Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nicholas Victor programjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Victor programjai működnek?

Figyelt kérdés
Nicholas Victor Magyarország legsikeresebb dating coach -a. Volt valakinek sikere az ő programjaival (pl extrem tanfolyam)?

2022. jan. 21. 11:27
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

"Tényleg nem tudom, a kérdező miért szerelmes ennyire ebbe a pasiba, hogy állandóan kiírogat róla kérdést.":


Ez az első és eddig az utolsó kérdésem róla. Nem én írtam ki a többit.


"Nemcsak férfiként, de emberként is hulladék, mivel kihasználja a buta és sikertelen embereket.":


Ezt honnan tudjuk? Nem lehet, hogy a kihasználás kölcsönös, tehát ő pénzt keres, de közben a sikertelen férfiak meg sikeresek lesznek a programjai által?


"Sőt, akkor például taníthatná azt, hogy hogyan legyünk vonzóak jó külső hiányában is.":


Ahogy észrevettem, kb ezt próbálja tanítani.


"Ez kb olyan, mintha egy brutálisan elhízott ember tanítana másokat, hogy hogyan kell egészségesen táplálkozni. Teljesen hiteltelen és nevetséges.":


Vagy egy genetikai szempontból előnytelen külsejű férfi ennek ellenére sikeres lett, majd elkezdte megosztani a tapasztalatait másokkal -- amik egyébként 20 év alatt gyűltek össze. Én mint jelenleg blackpilled, de nyitott incel, csak két éve foglalkozom komolyan a témával. Talán tudhat valamit, amit én nem.


"Az meg alap, hogy ha tényleg sikeres lenne a nők körében, akkor nem gyűlölné a nőket.":


Nem gyűlöli, imádja a nőket. De tudom mire gondolsz egyébként. Aki kimondja az igazságot például a Tinderről és utána jogosan nem ért eggyet a feministákkal, az automatikusan nőgyűlölő lesz.

2022. máj. 11. 00:02
 52/54 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdésem maradt: Ha ekkora PUA ez a Nicholas Victor, akkor miért nem Palvin Barbi szintű modellekkel jár? Láttam tőle videókat, de érdekes módon egy modell alkatú lány sem volt bennük. Hogy lehet ez?
2022. máj. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:

52: A mai világban már az nagy dolog egy átlagos kinézetű férfi esetén, ha egyáltalán el tud jutni a rendszeres egyéjszakázásig átlag alatti nőkkel, ami egyébként azt jelenti, hogy vannak opciói, nem egy 5 éve kiszenvedett hosszú távú párkapcsolatból ugat láncos kutyaként.


Nálam ahhoz, hogy hiteles legyen egy ilyen férfi, ennyi elég is. Nicholas Victornak ez lehet megvan (persze az is lehet, hogy hazudik).

2022. máj. 11. 10:20
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
#53 "A mai világban már az nagy dolog egy átlagos kinézetű férfi esetén, ha egyáltalán el tud jutni a rendszeres egyéjszakázásig átlag alatti nőkkel..." - De a PUA-k pont azt ígérik, hogy ezek a trükkök minden lánynál működnek. N.V. is azt ígéri, hogy bomba csajoknál is működnek a technikái. Akkor ez most hogy van?
2022. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!