Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mik ezek az irreálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mik ezek az irreálisan magas elvárások a férfiakkal szemben, amikor sok esetben az egyetlen dolog amit feltudtok mutatni, az a kinézetetek maximum?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jól fizető állásom, saját lakásom, saját autóm, sportolok, hajam is van, stb.


Mégis azt látom társkeresőn, hogy teljesen álomvilágban élnek egyesek, amilyen elvárásokat támasztanak a másik felé, és kiakadnak, ha én is hasonlóakat várok el.


Könnyű elvárni a másiktól, hogy legyen diplomája, saját lakása, nekem van mind a kettő, de amikor visszakérdezek, hogy neked ezekből melyik van, akkor hamar kiderül, hogy hát egy x+1-edik felesleges bölcsész diplomátok van, meg mamahotel.


Nem azzal van a bajom, hogy bölcsész diplomája van valakinek, vagy nincs saját lakása, de milyen alapon kukáztok ki másokat, amikor pont ugyanolyan helyzetben vagytok, mint ők, miért várjátok el a legtöbben azt a másiktól, hogy legyen olyanja, ami nektek nincsen?


Volt aki azt hozta fel "maga mellett" a beszélgetés során, hogy Ő fog otthont varázsolni a házamból a személyével, és mellette fogok csak igazán megkomolyodni, lol, tényleg itt tart néhány nő, hogy ilyen légbőlkapott baromságokkal kompenzálják a túlzottan magas igényüket?


2022. jan. 13. 11:02
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan nőt szeretnèl kérdező akiknek ez a szint?


Keress egy spar pénztáros duci faék egyszerű nőt! Az nem várja majd el hogy jól nézz ki és legyen pénzed!

2022. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem akarod, hogy azt várjam el tőled, amit magamtól, mert belepistulsz.



Unalmas már lelkileg tropa emberekkel vitatkozni.

2022. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkinek vannak elvárásai, neked is, miért jó felháborodni?


Miért kellene valakinek ugyanazt elvárni, mint amit nyújtani tud? Ha én férfi vagyok, akkor csak férfival volna szabad összejönnöm, hiszen én is azt tudom nyújtani, avagy hogyan gondolod? Mi van ha, valaki karierista és olyan nőt képzel maga mellé, aki otthon meleg étellel várja, rendbe teszi a lakást, jobban odafigyel a gyerekekre míg dolgozik?


Bárki, bármit elvárhat, ha túl sokat akar, nem fog találni olyan párt és lejjebb adja az elvárásait, avagy egyedül marad. Ha pedig az elvárásainak megfelelően talál párt, akkor csak szerinted voltak nagyok az elvárásai.

2022. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
98%

Csak nekem van bajom azzal, hogy az ilyen kérdéseknél azt feszegetjük, hogy kinek milyen külsőség áll a rendelkezésére, és az embereknek hol a közös metszet a külsőségekben? És itt egy csepp szó nem esik arról, hogy ki mennyire kedves, megértő, elfogadó stb.

Ahogy a 7-es is írta, egyik oldalról ott a karrier, lakás, autó, másik oldalról meg "csak egy kinézet". Miért is ezeket kellene versenyeztetni? Miért is ér többet egy autó, mint egy nagy mell vagy fordítva?

Csak én érzem itt azt, hogy nagyon félrement valami az emberekben? Amíg az anyagi javak és a külsőségek hajszolása megy sosem lesznek megelégedve, mert mindig van jobb autó, nagyobb ház meg vékonyabb csaj. Ha ugyanezt az energiát abba fektetnénk, hogy a személyiségünket fejlesztenénk, a párkapcsolatunkat építenénk napról napra, nyitnánk a másik felé, őszintén tabuk nélkül meg lehetne beszélni mindent, támogatnánk a másikat, élhetnénk egy sokkal boldogabb világban, ahol ismerjük az elég fogalmá és az igazi értékeket az emberi kapcsolatokban.

Nézd meg te is a nagyon jól fizető állásoddal, saját lakásoddal, saját autóddal, sportos külsőddel, hajaddal együtt is mennyire frusztrált vagy.

2022. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok, van diplomám és saját lakásom is.

Az nem érdekel, hogy a hozzád hasonlók mennyire ítélik meg hasznosnak a diplomámat vagy a munkámat, vagy a külsőmet és szerintetek mennyi elvárás jogos az én részemről. Akkor is egy büdös nagy NEM lesz a válasz a részemről akár 10x is, és ha nem értetek belőle, akkor egyre lekicsinylőbb stílusban.



Szerencse, hogy csak elméleti síkon mozog a dolog. :)

2022. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
1%
Mondjuk a noknel alap a marry up. Ha eddig ez nem jott le, nemtom hol eltel.
2022. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Tök fura, én a környezetemben gyakran látok olyat, hogy a pasi is a szülőktől költözik a párjával közös albérletbe (nem saját lakás, stb), kocsi nincs, diploma is változó, és nagyon sokuknak van barátnője és boldogok. Vagy az oldalon is mennyit lehet olvasni, hogy nem saját lakás/albérletbe költözik a pár, hanem valamelyik szüleihez. Akkor velük mi van?

Mindenkinek lehetnek igényei, ezen nem lehet változtatni, aztán vagy talál olyat, aki ezeknek megfelel, vagy nem. Ennyi. Ezen problémázni, hogy más mit vár el, és ez neked mennyire tetszik, vagy nem tetszik, értelmetlen. Nem jutsz vele előre. Más meg csak kékszemű emberrel hajlandó összejönni, az mennyivel “igazságos” szerinted? Nem teljesen mindegy?

2022. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak annyit kérnénk, hogy ne legyél egy rém kellemetlen, frusztrált hisztigép, azt sem sikerülne teljesíteni, ezen a ponton meg mindegy, hogy várunk-e mellé ambíciót vagy sem.


Olvastam a kérdést és esküszöm lefáradtam tőle.

2022. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Akkor menj el pihenni, mi tart vissza?
2022. jan. 13. 12:04
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
De hát ezek vagytok ti férfiak. Legyen fiatal, legyen éretlen, kiforratlan még hogy kedvedre formálhasd. Semmivel se tisztább vagy szentebb a férfi ösztön, ami titeket hajt, és a nőé sem lesz mocskosabb vagy alattomosabb. Nagyon is jól van ez így, főleg amelyik pasi 30-40+ felett is a minél fiatalabbra hajt. Az mutasson is fel valamit cserébe, ha már élvezkedni, és kihasználni akarja a jóval fiatalabb nő testét.
2022. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!