Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy egy 40 közeli férfi még szűz és sosem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Egyik kollégámról van szó, ő mesélte ezt, nem akartam elhinni... ilyen nincs mondom.. okát kérdeztem, azt mondja ő sem nagyon tudja
2022. márc. 2. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
nem megy emberek közé, megrekedt vmi fóbiánál..
2022. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen előfordul, és általában lelki okai vannak. Valószínűleg szülői hatás eredménye, amikor az anya kamaszodás után sem engedi a gyermeke önállósodását, beleszól az életébe, kontrollálja. Magához köti és minden potenciális társát elmarja tőle, mert fél elveszíteni. Bűntudatot ültet el benne, hogy ne is merjen ismerkedni. Az ilyen férfiakban olyan tudattalan gátlás alakul ki, hogy egy idő után le is mondanak a párkeresésről. Sajnos vannak anyák, akik így, önző módon tönkrevágják a fiuk magánéletét.
2022. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elélek addig (nem valószínű), akkor én is így leszek. Nekem az az oka, hogy aszexuális vagyok.
2022. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Valszeg anya kicsi fia
2022. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Irjátok a szülői hatást, szerintem nem törvényszerű - bár erre is lehet példa-,hogy ez áll a háttérben. Gondoljatok bele, a szexualitás ösztön, alapigény, tehát ebben nemigazán tudja korlátozni a szülő, legfeljebb akkor, ha nagyon terrorizálja. Egyik közeli hozzátartozóm ilyen., Bár a szüzesség kérdéséről sosem beszéltünk, ennek ellenére biztos vagyok benne,hogy nem volt kapcsolata/"történése". A fiatalember 38 éves, diplomás. Nem dolgozik,alkalmi munkalehetőségei vannak amik időnként ugyan nagyobb feladatok, de így eleve kizárja az ismerkedés lehetőségét a minimális emberi közeggel. Kisvárosban él, ráadásul olyan országrészen ahonnan menekülnek a fiatalok. A netes ismerkedéstől tart, eleve zárkózott, barátai se igazán vannak. Egy hobbija van (sport), ezzel együtt két emberrel tart kapcsolatot /szándékosan nem barátot írok/.

Nem tudom mennyire szeretne ismerkedni. Régebben megemlítettük,társaság hiányát, netes ismerkedéstől való tartózkodását említette. Nem is beszél erről a témáról, lassan belesüpped a saját világába, marad családi körben.

Meggyőződésem,hogy amennyiben valaki nem alakít kapcsolatot (futó, alkalmi, komoly) 30 éves koráig a későbbiekben sodródik az élettel, bezárkózik, nem is keresi a lehetőséget.És valljuk be, ezek a pasik nem Casanovák, a korral pedig (kopaszodás, hízás) csak romlik a helyzet. ASz igényeik pedig akár értelmi, akár külső vonatkozásában meglennének (ha meglennének), tehát negyvenes, gyerekes, előnytelenebb külsejű nő szóba se jöhet. Főleg a gyereken van a hangsúly...

2022. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű ítélkezni úgy, hogy nem tudjuk a hátteret...


Lehet akár komolyabb trauma eredménye is, mint nálam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nevemet nem rejtem, látható.


Nálam szülői és testvéri részről (anya, lánytesók) kaptam bőven támogatást. Anyum amúgy is spiri beállítottságú volt, az ő hatására kezdtem el az önfejlesztő folyamatot. :)


Tl;dr: bonyolult, jah. Csak a kérdés az, hogy így boldog vagy sem? Ha igen, akkor mi a gond? Nem fér bele mások kondíciójába? :)

2022. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez komplexebb kérdés és minden életút egyedi, de vannak nyilván általában jellemző szempontok. A nem túl jó kommunikációs képességek, fejletlen érzelmi intelligencia mind eléggé megnehezítik az ismerkedést és sajnos sokszor az emberekben a saját kudarcaik miatt komplexusok is kialakulnak, amik csak még tovább nehezítik a helyzetet.

Ilyen emberek mindig voltak, de talán most azért is tűnik furcsábbnak, mert régen nem volt jellemző, hogy az embernek élete során több párkapcsolata, szexpartnere legyen. Nyilván ettől függetlenül előfordult, de nem beszéltek róla nyíltan és általában csak azt tudtad valakiről, hogy házas vagy sem.

2022. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gondolom nem annyira helyes sajnos előfordul hogy valakinek eddig se jön össze.
2022. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Simán lehetséges és nem furcsa szerintem. Nekem a húszas éveimben voltak hosszabb kapcsolataim, de én is lassan 40 leszek és több mint tíz éve semmi nem volt. Azt sem tudom már milyen nővel lenni. Semmivel nem vagyok előrébb de hátrébb sem mint az említett úriember. Megjegyzem van saját egzisztenciám, kocsim és jól fizető állásom és alacsony gnóm törpe se vagyok mégis egyedül tengődöm.
2022. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Szar kulso, nincs mivel kompenzalni. Konnyen igy jar az ember. Konnyebben, mint gondolnatok....



37F incel

2022. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!