Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban nők válaszaira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők válaszaira vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mi állhat annak a hátterében ha egy férfi incel lesz, vagyis teljesen sikertelen a nők terén?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
85%

"Nincs pénze, így nincs önbizalma. És ezért nincs nője."


Kétlem. Ezek az incelek, nagyobb összegben is mernék rá fogadni, már gyerekkorukban sem voltak népszerűek, nem sok barátjuk volt, fiúk sem.

Nem rendelkeznek megfelelő szociális készségekkel, vagy abszolút igényük sincs rá.

2022. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
86%

"Hà' mer kicsi a nettója".


Jah azèr van túlszaporulat a 3. Vilàgban

2022. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem semmi köze a pénzhez, a közmunkás cigányok is szaporodnak mint a nyulak. Véleményem szerint roppant egyszerű a képlet:


Szar szülők + féreg bántalmazó közösség az iskolában = incel

2022. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
85%
A pénzhiányt fő okként megjelölő trolloknak üzenem, hogy normális, életrevaló ember az önbizalmat nem a pénz birtoklásának a révén szerzi. Hanem attól, amikor bebizonyítja magának, hogy képes saját erőből és képességeiből fakadóan megkeresni azt.
2022. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
83%

#13:


"Szar szülők"


A cigány párhuzam annyiban tényleg jogos, hogy a cigányok - legalábbis a fiú gyermekeiket - lelkileg nagyon erősen támogatják, sőt, akár az iskolával szemben is kiállnak mellette (sajnos akár fizikai erőszakot is alkalmazva, ahogyan azt már több közismert esetből láthatta a közvélemény).

Tehát szar szülők = gyereket soha, semmiben sem támogató szülők.

2022. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
81%
#13 nekem a fele megvolt. Féreg bántalmazó közösség, meg a család fele is kb olyan volt mint amit leirtál. Mégse vagyok incel.
2022. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
83%
Diszfunkció, aki gyermekkorra vezethető vissza. Nem megfelelő férfi minta, túl erős /gyenge Apa figura, vagy túl maszkulin anyafigura, vagy épp az ellenkezője, túl nagy óvás - feltes. Sérelmek, traumák, amik bizonytaoansaghoz, szorongás kialakulásához vezetnek, ami miatt nem tud az illető klasszikus férfi szerepben működni. A belülről fakadó bizonytalanság nem vonzó, főleg nem egy nőnek, aki evolúciós okok miatt is a biztonságot keresi, igen, ennek lehet anyagi oldala is, de megjegyeznem, hogy én ismerek olyan kis szerencsétlen 30-as pasit, akinek nagyon gazdagok a szülei és pont emiatt nem tud érvényesülni, elnxlyomva érzi magát, kevésnek, mert soha semmiért nem kellett megdolgoznia és visszafelé sült el a dolog, nem lett nagyképű, inkább bizonytalan.
2022. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:

15


Fordítva is lehet, hogy szar szülők = gyereket mindenben, szinte már az elkényeztetésig támogató. Aki így nem tanul meg felnőni, önállósodni és esetleg felelősséget vállalni a tetteiért, pl. abban, hogy ha valami nem megy, ne a világot hibáztassa, hanem próbáljon tenni ellene.


De az is igaz, amit te írtál.

2022. jan. 9. 00:19
 19/73 anonim ***** válasza:
22%
#16. És? Úgy gondolod hogy minden egyes eset és személy ugyan olyan?
2022. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
85%

"Nem megfelelő férfi minta, túl erős /gyenge Apa figura, vagy túl maszkulin anyafigura, vagy épp az ellenkezője"


Egyrészt, tehát bármi lehet, másrészt miért kellene a nemmel megegyező szülőtől megtanulni akármit? Nem lehet erős anyától megtanulni egy srácnak, hogy hogyan kell erősnek lenni?


Nekem gyerekként rengeteg példaképem volt könyvekből főleg, és több fiú volt, mint lány, hiába voltam én is lány. Egyszerűen a karakterük tetszett.

2022. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!