Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartod fontosnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak az incelproblémát?

Figyelt kérdés

Társadalmi, morális és személyes szempontok alapján is.


1 - Egyáltalán nem fontos

5 - Ma az egyik legsúlyosabb társadalmi probléma



2022. márc. 15. 21:57
 301/340 anonim ***** válasza:
86%

"Nekem az a tapasztalatom, hogy inkább legyen valaki kevésbé vonzó, de ha később kiderül, hogy a személyisége ideális számomra, passzolunk egymáshoz, ha egy hullámhosszon vagyunk, akkor idővel mondhatni külsőre is "megszépül" az is, aki eredetileg mondjuk nekem szubjektív mércém szerint külsőre átlagos vagy 6-7-es volt maximum. Fordított esetben lehet valaki 10/10-es nő első ránézésre, de ha 20 percet nem tudunk beszélgetni semmiről érdemben, akkor nemhogy hosszú távon, de 2 hétnél tovább sincs értelme együtt lennünk. Én azért javasoltam a korlátozást külső alapján, mert az szerintem bizonyos alapvető, kellő vonzalmon túl bőven csak másodlagos, ezért talán jobb lenne, ha hiú ábrándok kergetése, szexuális frusztrációban tengődés és elérhetetlen vágyálmok helyett megelégednénk a "csak jóval", megismernénk hozzánk hasonlóakat, és utána mondanánk véleményt, hogy jobb lett-e összességében a rendszer, rosszabb lett, vagy sokat nem változott."



Blablablablablabla... Ki a francot érdekel a te világnézeted, megélésed? Komolyan elképzelnéd, hogy eszerint legyen formálva a világ? :D


Nekem ha megfeszülsz, akkor sem másodlagos a vonzalom, és nem elég annyi, hogy minimálisan vonzódjak, vagy legalább ne undorodjak. És nem fog megszépülni egy 6-os pasi, legyen akármilyen jelleme, max. barát lehet.

Ugyanakkor egy 10/10-essel meg úgy vagyok, mint te, ha nem illünk össze belsőre, akkor nem tudok vele sem kapcsolatot elképzelni.


Sajnos sok embernek kell mindkettő, ez ellen nem fogtok tenni semmit.


Neked lehet hiú ábránd, nekem meg a valóság, mert van egy olyan párom, akihez nagyon vonzódom, és személyiségre is kijövünk.

2022. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/340 Laylah ***** válasza:
86%

39% az nem a legtöbb ember.

A linked 2017-es, itt egy 2020-as:

[link]

Ebből is kiemelném ezt a képet:

[link]


Látszik, hogy nagyjából 30%, aki valaha is használt ilyen appot (ami még mindig nem a "legtöbb ember"), és csak kb. 12%, aki valaha is talált párt onnan. Az amerikai populáció nagyjából tizede. Ez neked a legtöbb ember? El kell, hogy keserítselek, a legtöbb ember (a maradék 90%) még mindig offline ismerkedik.

2022. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/340 Laylah ***** válasza:
86%
(kieg.: a százalékokat a férfiak és nők összesített eredményei alapján írtam, a többi - mint szexuális preferencia, iskolázottság, etnikum - jelen helyzetben teljesen érdektelen információ.)
2022. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/340 A kérdező kommentje:

#300 Most én nem tudom, hogy te a #295-ös válaszoló vagy-e, vagy sem, de ha igen, akkor már válaszoltam, miért térsz ki a reagálás elől?


Dehogynem teszek érte, már rengeteg dolog szóba került, mindegyik az alapkérdéshez kapcsolódik, az ritka, hogy ilyen hosszasan lehessen vitatkozni érdemben anélkül, hogy komolyabban elfajulnának az indulatok.


#301

"Ki a francot érdekel a te világnézeted, megélésed?"


Ez a legegyszerűbb "érv", annyira egyszerű, hogy nem is érv. Ha ez a hozzáállás lenne általános, akkor a barlangból sem jutottunk volna ki. Ennél azért legyünk már valamivel komolyabbak, szofisztikáltabbak, mert így a vita teljesen értelmét veszti.


"Neked lehet hiú ábránd, nekem meg a valóság, mert van egy olyan párom, akihez nagyon vonzódom, és személyiségre is kijövünk."


Ez szubjektív benyomás kérdése, és egyáltalán nem megy szembe azzal, amiről én beszélek.

2022. márc. 17. 16:07
 305/340 A kérdező kommentje:
#302 Nem véletlenül mondtam, hogy MA már a legnépszerűbb. Ez a szám 2009-ben még 20 százalék körül volt, a járvány óta pedig ma már egyértelműen online társkeresőkön ismerkednek meg a legtöbben.
2022. márc. 17. 16:09
 306/340 Laylah ***** válasza:
75%
Akkor olvasd el még egyszer: 2020-ban, a járvány kezdeti tombolásának évében ez 30%-ot jelentett, akik kipróbálták valaha, és 12-t, akik onnan találtak párt. Ne mismásolj.
2022. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/340 anonim ***** válasza:
83%

Nagy összegben mernék fogadni, hogy szépen visszatendeződik az egész, vagy megakad ezen a 30-40%on azok száma, akik valaha felmennek társkeresőre. A többség talál a való életben társat és nincs igénye erre a hajszára, ami az online társkeresés.

Ha végre megunják a vezetők a csodás intézkedéseiket és tényleg helyén lesz kezelve ez a vírus, akkor minden normalizálódik és újra állandóan elérhetőek lesznek azok a platformok, ahol a valóéletben találkoznak emberek.

Amennyiben pedig eleve konkrétan az online társkeresés fáj ennyire, igazán elég lenne ezeket a korlátozásokat oda bevezetni. És akkor választhatnánk. Ahogy most is választhatunk, hogy részt veszünk-e az online társkeresésben, vagy sem és a többség nemmel voksol. Az pedig még a tarskeresőzők között is ritka, aki csak ott keres.

2022. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/340 anonim ***** válasza:
88%

"De az én ötletemet nem érzem durvább korlátozásnak, mint azt, hogy manapság bevett és teljesen normálisként elfogadott gyakorlat, hogy a többi embert egyetlen mozdulattal jobbra vagy balra húzzuk, egy-két valóságot minimálisan vagy részben tükröző kép alapján, ez nekem totál nonszensz. "

Azert lényegesen durvább a te ötleted, mert kötelező mindenkire nézve. A Tindernek és társainak a használata nem kötelező. Ha nem tetszik, nem használod és ennyi.

2022. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 309/340 anonim ***** válasza:
80%

Közelítsük meg a problémát akkor a ti oldalatokról: szerintetek csak a chadek találnak párt, illetve akik lejjebb adják, de azoknak is majdnemchad szintű pasijuk lesz.

Mi itt a probléma? A legelőnyösebb, legszebb, legjómódubb emberek viszik előre a társadalmat. Ez végülis nem egy rossz dolog.

2022. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/340 A kérdező kommentje:

#306 #307 pontosítsunk akkor a te oldaladról is, 2020 februári a cikk, márciusban lett egyáltalán világjárvány a Covid. De a részemről elismerem, lehet, hogy tévedtem, és ma még éppen nincs 51 százalék azoknak az aránya, akik már online társkeresőn ismerkedtek meg, de ez még a lényegen nem változtat, mert a trendek a te hivatkozásaidból kiindulva is azonosak.


#309 Az is meghökkentő, hogy vannak emberek, akik ma is feudális viszonyokban gondolkodnak (elég ránézni az ország állapotára), de ez még talán annál is borzasztóbb. Remélem, hogy ezt csak viccből írtad, mert ez tényleg szociáldarwinista színvonal.

2022. márc. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!