményt, hanem hogy soha életedben nem volt közöd a felsőoktatáshoz.

2022. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
100%

Jogász szakon végeztem. Jogon rengeteg lány van, igaz ők is felfelé akarnak ismerkedni (a híres női hipegámia...). Ha ott a szakodon nem tudsz ismerkedni, akkor ismerkedj bölcsész (idegennyelv szakos) tanári szakos, tanítóképzős, egészségügyi főiskolás, pszichológiát hallgató vagy gazdasági, pénzügy szakos csajokkal. Tudom, jogász szakra járva nem látod ezt, de a jogász fiúknak hatalmas presztizse van más szakos lányok körében. Csak hát minden lány felfelé ismerkedne, keress olyan lányokat, akik úgymond egyszerűbbek, egyszerűbb szakra járnak.

Nekem volt jogász szakos csajom is kettő, aztán egy orvosis, egy gyógytornász, egy laboratóriumi analitikus, egy tanítóképzős. Ezekkel mind jártam, tehát nem csak szex volt, de utólag azt mondom, inkább csak szexelni kellett volna, majd továbblépni. Aztán külföldi lányok és asszonyok (4 fő) nyári munka és később Erasmus révén ;)

Majd volt egy ápolónak tanuló lány, aztán egy haverom közgázos unokahúga, majd egy logisztikus nő (6 évvel idősebb nálam) majd egy szociológia szakos csaj.


Aztán családi gondok miatt nem tudtam ismerkedni, eléggé befordultam, nem gondoltam, hogy lehet barátnőm, aki a gondjaimmal elfogadna, de akkor rátaláltam a szexpartnerkeresőre. Onnan lett 9 kalandom, zömmel párokhoz csatlakoztam házibarát szerepben, de lett egy egyedülálló, kisgyerekes ápolónővel is kapcsolatom. Ez csak szexről szólt, de akkor másra úgyse volt lehetőségem.


Hidd el, jogász szakra járva más szakos lányoknak te egy főnyeremény lennél. A jogász csajok levegőnek néznek, de nem kell náluk leragadni. Lehet, hogy nem olyan értelmesek a más szakosok, mint szeretnéd (többnyire azt se tudják mit csinál egy jogász, csak azt hiszik hatalmas pénzeket keres, pedig hát kezdőként nagyon nem), de szexelni akarnak, remélik, hogy majd te elveszed őket feleségül. Egészségügyi főiskolán (ápoló, gyógytornász, laboros stb.), tanító, tanár szakos, bölcsész (nyelvszakos, pszichológia, szociológia) vonalon nézz szét, menj el ilyen szakosoknak rendezett bulikba, rendezvényekre.

2022. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
100%

@68


Jogászként végeztem. Tudom miről beszélek. Orvosira járó haverjaim térdig gázoltak a muffban. Ha nem is orvosis csajokkal, de egészségügyi fősulis lányokkal simán össze tudtak jönni úgymond alkalmi kapcsolatra... Finoman fogalmazva.

Nekem is csak 2 jogász szakos barátnőm volt, aztán más szakosok szép számmal. Majd külföldiek (nyári munka, Erasmus), majd megint magyarok.


Egy orvosis srác hatalmas presztizzsel bír más szakokon, ahogy egy jogász hallgató is.

Tanítóképzős és gyógytornász barátnőim évfolyamtársai bármire kaphatóak voltak, ha egy magasabb presztizsű szakról jött fiú ismerkedett velük. Az teljesen bevett dolog, hogy az orvosis srácok ápolónak, gyógytornásznak tanuló lányokkal pihenik ki a vizsgaidőszak fáradalmait.


Mindenkinek meg kell találnia azt a közeget, ahol ő valaki lehet a nők szemében. A fiúk sajnos nem képesek belátni, hogy ha a saját szakjukon nem nézik őket semmibe, akkor máshol kell ismerkedni.

2022. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!