Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kéne végre kiegyenlíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne végre kiegyenlíteni a társadalmi egyenlőtlenségeket, azáltal, hogy a diplomás lányok csak segédmunkásokkal házasodhatnának és fordítva?

Figyelt kérdés
Így megszűnne a társkeresési szegregáció és a vagyoni különbségek is kiegyenlítettebbek lennének családonként.

2022. jan. 23. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
13%
Amit én látok, hogy a jól kinéző férfiak visznek mindent fizetéstől függetlenül. Ez alól kivételt képeznek a valóban gazdag emberek, akik meg tudják fizetni a 80 milliós ingatlanokat.
2022. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
97%

Kérdés: te milyen jogon befolyásolnád, hogy kivel házasodhatok? Értem én, hogy próbálod provokálni az embereket, de azért fel ne robbanjon a fejed attól a hatalmas egódtól, amiért azt hiszed, hogy bármilyen helyzetben jogod van befolyásolni az emberek személyes döntéseit. ;)


Diplomás nőként maradok a diplomás páromnál, aztán hogy te ezen mennyire kiborulsz, az már a te magánügyed.


Na, #6-os, te hogyan képzeled el? Milyen módon korlátoznád az emberek szabad akaratát?

2022. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
0%

"Na, #6-os, te hogyan képzeled el? Milyen módon korlátoznád az emberek szabad akaratát?":


Erről döntsenek a szakemberek.

2022. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen senki nem házasodna és kész. Vagy ha mégis, mert kötelező lenne, akkor a válást is tiltani kene nem?

És mi van, ha olyan embert szeretek, aki nem segédmunkás, vagy én vagyok segédmunkás, a szerelem meg diplomás ?

2022. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
13%
"Diplomás nőként maradok a diplomás páromnál": Te eleve a kisebbséghez tartozol. A nők többségének nem számít a diploma.
2022. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%

“Nem kéne végre kiegyenlíteni a társadalmi egyenlőtlenségeket,”


Elárulok egy műhelytitkot. Tudod, hogy sikerült 1999 óta megoldani, hogy többszáz millióval kevesebb ember éljen mélynyomorban? A WHO definícióban szereplő napi megélhetés összegét 2.x dollárról 1 dollárra módosították.

2022. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%

#13

Szóval semmilyen ötleted nincs, de azért elvárnád, hogy mások alád tegyenek mindent. Öcskös, a szakértők semmit nem fognak azért tenni, hogy rákényszerítsék a nőket, hogy veled legyenek. Semmit. Nem fognak beleszólni a párkeresésükbe, mert az magánügy.


#15

Nem is azért jöttem össze a párommal, mert diplomája van. Ez a része a személyének annyira jelentéktelen, az oldalon szeretnek páran ezzel dobálózni.

2022. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
93%

15


Diplomás nőknél általában számít.

Nekem is van diplomám, de simán összejöttem volna olyan férfival, akinek nincs, de ugyanolyan értelmes, okos, tájékozott, valamint megtalálta a helyét a világban + hasonló életfelfogásunk, terveink vannak. Csak ugye matematikailag nagyobb esélye volt ilyet találnom a diplomások (vagyis akkor még egyetemisták) között.

2022. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
96%
Ne írjatok már ezekhez a kérdésekhez…
2022. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
97%

#19

Istenem, már majdnem megsajnáltalak. Egyetlen ember oldhatja meg a te szingliségedet: te magad, ugyanis csak neked az érdeked, csak neked van rá lehetőséget. Azért nincs párod, mert senki nem talál (elég) értékesnek semmilyen szempontból, épp ezért sose fogsz kelleni a nőknek, nagyon helyesen. Álmodozhatsz mindenféle disztópiáról, diktatúráról, de a valóság az, hogy amint beköszöntött az egyenlőség (ami jelenleg zajlik) rá kellett döbbenned, hogy magától senki rád se néz, mert nem érsz annyit. Most, hogy a nők nincsenek rákényszerítve semmire, rád se kell nézniük, nagyon helyesen.


Talán majd amikor egyedül és magányosan fekszel a halálos ágyadon, rájössz, hogy mennyire elpazaroltad a saját életed.

2022. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!