Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » David Bond tényleg a megvalósu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David Bond tényleg a megvalósult férfi álmot éli?

Figyelt kérdés

[link]


A videóban épp 11 nővel randizik. Korábbi videójában még azt mondta, Amerikában egy béna hosszú távú párkapcsolata volt, azonban ahogy egyre sikeresebb, úgy egyre inkább egy másik korábbi élet körvonalazódik nála.


A saint kitts videóban most azt mondta, valójában nem volt nője, egyedül maszturbált esténként. Az időnként megjelenő anti SJW kommentekből nekem egyértelmű a helyzet.


Ő egy tipikus blackpill incel volt, akinek sikerült megcsinálni és az élet szempontjából egy 180 fokos fordulatot venni. De mennyire tekinthető ez sikernek?



2022. márc. 8. 09:57
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
81%
Incel nem kinézet, hanem agymenés.
2022. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
29: Azért jobb az okos nő, viszont nem a kamuinteligens bölcsész önjelölt írókra gondolok. Az optimális nő számomra egy elte ttk matematikus, akivel meg lehet beszélni rendesen a párkapcsolati piacot és a férfiak helyzetét. Nyilván nem lesz ilyen, így nálam marad a nők tárgyként kezelése.
2022. márc. 9. 10:41
 33/58 anonim ***** válasza:
57%

Vicces, én is ELTE-s vagyok, reál szakirányon. Mégis úgy érzem az incelek agymenése röhejes. Tudod mi volt még röhejes? Egyszer az egyik itteni incel a férfitöbbletről beszélt és statisztikát linkelt. Kiszámolta, hogy valami 6,5%-os többlet van férfiból. A számításait sehogyan se igazolta, viszont én is számoltam kicsit, számításaimat mindenhol megindokoltam és képernyőképet tettem fel. Az én eredményem maximum 3%-os volt, de asszem átlagba 2,8%. Mégis az incel kérdező folyton elküldött melegebb éghajlatra. Úgy tűnik a ti szemetekben az elte se ér semmit.


Ja, és tudod mi vicces még? Olyan órákra járok be, hogy van, hogy 5%-ot se érik el a női hallgatók. Belegondolva, az az óra ahol a legtöbb lány van, ott is alig 30%-ot teszünk ki. Mégis, egyszer nem láttam férfi csoporttársamat panaszkodni incel problémákról.

2022. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

33: A férfitöbblet problémát sokan hibásan értelmezik. Nem az a gond, hogy abszolút kevés a nő, hanem az, hogy a férfiak az idősebb korosztályban többen vannak, mint a fiatalabb korosztályban a nők.


Ettől függetlenül a férfitöbblettel egyedül a 90es évek japán incelproblémája magyarázható, a mostani problémát nem ez okozza szerintem.


"Mégis, egyszer nem láttam férfi csoporttársamat panaszkodni incel problémákról.":


Engem például nem fogsz látni. Én még a chad meg hasonló, lassan mindenki általt szavakat is szándékosan kerülöm a való életben.

2022. márc. 9. 11:40
 35/58 anonim ***** válasza:

34-es:

Oké.

Rendben. Lesz egy incel probléma megbeszélő kör valamikor a karunkon, az Angelusz társaság rendezi. El tervezek menni rá, és mivel amúgy sincs kivel menjek, bevetem ma a csoporttársaim körébe az órák előtt. Kíváncsi leszek hányan fognak reagálni arra, hogy egy nő felvetette az incel szót.

2022. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Ha nem létezne a probléma, nem cenzúráznák a chadfish videókat állandóan.
2022. márc. 9. 11:50
 37/58 anonim ***** válasza:
62%
Ha cenzúra lenne, akkor a az Angelusz társaság nem tudna erről beszélgetni.
2022. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
61%

"Az optimális nő számomra egy elte ttk matematikus, akivel meg lehet beszélni rendesen a párkapcsolati piacot és a férfiak helyzetét."


Egy intelligens nő téged körbe röhög, ha ezt előadod neki.

2022. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
37: Van egy olyan érzésem, hogy a covidra meg a férfiakra fogják fogni az egészet.
2022. márc. 9. 11:53
 40/58 anonim ***** válasza:

39-es:

Esetleg akkor írj a társaságnak, hogy te is jönnél az eseményre, és a "valódi" szempont mellett tudnál érvelni.

Hajrá. Szerintem szívesen látnának.


[link]

2022. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!