Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » David Bond tényleg a megvalósu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David Bond tényleg a megvalósult férfi álmot éli?

Figyelt kérdés

[link]


A videóban épp 11 nővel randizik. Korábbi videójában még azt mondta, Amerikában egy béna hosszú távú párkapcsolata volt, azonban ahogy egyre sikeresebb, úgy egyre inkább egy másik korábbi élet körvonalazódik nála.


A saint kitts videóban most azt mondta, valójában nem volt nője, egyedül maszturbált esténként. Az időnként megjelenő anti SJW kommentekből nekem egyértelmű a helyzet.


Ő egy tipikus blackpill incel volt, akinek sikerült megcsinálni és az élet szempontjából egy 180 fokos fordulatot venni. De mennyire tekinthető ez sikernek?



2022. márc. 8. 09:57
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
95%
Várj, de akkor ti most kedvesrendes férfiak vagytok, vagy mik?
2022. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:

Tehát szteroiddal meglehetne az instagram test, viszont ha közbe elvesztem a hajam, ugyanott tartok - de a test fenntartásához hosszú távon is szúrnom kell magam. Inkább maradok a naturál kondinál és a hajkezelésnél megelőzés céljából.


Aztán majd amikor 40 fölött kevésbé számít a haj, szúrni kezdem magam.

2022. márc. 8. 12:53
 13/58 A kérdező kommentje:
11: Az voltam, nem kellett senkinek.
2022. márc. 8. 12:53
 14/58 anonim ***** válasza:
94%
De olyan nincs. Max eljátszottad, nem jött be, most mást akarsz eljátszani. Jó embernek ilyen gusztustalan dolgok nem jutnak eszébe. Benned ez mindig ott volt, csak soha nem tudtad megélni.
2022. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
14: El nem tudnád képzelni, mekkora simp voltam még két éve is. Mondjuk most viszont alúlmotivált vagyok és alkoholproblémáim vannak. Eddig ennyit kaptam az igazságtól, azaz a blackpill -től.
2022. márc. 8. 13:01
 16/58 anonim ***** válasza:
93%
13-as: szokásos nice guy szindróma
2022. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
88%
Simp - a genetikai hulladékok használnak ilyen szavakat.
2022. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
91%
A paretó elv a 80% következmény 20% ok. Tehát a genetika-fejlődésre lefordítani nem rendes felhasználása.
2022. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

18: Attól még igaz. A 20% az, ami rajtad múlik a testépítéssel meg a stílussal. A 80% a genetikádból jön.


Például hiába kondizol akármennyit, nem fogsz 15 centit nőni.

2022. márc. 8. 14:20
 20/58 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez alól vannak kivételek. Vannak férfiak, akik drogdealerek lesznek és ezzel felülírják a genetikájukat. Mások rocksztárrá válnak, ami szintén működik.


Olyan is van, aki femboy -á transzformálódott.

2022. márc. 8. 14:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!