Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nicholas Victor programjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Victor programjai működnek?

Figyelt kérdés
Nicholas Victor Magyarország legsikeresebb dating coach -a. Volt valakinek sikere az ő programjaival (pl extrem tanfolyam)?

2022. jan. 21. 11:27
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
75%

"nem mindegy hogy a nőkkel miként beszélünk"


Nem tudom, mi az a pua közösség, de erre nagyjából nagycsoportos koromban rájöttem, magamtól.

2022. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
83%

#21


Ettől függetlenül tèny: a fèrfiak többsège ugyanazt a nyelvezetet hasznàlja, mint általában, ès eszèbe sem jut, hogy más dialektusban kellene beszèlni a nőkkel.


PUA közössèg = olyan fèrfiak közössège, akik a nőkkel szerzett tapasztalataikat megosztják egymással, ès felkarolják azokat, akiknek nehezebben megy a csajozás. Persze nem feltètlenül ingyen. Eredete Amerikába tehető, akkor terjedt el, amikor Neil Strauss leleplezte a közössèget, aki maga is 2 èvet töltött benne. Az egyik ilyen nagy nèv: Erik von Markovik (művèsznevèn: Mystery) aki egy komplett modellt dolgozott ki a csajozásra. Ő az úgynevezett "indirekt game" egyik nagy neve.


Persze a PUA-k közt van olyan, aki csaló. Èn bent voltam egy PUA közössègben, ès onnan tudom, hogy vannak, (más közössègben) akik kifejezetten arra mentek, hogy lehúzzanak másokat pènzzel...


Persze manapság már nem is divat a PUA. A mai tini generáció feltehetően nem is hallott róla.

2022. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
23%
# 21 nem mindenkinek olyan jók a szociális érzékei, mint neked D:
2022. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
#22 jahogy, csajozós tanácsokat és okosságokat pénzért megosztani. Azt hittem, a fizetős sportfogadási tippeknél nincs lejjebb. Hiába, amíg lószar van, veréb is lesz.
2022. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
78%
#23: csakhogy ez nem "érzék", hanem készség, és fejleszthető.
2022. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

#24


Csakhogy azokat a csajozós tanácsokat elèg sok nőn leteszteltèk. Ráadásul az internet terjedèsèvel egyre több anyag vált ingyenessè. Ahol èn voltam, az nem volt lehúzós társaság, sok anyaghoz ingyen jutottam hozzá, ingyen adtak tanácsot, volt, akivel találkoztam is ingyen. A DVD-kèrt fizettem, de nem bántam meg. Illetve a könyves boltban megvettem az egykori PUA, Zsedènyi Csaba: Kulcs a nőkhöz című könyvèt.

2022. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

"Valahová beférnek, ha máshova nem, akkor a különc lányok kategóriába."


Ez kb. úgy hangzik, mint a "futottak még", ami, lássuk be, eléggé elnagyolt egy válogatási szempont. Csak egy példa: még arra sem veszi a fáradságot, hogy abba belegondoljon, hogy a "különcök" között lehet olyan, aki extravertált, illetve ennek tökéletes ellentéte is. Az ambivertáltakat már meg sem említem.


"Egyébként a testbeszéd sok mindent elárul. Pl. Ha a nő maga csökkenti a távolságot közöttünk azzal, hogy belép az intim zónámba - még ha csak azért is, hogy jobban halljon - feltehetően már érdeklem."


Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki másvalamire, de azt írta, hogy ez kb. óvodás szint.

2022. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

"Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki másvalamire, de azt írta, hogy ez kb. óvodás szint.


Ezzel csak az a problèma, hogy èles helyzetben máskèpp mennek a dolgok. Akinek nincs önbizalma, az hiába tud valamit, ha egyszer leblokkol.


Másrèszt, mint említettem a fèrfiak többsège egyáltalán nem èrt a nőkhöz. Az is alap dolog lenne, hogy felismerjük a szívből jövő mosolyt, de szerintem sokan ezt sem tudják. Ki tudja, hány pasi hiszi azt a kínos mosolyra, hogy a nő bátorítást ad, miközben le kellene lèpni.


Azt gondolom, hogy a pasik többsège azzal a csajjal jön össze, akivel abban a pillanatban össze tud jönni. Nem azzal, akivel igazán szeretne, mert nincs meg az a tudása, hogy meghódítsa pl. azt a szexi csajt, akit reggelente lát a buszmegállóban.


Függetlenül a PUA-tól: Kellenek a világba olyan pasik, akik kiemelten èrtenek a nőkhöz, akik átlátják ezt a tèmát. Nem mondom, hogy ez csak PUA lehet. Sőt, egy tèveszmès PUA kifejezetten rossz lehet!


De egyèbkènt talán egy jó pszichológus is segíthet.

2022. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
81%

#28:


"Ezzel csak az a problèma, hogy èles helyzetben máskèpp mennek a dolgok. Akinek nincs önbizalma, az hiába tud valamit, ha egyszer leblokkol."


Hát, ebből nyilvánvaló, hogy halvány lila gőzöd sincs a tudás és a készség közötti különbségről. Meg arról, hogy az utóbbi hogyan fejlődik, sőt: hogy a tudásból hogyan lesz készség, ennek a folyamatáról. Én tudok varrni, illetve elég jól rajzolok, sőt, tervezek dolgokat. De tudod, micsoda küzdelem volt, amíg eljutottam ide? El tudod képzelni, hogy az általános iskola felsős geometria tudásom felhasználásával hogyan tanultam meg vektorgrafikus progammal szabásmintákat szerkeszteni? Saját kútfőből? Vagy hogy milyen készségekre van szükség ahhoz, hogy megtervezzek és elkészítsek (alapanyagok kiválasztása, összeszedése) egy saját e-book olvasó tokot? (Mert nem tellett a 8 ezer forintosra). És ugyanez tablet tokkal.

Ha még nem tetted, javasolnám, hogy nézz utána, hogy milyen folyamatok során tanul meg egy gyerek beszélni, illetve a betűfelismeréstől a folyamatos olvasásig hogyan jut el. Meg fogsz lepődni, hogy ennek valójában hány, egymástól teljesen különböző típusú aktivitást igénylő szakasza van.


"Másrèszt, mint említettem a fèrfiak többsège egyáltalán nem èrt a nőkhöz."


Ehhez elsőként talán azt kellene felismerni, hogy a nők nem egy másik faj egy másik bolygóról, hanem ugyanúgy homo sapiensek, mint ők maguk. És ezt a felismerést nagyban segítené, ha először is kihúznák a fejüket a s*ggükből.


"Kellenek a világba olyan pasik, akik kiemelten èrtenek a nőkhöz, akik átlátják ezt a tèmát."


Hát, bocsi, de szerintem ők csak simán jó emberismerők. A nőknél ez a tudás, ami ezek szerint a magatokfajták számára különleges extrának számít, alap. Nem, nem azért, mintha boldog-boldogtalan próbálkozna nálunk 14 éves korunktól (teszem hozzá, hála istennek, nekem ez aztán a hátam közepére sem hiányzott volna).


De azért ugye ezek után a vallomás után (hogy a férfiak nagy többsége ennyire vak és süket emberismereti tudás és készségek szempontjából egyaránt, és a PUA-k csak ehhez képest számítanak nagy durranásnak) nem akarod bemesélni nekünk, hogy a nagy nőfelszedő "művész urak" bármelyik nőt, akire csak ráböknek, meg tudnák fektetni? Vagy akár a nagy többségüket? Már persze amennyiben neked nem csak a 20 és 30 év közöttiek számítanak egyálalán nőnek (amit a hasonló érvelők mindig, de mindig elfelejtenek megemlíteni).

2022. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
24%

"Ehhez elsőként talán azt kellene felismerni, hogy a nők nem egy másik faj egy másik bolygóról,"


>John Gray ezzel nem értene egyet, szerinte a két nem annyira különbözik egymástól, mintha két bolygóról jöttek volna, amint meg is írta a könyvében:


[link]


Gondolom, feminista vagy ami érhető, hogy miért csökkented a nemek közötti különbséget.


"A nőknél ez a tudás, ami ezek szerint a magatokfajták számára különleges extrának számít, alap"


>A nők nem feltétlenül jó emberismerők, hiszen számtalan esetben keverednek kalandokba rosszfiúkkal, akikről úgy hiszik, jók [másik magyarázat: tudják milyenek, csak hazudnak maguknak, és a tudatlanságukra fogják az egészet].


"Nem, nem azért, mintha boldog-boldogtalan próbálkozna nálunk 14 éves korunktól"


>Aki nem néz ki jól 14 évesen, az nem sok embert érdekel, de aki ennyi idősen testileg érett, azt nem csak a kortársak, de egyes idősebb pasik is megpróbálják felszedni. Nézz utána Zsebibabának, aki 15 éves korától kihívó képeket tesz ki. Most olyan 17 éves kb., de rengeteg követője van.


"és a PUA-k csak ehhez képest számítanak nagy durranásnak"


>Ezt senki sem mondta. A PUA szlengben is ismert a "natural" férfi, akivel azokat a pasikat jelöljük, akik természetesen értenek jól a nőkhöz.


"nem akarod bemesélni nekünk, hogy a nagy nőfelszedő "művész urak" bármelyik nőt, akire csak ráböknek, meg tudnák fektetni?"


>Nem akarom bemesélni, viszont elég magas szintre lehet jutni. Ha valaki mondjuk 100 nővel lefeküdt, akkor az nagyobb eséllyel fog bökésre megkapni valakit 101.-re mint az, akinek volt egész életében 2-3 nő, akivel közelebbi kapcsolatba került.


"Már persze amennyiben neked nem csak a 20 és 30 év közöttiek számítanak egyálalán nőnek (amit a hasonló érvelők mindig, de mindig elfelejtenek megemlíteni)."


Nekem még a 60 feletti Nina Hartley is nő.

2022. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!