Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban nők válaszaira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők válaszaira vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mi állhat annak a hátterében ha egy férfi incel lesz, vagyis teljesen sikertelen a nők terén?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
70%

#9 Ha tippelnem kéne, akkor vagy lelépett az apjuk, vagy rosszul bánt az anyjukkal, és ezt a példát vették át tőle. Valamiért gyakori, hogy a ilyen fiúk az anyjukat hibáztatják, mert az apjuk lesz.rta őket egész életükben. Az anyjuk meg kinyalja a seggüket, otthon ők a kiskirályfik. Aztán később ezt más lányoktól is elvárják, és nagyot koppannak, mikor rájönnek, hogy nekik nem jár minden alanyi jogon.

Egyébként a feketéknél ez egy társadalmi szintű probléma Amerikában, hogy az apa elhagyja a családját. Az anyák meg nem tudnak új párt találni, hiszen a férfiak még a saját gyereküket se akarják nevelni, nem hogy másét. Ilyenkor férfi híján, általában a fiaikban látják a másodlagos férjeiket. Konkrétan "érzelmi vérfertőzés" alakul ki, ezért is nehezen tudnak megválni a fiaiktól, mikor pártálálsra kerül sor. Mondjuk ez nem csak a feketékre igaz, szerintem ez sok esetben így van a csonka családokban, még akkor is ha az apa nem lép, hanem simán csak érzelmileg elhanyagolja a feleségét.

Na mindegy, csak arra akartam kijutni ezzel, hogy rengeteg nőgyűlölő fekete férfit látni twitteren, tiktokon, és youtubeon is. Nem vagyok rasszista pedig, de mindig megvizsgálom a kommenteket íróit, ha valami badarságot írnak.

2022. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
33%
#20 Én a maszkulin alatt nem az erőset értettem konkrétan, van női erő is, ami jó minta lehet, én arra gondoltam, hogy domináns férfias anyafigura, aki elnyomja maga mellett a férfiakat, ő veszi magára ezeket a szerepeket, ezért a fiú gyerek számára a minta az lesz, hogy a nő a domináns fél és ő a védelemre szoruló, ami viszont a világban pont fordítva van. Mert neki kellene védelmezi.
2022. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
5%

2 ok miatt.


A.: Pénztelenség.


B.: Nem volt megfelelő FÉRFI minta előtte.

2022. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
76%

Abban nem értek egyet, hogy a nemi szerepeknek önmagában lenne ilyen hatása, ha egy szerető szülő lenne amúgy és alkalmas lenne a gyereknevelésre. Egy férfiasabban viselkedő anya is lehet szerető szülő és egy nőiesebb apuka is.

Az pedig nem egy férfias jelleg, hogy a családfő, legyen az apa vagy az anya, elnyomja a családot és papucsot csinál a párjából és a gyerekből, ez mentális probléma.

Egy összetett jelenség, hogy milyen hatással van a szar nevelés a gyerekre, nem lehet a nemekkel takarózni, az egyén a hibás, fel kell vállalni.

2022. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:

Valaki amúgy írta, hogy nem megfelelőek a szociális képességeik.


Szerintem lehet benne valami, mert az egyik kérdés alá leírtam a tapasztalataimat, hogy milyen férfi ismerőseim vannak kapcsolatban..egész alacsonyak, kövérek, gyári munkások, kukások illetve diplomások akik keveset keresnek (pedagógus, tűzoltó, rendőr).


Erre csak a kiröhögést kaptam. És hiába kértem 2x is hogy írják le az ő barátaik,haverjaik,munkatársaik,volt sulis társaik párkapcsolati státuszát, csak a lepontozást kaptam.


Amúgy az incelek részéről gyakran tapasztalom az oldalon, hogy a valóéletből képtelenek példát hozni, és aki hoz, arra képtelenek normálisan reagálni (gyakran sehogy). Ők mindig csak tinder tesztekkel meg statisztikákkal jönnek, amiket ők teljes igazságnak élnek meg.

2022. jan. 9. 03:04
 26/73 anonim ***** válasza:
85%

Felhozták a családot, de az én válaszom nagyrészt attól függ, hogy milyen az ilyen férfiak ismeretségi köre.

Szóval CSAK a társkereséssel vannak nehézségeik, vagy ettől függetlenül is társadalmi számkivetettek minimális, vagy nemlétező baráti körrel?

Ha ez a helyzet, akkor valami szociális fejlődési rendellenességre tippelek, esetleg rajta vannak "a spektrumon".

2022. jan. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
37%

Szoval minden. Vagyis ahogy az eddigi valaszokbol kiderul.



Megjegyzem, hogy az en szuleim mar annak is orultek, hogy nem szakadt le a kezuk a munkatol. Szoval szerintem a penztelenseg kozrejatszik mindenkeppen.



37F incel

2022. jan. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
82%

Sokan hozzák a szülőket. Az egyetlen, ami "bezzeg régen" nem volt, az a rengeteg válás. Teljes más volt egy kapcsolat dinamikája, és a házasság vagy a családalapítás célja. 10-12 évesen teljes értékű munkát végeztek, önállóan. Viszont: teljesen elfogadott volt a verés, a szóbeli agresszió, a terror, ha apunak valami nem tetszett, kibas2ott otthonról, aztán állj meg a lábadon, akár 15 évesen is. Ne tegyünk úgy, mintha régen akkora gyereszichológusok lettek volna a szülők, mert ez nagyon nem igaz.


Viszont: ismerős az a fogalom, hogy digitális autizmus?

Mikor egy pici gyerek túl sokat ül a tévé előtt, pláne mobillal a kezében nő fel, elkezd autista vonásokat, viselkedést mutatni, annak ellenére, hogy nem autista. De ez egyelőre a totyogós meg ovis gyerekekkel kapcsolatban merült fel.

De ahogy elnézem, az incelek szinte kivétel nélkül ugyanilyenek. Nincsenek barátaik, nincs egy társaság, akikkel összejönnek. Suli után nem megy sportolni, szakkörre, beül otthon a gép elé, online beszélget, online játszik, online ismerkedik. De arra képtelen, hogy felmérje, hogy a csaj a buszon azért nézi, mert bejön neki, vagy lóg a fikája és undorodik.

Úgy dobálóznak az online társkeresőkkel, mintha az lenne a való világ: tízszeres férfitöbblet, pl. A sikert is ebben mérik, hogy hány válasz jön.

Ezt megfejeli, hogy rettentően torz képük van a férfi-nő kapcsolatról és a szexről, de a külsőt illetően is. Ez is oda vezethető vissza, hogy a tévéből és a netről szerzik az infót.

Ráadásul a legtöbb játék célja, hogy totál ráfüggj, Minimális befektetéssel is jutalmaz. Pont, mint sok szülő. Aztán csodálkozik, hogy felnőttként is képtelen kezelni a kudarcot vagy az elutasítást.

Mivel a való életben nem tud érvényesülni, online viszont igen, mert talál magához hasonlókat, meg ilyen fórumokat, ahol megkapja a vágyott figyelmet, így egyre inkább belecsúszik a digitális létbe. Munkán kívül gyakorlatilag ez tölti ki az életét. Mondjuk havi 80-100 kérdést ír ki ide, vagy többet, és mellette más fórumokon is osztja az észt, plusz játszik és társkeresőzik. Fel se fogja, hogy gyakorlatilag csak döglik a kanapén.

2022. jan. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
71%
IT szektorban dolgozom, és nincs nőm! De a kollégáim szintén küzdenek a párkereséssel
2022. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 Barito ***** válasza:
43%

Érdekes, hogy senki nem hozza fel a nem vonzó külsőt. Márpedig az a valódi oka.


A párkapcsolat vonzalom alapú, amit a megfelelő külső vált ki.


Adott egy csúnya srác. Ugyanúgy, ahogy egy jóképű, ő is célokkal, álmokkal, tervekkel, vágyakkal indul az életben. Mivel azonban nem vonzó, a nők ÁLLANDÓAN lekoptatják. Nem kell kigúnyolni, megalázni, elég ha simán csak semmibe van véve, akármit is csinál. Szépen lassan tönkremegy az önbecsülése, megroppan, megzuhan. Lehet hobbija, amiben ügyes is, de a párkapcsolat a külsőn alapuló vonzalomra épül, s ha az nincs meg, akkor annyi.


A nem vonzó srác lehet emberileg rendes, kedves, jó fej. Akkor válik HAVERRÁ, a nők szemében. Ő a jó EMBER, akire lehet számítani. Ember. Nem férfi, hanem ember. A férfi ugyanis az, akihez a nő vonzódik. Bejön neki, azért férfi. Azt látja férfinak.


Barátunk, alternatíva híján megroppan. Nem kell senkinek. Szó szerint senkinek. Eddig sem kellett.


Miért? Mert csak 40-es a lába? Mert kék a zakója? Mert panelban lakik? Mert nincs kocsija? NEEEEEM! Mert nem jön be a nőknek.


A többi terelés.


Figyeljétek meg, ha egy nő az EMBERI MIVOLTOTOKAT méltatja, annak mint férfi nem jöttök be. Ilyen-olyan-amolyan rendes vagy, meg jó fej, MÉGSEM KELLESZ!


Ez utóbbi igazolja, hogy nem a belső számít, mert ha az számítana, tapadna a nő. (hiszen ő maga ismerte el, mennyire jó ember az illető) Nemhogy nem tapad, hanem egyenesen elutasít. Mindegy milyen szavakkal, de elutasít.


De összejön a rohadékkal, HA VONZÓ SZÁMÁRA A KÜLSEJE. Aztán jön a sírás rívás.


Jönnek a nők azzal, hogy az incelek gázok, s azért sikertelenek. Ez azonban az ok-okozat összekeverése. Azért gázok, mert ELEVE NEM KELLETTEK a nőknek és megroppantak. Előbb volt a (nem jó külső miatt) a sok pofára esés, s az miatt a megroppanás. Nem a megroppant mivoltuk miatt nem kellenek. Mert előtte sem kellettek!


Én is megkaptam, hogy "nem jó a kisugárzásom" és azért nem kellek senkinek. Csakhogy pont azért nem jó, (lett rossz) mert előtte sem kellettem, és hazavágott az alternatíva nélküli kudarcok sorozata.


Az incel tehát a nem jó külseje, zéró vonzereje miatt az, aki, van olyan helyzetben amiben van. Ettől még lehet sikeres a munkájában, de nem az most a téma.

2022. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!