Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
 311/340 anonim ***** válasza:
90%

310

Inkább az meghökkentő, hogy egy p*ncihoz jutni keptelen, csóró, lúzer kölyök, azt mondja, hogy korlátozzuk a nők szabad párvalasztashoz való jogát, csak mert neki nem jut nő!

Mindezt pedig úgy teszi, hogy az egész ugy van előadva, mintha a világ az ő farka körül forogna!

2022. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/340 anonim ***** válasza:
97%

310-es:

Igen, viccből írtam, mert nem tudlak komolyan venni.

Nem vagy hajlandó fejlődni, mert azt hiszed elérted a max szintet. Ez olyan mint amikor túlsúlyos voltam és azt hajtogattam, hogy genetikailag ilyen vagyok és pont.

Ráadásul árad belőled a nőgyűlölet. Azt hiszed kiváltágos helyzetünk van mindenben is és kettős mércével dobálózol. Rövid választ akarsz:

1. több a férfi az országban, tehát emiatt muszáj lejjebb adjatok, hogyha nem akartok a 3%-os többletbe lenni aki nem talál párt.

2. több a női fogyatékkal élő, tehát emiatt is eleve hátrányból indulnak a nők, a férfiak meg lejjebb kell adjanak, mert ha fogyatékos-fogyatékossal áll is össze, akkor is egészséges pasi muszáj összejöjjön fogyatékossal, ha akar magának párt.

3. A férfiak sokszor a farkuknál fogva vezethetőek és a szépséggel, jó testtel megvehetőek. Ezért van, hogy a rohadtul buta, de különösen szép modell gazdag faszival tud összejönni. Ahogy a 70 éves milliárdos is 25 éves plasztikot vesz el, nem a vele egykorú Juliskanénit.


Szóval igen, lehet, hogy a ti szemetekben a társkeresési piac egyenletlen, de a kettős mércét máshol is alkalmazzuk akkor:

Például ott, hogy a férfiak kihasználják a fizikai fölényüket és akár a saját barátnőjüket is bántalmazzák fizikailag. Sőt, az ilyen jellegű bántalmazások nagyon nagy része férfitól van, szóval bocs, ha azt mondom, hogy márpedig nőknek sokszor bizalmatlan és nehéz a társkeresés. És most nehogy jöjj áldotathibáztatással, hogy "dehátőkválasztották", mert emberismeretnél tök más dolgokról van szó.


A másik dolog, hogy ha mersz azzal dobálózni, hogy kinek-hogy könnyebb és milyen mércék vannak, akkor vedd figyelembe úgy általánosságba is a nemi helyzeteket. Mert oké, hogy ez nektek nehezebb (vagy legalábbis ezt hiszitek), de nekünk ezer más dolog van az életbe ami szintén hátrányos a nemünknél fogva. Szóval játszhatunk itt kinek-mi a könyebb listázásokat, de nem vezet sehova.


Ha van egy ügy amibe szíved-lelked bennevan, akkor tégy érte. De jelenleg csak hisztizel, és a fotelről se emeled fel a valagad. Ha attól félsz, hogy terroristának nyilvánítanak, akkor gondolkozz el, hogy a mondanivalódba mi volt ellenszenves. Mindenkinek úgyse fogsz tetszeni.

2022. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/340 anonim ***** válasza:
81%
Na még a végén szentté avatják a kérdezőt. Izgatottan várom a híradót, szerepelni fog-e benne.
2022. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/340 anonim ***** válasza:
89%

Ja és még valami.

Nőgyűlölő vagy és csodálkozol, hogy nincs párod?

Baszki, ki akarna együttélni azzal, aki gyűlöli őt? Gondolkozz már. Te se élnél együtt olyan nővel aki toxikus.

És hiába bújsz ilyen "dahátnemezzelkezdekrandinál" mondatok mögé, könnyen kivehető a szavaidból. Bármit is fogalmaznál meg, bármiről beszélnél, annyira utálsz minket, hogy nem tudnál egy tök random témát nem itatni át a nőgyűlöleteddel.

2022. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/340 anonim ***** válasza:
84%

314, nem vagyok róla meggyőződve, hogy ez nőgyűlölet. A kérdező sok incelhez hasonlóan a világot gyűlöli. Akárcsak a kis szentünk, aki szerint a belső az egyetlen mérvadó.

Én nem érzem, hogy ez kifejezetten a nőkre lenne kiélezve. A kérdező egyszerűen az a kisfiú, aki homokozó játék nélkül ül a homokozóban és nincs elég ereje, hogy elegye másét, meg fél is a retoeziótól, de őszintén utalja azt, aki abban a helyzetben van, hogy játszhat.

2022. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/340 A kérdező kommentje:

#311 "mintha a világ az ő farka körül forogna!" Százszor leírtam már, hogy nekem a szex teljesen másodlagos, egyáltalán nem erről van szó...


#312 Fejlődni hajlandó vagyok, annyit mondtam, hogy szerintem egyébként ma is alkalmas lennék a párkapcsolatra, csak ez bizonyos körülmények miatt nem lehetséges, vagy kevés eséllyel. Az önfejlesztés nem rossz dolog, de ha valaki azt mondja, hogy itt vagyok én, 4/10-es férfi, sokkal jobb ennél nem leszek, akkor hadd legyen már neki is ugyanannyi esélye LEGALÁBB A SAJÁT SZINTJÉN párt találni, mint a 10/10-esnek született Chadnek, aki ha életében semmit nem tesz, akkor is övé az egész piac (jelenleg). Szinte CSAK EZZEL van a probléma, és ez kiküszöbölhető az ötletemmel.


Azt nem tudom, miért gondolod, hogy nőgyűlölő vagyok, én csak azt teszem szóvá, amikor a radikális feministáknak az sem elég, amikor már nekik van domináns helyzetük, és még mindig nem képesek felismerni, hogy itt átestünk a ló túloldalára.


Ha ezzel az ellentmondással együtt működik tovább a feminizmus, akkor nevetséges a nemek közötti további egyenlőtlenségekre utalni, mert ha esetleg már a nők keresnének többet, akkor mi garantálja, hogy nem ugyanez lenne a helyzet? Semmi nem elég? Azt senki nem mondta, hogy ne legyen egyenlőség, de ahol célba ért a feminizmus eredeti vállalása, és megszűntek a különbségek, akkor legyetek hajlandók azt mondani, hogy köszönjük, részünkről ezen a téren ennyi volt, jöhet a következő terület. Ez teljesen vállalható. De ami a párkeresés terén megy, az már nem. Álljon meg a menet.

2022. márc. 17. 16:56
 317/340 anonim ***** válasza:
86%

316, a vevő annyiért fogja megvenni a házát, amennyire a piac beárazta, tehát amennyiért a többi vevő is megveszi. Ha nem tetszik a rendszer, akkor a saját nemednél kell kopogtatni.

Nem a nőket kell szankcionálni, hanem siettetni azt a folyamatot, ami amúgy már elindult, hogy emelkedjenek az elvárások a nőkkel szemben. A nők közül sokkal többen válogatnak tudatosan, mint a férfiak közül meglátásom szerint, főleg a fiatal felnőttek.

Ha a férfiak jobban szelektálnak, akkor kevesebb nő jut párhoz, vagy teljesen más elvek szerint, mint most és akkor az egész piac átalakul. Ezzel valós változást lehetne elérni. Kialakulóban is van a dolog, csak lassan.

Azzal,hogy a nők jogokat és felelősséget kaptak saját maguk, az életük felett, azzal a nők megváltoztak. Lehetőség nyílt a személyiség megmutatására, önmaguk megtalálására egyén szinten. Ez is egy fokozatos folyamat volt, ami még most is tart. Erre a férfi társadalom is reagál lassan és más lesz a fontos, mint korábban. Idővel pedig vagy beáll egy rend, vagy megint megborul a pálya valaki felé. Ez egy teljesen természetes folyamat, amit már senki nem irányít. A média épp úgy alakítja a női ideált is, ahogy a férfit. Épp úgy a szépségre, tökéletességre helyezi a hangsúlyt. Kár azt okolni, ahogy korábban tetted. Ahogy a tindert és a többi online felületet is kár okolni.

2022. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/340 A kérdező kommentje:

#317 "siettetni azt a folyamatot, ami amúgy már elindult, hogy emelkedjenek az elvárások a nőkkel szemben." >>> (korábbról) "amíg a 4/10-es incelkének is a 10/10-es instamodell kéne"


Érzed az ellentmondást? Ez így nem tiszta. Bár értem, hogy ezzel együtt mire gondoltál, de én nem látom, hogy ez a folyamat zajlana.


" a vevő annyiért fogja megvenni a házát, amennyire a piac beárazta"


Örülök, hogy ezt te hoztad fel. Ha ez így van (és már nem tagadjuk, hogy ez bizony egy piac), akkor ugyanúgy kell eljárni, ahogy a kapitalizmusnál: a piacot észszerű elvek mentén korlátozni kell, mert ha nem tesszük, és szabadjára engedjük a "piac láthatatlan kezét", akkor monopóliumok, visszaélések, súlyos, elviselhetetlen egyenlőtlenségek jönnek létre, ami egy elképesztően élhetetlen rendszert eredményez. Erre jött létre a baloldali gazdaságpolitika. Ha a szexuális forradalom által létrejött piacon a szabályozatlansága nyomán egyértelmű problémák jelennek meg, akkor azokat is bizony kezelni kell, mert hosszú távon rengetegen rosszul fognak járni.

2022. márc. 17. 17:29
 319/340 anonim ***** válasza:
88%

"317 "siettetni azt a folyamatot, ami amúgy már elindult, hogy emelkedjenek az elvárások a nőkkel szemben." >>> (korábbról) "amíg a 4/10-es incelkének is a 10/10-es instamodell kéne"

A külsővel szembeni elvárás nem újkeletű. Emlékszel a népmesei szófordulatra : a napra lehetett nézni, de rá nem

Mindig is fontos volt a nő külseje, csak út közben egyéb tulajdonságok is felkerültek/felkerülnek a listára.

A társkeresés nem olyan piac, mint a többi, de bizonyos elemei fellelhetőek. De pont azért, mert nem egyforma a kettő, nem is lehet azonosan kezelni.

2022. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/340 anonim ***** válasza:
0%

292#, honnan tudjam, hogy neked a kettő együtt fontos?? Nem ismerlek..., az én ismerőseim pedig annyira fejlettek, hogy a test ne legyen egyáltalán fontos.


De megértem, hogy neked együtt fontos, mert 2bites vagy, és le tudnál feküdni egy orbán viktor szintű emberrel, ha tökéletes teste lenne számodra. Oké. Én hánynék tőle.



Uncsik vagytok.

Nekem off

2022. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!