Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány 30-as régóta egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány 30-as régóta egyedülálló ismerősötök van és szerintetek miért nincs senkijük?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne, hogy a való életben ha ismertek ilyen embereket vagy ti is ebben a helyzetben vagytok, akkor mi lehet az oka? Itt a gyakorin már 1000 féle magyarázatot olvastam, hogy egy nő vagy férfi miért van régóta egyedül 30 éveire.

Én is 30-as régóta egyedülálló férfi vagyok és sejtem is hogy miért, de érdekelne hogy nektek mi a tapasztalatotok.


2022. jan. 21. 13:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan huszonéves vagyok, de van több ismerősöm, rokonom is ebben a helyzetben és szerintem többféle motiváció is létezik. Egyrészt sokan vannak mamahotelben, ami szerintem egy harmincas (férfi) esetén elég nagy hátrány társkeresés szempontjából, másrészt van, aki csalódott vagy elvált és nem akarja vállalni a mozaikcsalád nehézségeit. Meg simán olyan is, aki csak egyszerűen nem akar elköteleződni vagy túl magasra teszi a mércét. Szóval ez elég egyénfüggő.
2022. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

10: Kifejezetten sovány vagyok, ami semmivel sem szebb látvány, mint a túlsúly, sőt... Mellé igen, az arcom is ronda.

Ami azt illeti, én pont a tipikus itthonülő-olvasgató kategóriát képviselem, csak oda mozdulok ki itthonról, ahová muszáj, illetve kb. az Edricus által vázolt Csaj2 és Csaj3 ötvözete lehetek.

Nyilván így esélytelen bármi is, főleg, hogy a legtöbb férfi nem "csak" az előnyös külsőt és kellemes társaságot jelentő személyiséget várja el, hanem bizony a házicselédséget is. Meg a kussolást, persze csak olyan értelemben, hogy ne "lázadjon" az ember lánya...

2022. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Lassan minden haverom, barátom a 30 feél közelít vagy nemrég át is lépte a "bűvös határt".

Van egy srác, ő érte egy csomó csaj odavolt, de eléggé furcsa a személyisége. Inkább magába forduló, bár tud hatalmas "partiarc" is lenni. Egyedül él egy kis lakásban, szar melója van, keveset keres és azt is elcseszi "marhaságokra". Pontosabban olyan dolgokra amik csak ideiglenesen jópofák (pl. mindenféle díszre, festékre, labdát vesz, gyerekes gagyi kacat játékokat stb). Évekig volt szerelmes egy csajba aki totál kihasználta és megalázta.

Másik srác egyedül él a szülei lakásában akik külföldön dolgoznak. Eléggé alkoholista, hétköznap is iszik sokszor, otthonról melózik egészen jó fizetésért. Neki volt egy hosszú, de bántalmazó kapcsolata, egy pszichopata csajjal.

Külsőre mindketten eléggé átlagosak, de alacsonyak is.

Aztán van két ismerős akik régen nagy "csajozógépek" voltak, az egyik még 30 alatti a másik már bőven a 30-as évei közepén jár. Az előbbi eléggé magába forduló lett és szerintem nem is akar komoly kapcsolatot. Alkalmi kapcsolatai vannak csak. Szerintem ő is sokat csalódott a nőkben, családot nem akar.

Az utóbbi srác szüleinél él, szarul keres, de faßlengetős irodai munkája van cserébe. Hosszú kapcsolata volt neki is (7+ év), amiből eléggé szarul jött ki, a csaj átbaszta, megcsalta, lelépett. Azóta nagyon ritkán eléggé alja nőkkel alkalmi kapcsolatai talán vannak. Külsőre ők is átlagosak, semmi extra.

Én sosem voltam túl népszerű a nők körében, korábban inkább mentális dolgok miatt (borzasztó alacsony önbecsülés, önértékelési gondok), nem jártam túlzottan társaságba, csak ugyanazokkal az emberekkel lógtam mindig, nem is nagyon érdekelt az ismerkedés, a csajozás.

Lett egy kapcsolatom, eléggé szarul jöttem ki belőle (megcsalás stb). A külsőm is totál fos lett, elkezdtem durván kopaszodni, a fogaim elromlottak, széttörtek, epilepsziás lettem stb.

Őszintén így már nem is akarnék soha ismerkedni, nem akarom megaláztatni magam senkivel.

2022. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt Osztálytársaimnak legalább a 70% a egyedülálló.


Sok volt a rossz döntés.

2022. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Jelen. 😀

Az ok a túlzott úriemberkedés...

34 F...incel

2022. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egész életemben megkaptam másoktól, hogy nagy a füled az orrod, viccesen nézel ki stb.


3 kapcsolatom volt mindháromban szerető voltam, de csak 1-2 évig. Mondhatni kihasználtak de a semminél több volt...


A sok negatív visszajelzés az emberektől, sokan a szemembe mondták... Az önbizalmam egy nagy 0 lett.


Max egy alapos plasztika segíthetne csak rajtam de jó alapos...


De már 36 vagyok és nem érdekel beleuntam, van annyi pénzem van annyi keresetem amiből jól megélek.

2022. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jelen 1 fővel. Alig vannak ismerőseim, ronda pasi vagyok
2022. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!