Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nicholas Victor programjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Victor programjai működnek?

Figyelt kérdés
Nicholas Victor Magyarország legsikeresebb dating coach -a. Volt valakinek sikere az ő programjaival (pl extrem tanfolyam)?

2022. jan. 21. 11:27
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
83%

Egyèbkènt egy èrtelmes kezdő ismerkedőt sem lehet mindig kiszúrni. Lehet èn is bedőlnèk egy olyan nőnek, aki a trükkjèt a női magazinokból vette. Csak a nőkben van annyi önteltsèg, hogy kijelentse: őt egy PUA nem szednè fel (most abba ne menjünk bele, hogy van olyan PUA, aki őszinte).


Hasnló logika, hogy ők nekik nem kellenek a rosszfiúk, azt mègis azokkal vannak együtt sokan.


LOL.


9 voltam

2022. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
91%

"Egy igazi PUA-t nem igazán fogsz kiszúrni, mivel több száz nővel feküdt már le, tehát rámèzèsre ismeri a te típusodat ki."

Ha ez tényleg így van, akkor még inkább meg vagyok mentve ezektől a félőrültektől.

Nem fekszem le csak úgy akárkivel. Olyannal meg haveri szintig sem jutok, aki több száz nővel feküdt le.

2022. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelem ahogy elémáll ez a világcsúfja a kamuhajával, ezzel a vonalzóval rajzolt homlokvonalú beültetett hajjal, de lehet csak pepit hord, és röhögőgörcsöt kapok. (A múltkori kérdésnél megnyitott videó alatt bedobott még párat tőle és meglepődve láttam hogy pua mester 7 éve még tökkopasz volt :D )

Nem tudtam eldönteni hirtelen hogy hú kire emlékeztet ahogy beszél? Aztán beugrott hogy úgy beszél mint a Galla :D Azt mondta éppen azon a magas, kántáló, robotszerűen monoton hangján hogy "az orgazmus jó. De a legjobb a sorozatorgazmus"

vazz ez egy az egyben olyan mintha a Gallát hallottam volna :D

2022. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
50%

#12


Jogod van azt gondolni önmagadról, amit akarsz.


A Pick Up Artist nèvben azonban nem vèletlenül van benne a harmadik szó. Ha lekaparjuk a PUA-ra rakódott sok hülyesèget, akkor ez jön ki:


Olyan fèrfi, aki művèszi szinten kèpes felkelteni egy nő èrdeklődèsèt. Ha pedig ez megtörtènt, ès a nő èrzelmileg kötődik, akkor meg is van.


Azonban kevès ilyen van a világon. A pasik többsège nem èrt a nőkhöz. Nem ők választják a nőket, hanem a nők őket.

2022. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt a Viktort, de valószínűleg ő is csak egy a sok közül, aki árul valamit, amire kereslet van. Egyszerű kapitalizmus.

Egyébként a személyiség, a kommunikációs készség fejleszthető, az ismerkedés tanulható. És nem kell nagy dolgokra gondolni. Csodák persze nincsenek, nem is voltak soha.

2022. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
89%
Az árulja már el valaki, hogy miért van ekkora kereslet az ilyen khm mesterekre? Ennyire nem tudják a férfiak, hogyan kell normálisan ismerkedni? Nem értem, esküszöm.
2022. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

#14: "Olyan fèrfi, aki művèszi szinten kèpes felkelteni egy nő èrdeklődèsèt. Ha pedig ez megtörtènt, ès a nő èrzelmileg kötődik, akkor meg is van."


És mi a helyzet az olyan nőkkel, akik afféle "weirdo" kategóriába sorolhatók, magyarul, egyetlen skatulyába sem férnek be, és emiatt nem is igazán kiismerhetők?

2022. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
Utánanéztem ki is ez a Victor, hát én ilyen kinézettel nem osztogatnék tanácsokat.
2022. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
10%

#16


Szerintem Nicholasra kifejezetten nincs szükség, bár elfogadom, hogy vannak, akiknek tud segíteni. De olyan pasikra szükség van, akik értenek a nőkhöz. Igen, számos férfi nem tud ismerkedni, mert nem volt előtte hiteles apa, akitől megtanulta volna a férfias mintát stb. Te ezt nem érted, mert a nők nagyon könnyen ismerkednek, csak válogatni kell a hódolók közül. Tudom, hogy ez provokatívan hangzik, de így van. Egy csinos nőt kb. 14 éves korától fel akarnak szedni a pasik.


"És mi a helyzet az olyan nőkkel, akik afféle "weirdo" kategóriába sorolhatók, magyarul, egyetlen skatulyába sem férnek be, és emiatt nem is igazán kiismerhetők?"


Valahová beférnek, ha máshova nem, akkor a különc lányok kategóriába.


Egyébként a testbeszéd sok mindent elárul. Pl. Ha a nő maga csökkenti a távolságot közöttünk azzal, hogy belép az intim zónámba - még ha csak azért is, hogy jobban halljon - feltehetően már érdeklem.


A nők ugyanis szerintem nem igazán hajolgatnak olyan pasihoz, akit taszítónak tartanak, sőt, hagyományos női trükk, hogy úgy tesznek, mintha meg sem hallanák, amit mond.

2022. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként Nicholasról, még annyit, hogy Magyarországon - természetesem külföldről véve az ötletet - ő hívta fel a figyelmet arra, hogy nem mindegy hogy a nőkkel miként beszélünk, hogy az érzelmi töltetű szavak mennyit számítanak.


De ez nem Nicholas találmánya, hanem az amerikai PUA közösség felfedezése. De ezért jár a köszönet neki, hogy ezt megosztotta a magyarokkal.

2022. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!