Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mik ezek az irreálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mik ezek az irreálisan magas elvárások a férfiakkal szemben, amikor sok esetben az egyetlen dolog amit feltudtok mutatni, az a kinézetetek maximum?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jól fizető állásom, saját lakásom, saját autóm, sportolok, hajam is van, stb.


Mégis azt látom társkeresőn, hogy teljesen álomvilágban élnek egyesek, amilyen elvárásokat támasztanak a másik felé, és kiakadnak, ha én is hasonlóakat várok el.


Könnyű elvárni a másiktól, hogy legyen diplomája, saját lakása, nekem van mind a kettő, de amikor visszakérdezek, hogy neked ezekből melyik van, akkor hamar kiderül, hogy hát egy x+1-edik felesleges bölcsész diplomátok van, meg mamahotel.


Nem azzal van a bajom, hogy bölcsész diplomája van valakinek, vagy nincs saját lakása, de milyen alapon kukáztok ki másokat, amikor pont ugyanolyan helyzetben vagytok, mint ők, miért várjátok el a legtöbben azt a másiktól, hogy legyen olyanja, ami nektek nincsen?


Volt aki azt hozta fel "maga mellett" a beszélgetés során, hogy Ő fog otthont varázsolni a házamból a személyével, és mellette fogok csak igazán megkomolyodni, lol, tényleg itt tart néhány nő, hogy ilyen légbőlkapott baromságokkal kompenzálják a túlzottan magas igényüket?


2022. jan. 13. 11:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
#20 Mondtam h marry up van.
2022. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Van diplomám, saját lakásom.

AMúgy mindenki úgy szelektál, ahogyan csak akar. Ha így is talál párt, akkor pedig nem voltak túlzóak az igényei. Ezt kéne végre megérteni. Miért érje be rosszabbal, amikor jobbat is kaphat.

2022. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes, én mindig azt mondtam, hogy ha én itt vagyok nőként ezekkel a dolgokkal, nincs az az isten, hogy férfiben ne legyen ilyen ember.


És találtam párt, akivel egy világ vagyunk. Pedig én is hallgattam a műsort, hogy álomvilágban élek. Tudod, milyen hízelgő, mikor valaki azt mondja arra, amit elértél te magad az életedben, hogy álomvilág, ha mástól várod?


Olyan büszkén még nem húztam ki magam egy sértésnek szánt bók után.

2022. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
80%

"hogy Ő fog otthont varázsolni a házamból a"


Ezt te csak kitaláltad.

2022. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
pár agyonretusált ribizlis kép 20 kiló festékkel valóban nem értékeket képviselő nőre illik.
2022. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

"Volt aki azt hozta fel "maga mellett" a beszélgetés során, hogy Ő fog otthont varázsolni a házamból a személyével, és mellette fogok csak igazán megkomolyodni"

Szerintem ez troll pasi volt.:)

2022. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
50%
Az en hazambol csak senki ne varazsoljon otthont. Jo az ugy ahogy van.
2022. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
pánikból a jóba ugranak.. Tudják , hogy önerőből nem fognak semmi kézzelfoghatót összehozni az életben, a degeneráltabb fajta még az ismerőseid egyike miatt is dobna ha jobb parti lenne anyagilag. Van amiről felesleges írni mert nem váltózik semmi sem tőle. Amikor ribi nő krvázza a másik nőt miközben ő maga több löcsben ült mint székben, általában irigységből fakadnak és komoly ferde tükör effektus figyelhető meg. Ahogy észrevettem egyre gátlástalanabbak az emberek és képmutatók .
2022. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

"Tudják , hogy önerőből nem fognak semmi kézzelfoghatót összehozni az életben, "


Az a bajod neked, hogy sokkal többet elértek a nők, mint te, és azért nem kellesz, mert egy siekrtelen lúzer vagy hozzájuk képest.

2022. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

ez egy piac, kereslet és kínálat oda-vissza

mit kell ezen kiakadni?

2022. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!