Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » David Bond tényleg a megvalósu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David Bond tényleg a megvalósult férfi álmot éli?

Figyelt kérdés

[link]


A videóban épp 11 nővel randizik. Korábbi videójában még azt mondta, Amerikában egy béna hosszú távú párkapcsolata volt, azonban ahogy egyre sikeresebb, úgy egyre inkább egy másik korábbi élet körvonalazódik nála.


A saint kitts videóban most azt mondta, valójában nem volt nője, egyedül maszturbált esténként. Az időnként megjelenő anti SJW kommentekből nekem egyértelmű a helyzet.


Ő egy tipikus blackpill incel volt, akinek sikerült megcsinálni és az élet szempontjából egy 180 fokos fordulatot venni. De mennyire tekinthető ez sikernek?



2022. márc. 8. 09:57
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
És a testépítő elitbe bekerükt Bohos Kornél esetén is van egy rétege a nőknek, aki Chadnek tartja. Csak próbálj meg olyan izmos lenni. Szerintem akkor már a femboy út könnyebb.
2022. márc. 8. 14:23
 22/58 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy magadon mindent nem tudsz megváltoztatni nem jelenti azt, hogy nem érdemes magadból a maximumot kihozni.

Nem kell testépítő lenni. A kis kockahas is éppúgy szexi tud lenni, sőt, vonzóbb is, mint a testépítős izom. Azt meg ne mond, hogy nem vagy képes kis szálkásításra.

A hajad, szakállad is tud olyan lenni, ami előnyösen áll rajtad. Ezen gondolkodtál már? Vagy már 10 éve ugyanúgy vágatod és várod, hogy hátha hozzáigazodik a fejed formája és végre jól fog állni?

2022. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
22: Igazad van, de attól félek, ennyi nem lesz elég Magyarországon a nők behúzásához.
2022. márc. 8. 14:40
 24/58 anonim ***** válasza:
94%

"a nők behúzásához"

Tehát már tárgyként is kezeled a nőket. Ez esetben elgondolkodtál már valaha, hogy talán azért nincs barátnőd, mert A NŐK olyan pasihoz akarnak párul menni, akik értékelik őket és nem tárgyiasítják?

2022. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
80%
Nem véletlenül nem vagyok magyarországon.... 32n
2022. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
95%

"1: Chaddel elmennek, csak nem látod. Vannak nők, akik titokba orgiákat is tartanak, ahol 10 nő van meg 3 Chad férfi."


Igen, gazdag pasik bérelnek pár prostit.

2022. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
94%
#23: A fejedben van a legnagyobb gond.
2022. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

"Bohos Kornél esetén is van egy rétege a nőknek, aki Chadnek tartja. Csak próbálj meg olyan izmos lenni."

Azért az ilyen testépítő test elég kevés nőnek jön be (szerintem főként azoknak, akik szintén testépítők). Én maximálisan elismerem azt a munkát, amit valaki ebbe belefektet, de nem tartom vonzónak, esztétikusnak.

A gondolkodással van itt a legnagyobb probléma. Kevesebb taszító van annál, mikor egy férfi azon lamentál, hogy vajon mi lesz elég a nők "behúzásához". Mintha a nők csak egy halmaz lenne, ahol mindenki ugyanolyan és kb. az autóval egyenértékű tárgy, amihez ha van elég pénzed (és van jogsid), akkor megveheted. Felőlem nézhet ki úgy a hapsi, mint Alain Delon fiatalon, de ha egy ilyen gondolkodást tükröz, attól én (és szerintem a nők nagyobbik, intelligensebb, magára adó része) sikítva menekül, mert kevesebb kiábrándító van.

2022. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
De neki nem az intelligensebb nők kellenek, hanem akik csattogva rágóznak a szoli előtt, míg Fifike hugyozik.
2022. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
Bohos Kornéllal az a helyzet, hogy alacsony és alapból incel kinézete van mai mércével. A testépítéssel viszont eljutott egy olyan állapotba, ahol igaz kevés nőnek jön be, de van egy halmaza a nőknek, akik istenkét tekintenek rá. Igazából ez elég is.
2022. márc. 9. 10:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!