Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mik ezek az irreálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mik ezek az irreálisan magas elvárások a férfiakkal szemben, amikor sok esetben az egyetlen dolog amit feltudtok mutatni, az a kinézetetek maximum?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jól fizető állásom, saját lakásom, saját autóm, sportolok, hajam is van, stb.


Mégis azt látom társkeresőn, hogy teljesen álomvilágban élnek egyesek, amilyen elvárásokat támasztanak a másik felé, és kiakadnak, ha én is hasonlóakat várok el.


Könnyű elvárni a másiktól, hogy legyen diplomája, saját lakása, nekem van mind a kettő, de amikor visszakérdezek, hogy neked ezekből melyik van, akkor hamar kiderül, hogy hát egy x+1-edik felesleges bölcsész diplomátok van, meg mamahotel.


Nem azzal van a bajom, hogy bölcsész diplomája van valakinek, vagy nincs saját lakása, de milyen alapon kukáztok ki másokat, amikor pont ugyanolyan helyzetben vagytok, mint ők, miért várjátok el a legtöbben azt a másiktól, hogy legyen olyanja, ami nektek nincsen?


Volt aki azt hozta fel "maga mellett" a beszélgetés során, hogy Ő fog otthont varázsolni a házamból a személyével, és mellette fogok csak igazán megkomolyodni, lol, tényleg itt tart néhány nő, hogy ilyen légbőlkapott baromságokkal kompenzálják a túlzottan magas igényüket?


2022. jan. 13. 11:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
29. Nekem van kit dugnom te retard. Csupán rávilágítottam a tényekre.28# voltam
2022. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne lejjebb adnia egy nőnek? Ha már lehet válogatni, miért ne tenném? Ha ugyanazon az áron van a boltban az összes alma akkor is a legszebbet veszed meg, nem pedig a rohadtat, mert te nem tartod magad elég jónak egy csodálatos almához.
2022. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
önigazoló másenykák rulez :D
2022. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis azt látom társkeresőn"

Eddig olvastam. Szakadj le ezekről az internetes módszerekről és lépj ki a valóságba.

2022. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan! Nem unjátok még ezeket a hisztis kérdéseket? Ahogy előttem már írták jó páran: kereslet-kínálat!

Ameddig a férfiaknak az instamodellekre van igénye és rengeteg nő tesz is érte, hogy úgy nézzen ki, akkor miért is jönne össze egy köpcös vagy dagadt, kopaszodó, 30 évesen 40-nek kinéző pasival?

Én is tudnék rengeteg mindenen hisztizni meg a férfiakat és az igényüket hibáztatni, de nem teszem, mert el kellett fogadnom, hogy a jó pasik nem ilyen nőket keresnek mint én vagyok. Ennyi! Pedig elhiheted, nem vagyok egy bányarém, de nem nézek ki úgy mint Kim Kardashian és emiatt nem is kellek nekik.


Szerintem csatolj be pár Google képet kedves kérdező, hogy neked milyen nőkre van igényed. 🙄 Kíváncsi lennék, nagyon is!

2022. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 VincentLaw ***** válasza:

#35

Szerintem az pozitív, ha nem úgy nézel ki mint Kim Kardashian. Meg ki akar hasonlítani rá? Én ezektől az orbitális segg implantátumoktól rosszul vagyok, és nem is értem, hogy ez kinek jön be. Jó mondjuk valakinek biztos, ha valaki ebbe fektet pénzt.

2022. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Még szerencse, hogy 35 is totál vakon van.


A nagy Ámerikában (ami ide is be fog gyűrűzni), egyre több nő a szarrá filterezett képeire próbálja plasztikáztatni magát. És nem azért, mert a férfiaknak erre van igénye. mikor szoktok már le az ocsmány férfigyalázó hazudozásról?

2022. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!