Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy egy 40 közeli férfi még szűz és sosem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
Egyik kollégámról van szó, ő mesélte ezt, nem akartam elhinni... ilyen nincs mondom.. okát kérdeztem, azt mondja ő sem nagyon tudja
2022. márc. 2. 08:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Ismerek én is ilyeneket, no nem vagyok velük napi kapcsolatban. Átlagnál jobb fizujuk van (persze nem mágnások) kinézetre mint 15 ezer másik kortársuk (azaz elmegy) és nem arcoskodnak ( régi cheat kód hogy bunkózunk mindenkivel és amely csajt kihagyunk a szenny-szórásból az elolvad ettől) Vagyis pénzzel külsővel vagy alantassággal nem tudnak kitűnni, haverok se tukmálják rá valamelyik csajismerősükre (mint leggyakoribb becsajozási módszer mégha nem is filmbe illő). Ugyanakkor brutálisan sem óhajtanak maguk alá választani csak azért hogy beszólogathassanak az inceleknek gyk-n mondván ők már nem azok.
2022. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 Szóval aki nem tud "kitűnni", csak normális és átlagos illetve nem hajlandó "brutálisan maga alá választani" az maradjon örökre egyedül?
2022. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
12 szerintem nem tüntettem fel őket rossz színben, de nem fognak egyedül maradni csak a családalapítás kitolódása miatt ki kell böjtölniük a fentiek körül sokáig érdemben hiába legyeskedő csajokat (lehet nem is vesztenek sokat, zéró szex de több nyugalom szabadidő pénz addig is)
2022. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

Szóval érjék be a "lepattanóval"? Mert a nők képtelenek normálisan gondolkodni párválasztáskor? És várjanak arra hogy majd "megjön az eszük"?


Próbálkozott már nálam ilyen csaj miután rendszeresen pofára esett a fenti tahók miatt. Össze is jöttem vele, aztán gyorsan kidobtam és a szemébe mondtam, hogy mit várt tőlem, menjen a lovaihoz engem ne nézzen szamárnak. Jól esett.

2022. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

11: Én is ismerek ilyet. Nála nem a szülők ragaszkodása vagy túlféltése az ok, hanem nemes egyszerűséggel a középiskolai bullying. Éppen abban az életkorban, amikor a legnagyobb szüksége van mindenkinek arra, hogy elismerjék, elfogadják, befogadják. Nulla önbizalommal és önértékeléssel nem próbálkozott a lányoknál, így nem alakultak ki a csajozáshoz szükséges skillek sem. De az ilyenek még ha próbálkoznak is, a lányok akkor is elhajtják őket, mert kinek kell egy vesztes?

Az iskolát elvégezte, dolgozni kezdett egy teljesen új környezetben, ahol senki nem ismerte. Eleinte nem, később nehezen barátkozott és el kellett telleni jó sok időnek, mire tényleg biztonságban érezte magát és elhitte, hogy ő is egy értékes ember és ez a társaság nem csak befogadta, hanem szereti is.

Mára már 40 éves és ha egy ismeretlen találkozik vele, nem mondja meg róla, hogy soha nem volt párkapcsolata. Sőt, legtöbben simán azt mondanák hogy az a típus, aki a középiskolában megismerkedett egy lánnyal, azóta együtt vannak és van már legalább 1-2 gyerekük.

2022. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehet valakinek egy alapbetegsége, ami miatt full introvertált, kiskorában a szocializációs alapokat nem tudta megtapasztalni, megtanulni, így baromi nagy hátránya van. Nem mer közeledni.

Ilyenek lehetnek mögötte.

2022. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!