Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kéne végre kiegyenlíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne végre kiegyenlíteni a társadalmi egyenlőtlenségeket, azáltal, hogy a diplomás lányok csak segédmunkásokkal házasodhatnának és fordítva?

Figyelt kérdés
Így megszűnne a társkeresési szegregáció és a vagyoni különbségek is kiegyenlítettebbek lennének családonként.

2022. jan. 23. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
2%

"Talán majd amikor egyedül és magányosan fekszel a halálos ágyadon, rájössz, hogy mennyire elpazaroltad a saját életed.":


Talán majd amikor érezhető lesz a GDP csökkenése a kieső/harmadik világba menekülő férfiak miatt, majd felismeritek, hogy ez egy társadalmi probléma, amit meg kell oldani.


Magam részéről a következő bitcoin bull run -nál itthagyom az országot.

2022. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
85%

"A lényeg, hogy magas értékű férfiként szeretném látni a matcheket."


Megint ez a tinder, nem unjátok még? Elég látványosan csak a virtuális életből hoztok példákat mindenre (Tinderen mi hogy megy, kinek hány matche-je van) olyanokkal szembeni vitákban is, akik még életükben nem tindereztek.


Úgy dobálóztok az online társkeresőkkel (főleg a tinder-el), mintha az lenne a való világ..ébredjetek már fel, basszus. Mintha nem lenne barátaitok, társaságotok, ahol ismerkedhetnétek.

2022. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:

#23


Nincs is saját társaságom, ahol ismerkedhetnék ez igaz.

2022. jan. 23. 14:51
 24/68 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vicces, hogy amikor azokat a szavakat olvasom itt, hogy "kettős mérce", "diszkrimináció", "egyenlőtlenség", akkor azonnal tudom, hogy egy férfi panaszkodik csak, mert épp nem sz0pja senki a farkát?

De ja, a nők és a kisebbségek azok akik feleslegesen sírnak az egyenlőtlenségek miatt....


A kérdésre meg: nem.

2022. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
5%
Kaszt rendszer van eléggé, ezt erősíti a kormány is durván, azzal, hogy már egyetemre is egy körnek a gyerekei kerülhessnek be. És akkor ők házasodnak egymással és szépen lesz egy úri rétegünk.
2022. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
0%

"És akkor ők házasodnak egymással és szépen lesz egy úri rétegünk.":


Aki chad vagy hiperszociális, az házasodik. A többiek nem.

2022. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
96%

Tehat, ha jól értem!

- En szulök

- En ejszakazom a gyerek mellett..

- Én dolgoztam kemenyen az egyetem mellett...es tanultam szorgalmasan, hogy jó fizetesem legyen

- Én neveljem a gyereket, en vegezzem a házimunkat ugye, merazanődóga.

-És én rakjam össze a penzt a gyerekre, életre (ugye a te 250 ezres segedmunkas fizetesedbol nem lesz csaladi elet) es persze én rakjam össze a pénzt a házra, autóra.


TE, a f*szodon kivul mit raksz a kapcsolatba?

Ezt megirtam privatban is. Hatha kapok valszt!

2022. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan lenne, mintha azt mondanád, hogy "dolgozz szorgalmasan, es minel tobbet dolgozol, annal kevesebbet kapsz erte??? Wtf?

27es voltam

2022. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
0%
#27 látom érzelmek nem jönnek szóba. a kapcsolat egy üzlet, mit nyersz mit veszítesz. matek.
2022. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdező, nem kéne. Sose volt ekkora egyenlőség, az, hogy vannak sikertelen emberek nem újdonság, tehetnél ellene, de á, az túl sokat igényelne.
2022. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!