Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz megfelelő társat találni, aki nőként nem problémás?

Figyelt kérdés

Voltak kapcsolataim, többféle, de az utóbbi időben nem tudom, hogy mi van. Tavaly lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak és nekiálltam utána ismerkedni.

Nem ment túl fényesen a dolog. A társkeresőkön nem volt nagy sikerem, pedig többen is azt állították az ismerőseim közül, hogy ott könnyen találok barátnőd és megfelelő hozzá a külsőm. Aztán, eleve kevés lánynak jöttem be, ők is csalódások voltak.

Volt még pár találkozóm más helyekről, felületekről, de azok sem voltak az igaziak.

Aztán, képbe került egy lány. Minden stimmelt vele, túl tökéletesnek tűnt. Össze is jöttünk, aztán, ahogy teltek a hónapok, előjöttek a problémák. Nem szeretném részletezni, de pl. jó pár dolgot elhallgatott. Kapott még egy utolsó esélyt, de nem hiszem, hogy ez a kapcsolat hosszú életű lesz.


Nem tudom, hogy mennyire számítanak nagynak az elvárásaim, de elszomorít, hogy nem találok olyat, akire illenének és szerinte is passzolnánk. A mostani lány után (már, ha úgy alakul), elég nagy csalódásnak fogom megélni a dolgot. Hogy konkrétumot is írjak, a megfelelő társ nyugodt alaptermészetű, átgondolt, intelligens, jó beszélgetőpartner és érzelmes. Fura azt látni, hogy ezeknek a dolgoknak mennyire kevés lány felel meg, pedig amikor a hosszú kapcsolatom előtt ismerkedtem, elég sok lányra illettek ezek a dolgok.

Természetesen, amit elvárok, azt én is nyújtom. Tisztában vagyok azzal, hogy a külsőm nem a legjobb, de én sem várok el magazinból kilépett nőt. Úgy érzem viszont, hogy ez a legnagyobb negatív pont velem kapcsolatban, az alapján, hogy közös ismerősök szerint hozzám illő lányok miért és milyen srácokat választottak helyettem.


Más férfiaknak mik a tapasztalataik, mennyire nehéz ilyen lányokat találni? Nők, ti milyen tanácsokat adnátok, hogy javítsam magam és hogy/hol ismeretnék meg több ilyen lányt? Az természetes, hogy a külsőmre ráfekszem jobban és újra nekiállok sportolni.



2022. febr. 26. 16:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tűt a szénakazalban.. sok sikert, nagyon sokan járunk ebben a cipőben nőként férfiként egyaránt
2022. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%

8-asnak, a fasziknak már huszonévesen van "batyuja", éppen ezért a nők nemhogy köztük, de még a 30-as 40-es férfiak közt is sokat rostálnak. Úgyhogy én nem lennék ekkora arccal. Jah, és ahhoz mutass fel valamit, hogy bármelyik nőt érdekelj egyáltalán. Bár ilyen hozzáállással.

Üdv, egy huszonéves lány.

2022. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!