Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 felett lehet még sikerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 felett lehet még sikerem, ha korábban nem volt?

Figyelt kérdés

Sokan a 25 öt mondják vízválasztónak.

Meg a tapasztalat hiánya is okozhat gondot ebben a korban.


Vannak akiknek csak 25 felett lett először kapcsolatuk? Hiányzott a tapasztalat? Nem volt rossz érzés hogy nem előbb jött össze? Lelkedet nem viselte meg?


2022. márc. 26. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nagyon furcsa, hogy szűk 10 év alatt hogy nem talál valaki kapcsolatot. Lehetne még sikered, de valamin biztosan változtatnod kell, mert ennek oka van. Ha megvan az ok, könnyebb dolgozni rajta.
2022. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%

Nem a 25 éves kor a vízválasztó szerintem, hanem a 2020 lezárások. Most jobban nézek ki, mint 25 évesen és minden más szempontból is jobban állok, mégis akkor sokkal könnyebb volt, mert voltak nők a szórakozóhelyeken, akik elfogadtak az a kinézetemmel, Tinderen meg el tudtam jutni a randiig.


A lezárások alatt a nők felmentek az online platformokra, ahol sokkal jobb pasikat is megkaphatnak. Ez egy piaci inflációt okozott, az átlagos férfit már nem fogadják el.

2022. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez rajtad áll. Eddig miért nem volt? 0-24-be tanultál/dolgoztál?
2022. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen szánalmas magyarázatokat ne kajáld be, mint a #2... Pasiminőség infláció... Egyszerűen lásd be, hogy hol rontottad el eddig, és dolgozz magadon, ne a csodát várd, és akkor nincs mindem veszve.
2022. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Ha jól nézel ki de csóró vagy életképtelen, akkor kalandnak szórakozásnak jó leszel a nőknek.


De hosszútávon pénzügyi biztonság is kell.

2022. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es: ezt már megbeszéltük egy másik kérdés alatt.

Eltelt pár év, nem ugyanannak a korcsoportnak jössz be. Illetve hiába jött akkor több matched, ha egy se lett komoly akkor a könnyen jött likeok ugyanannyit érnek mint a mostani 0 match.

2022. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kell igyekezned, mert már csak 50-60 éved van. Később már sokkal nehezebb lesz.
2022. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen lett először komoly kapcsolatom.Nem viselt meg lelkileg, nem hiányzott a tapasztalat.. ez nem állásinterjú.. nem volt rossz érzés, hogy nem előbb jött össze.
2022. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hogyha ennyi ideig nem jött össze, akkor talán nem jó helyen, vagy nem jó módon ismerkedsz. Hogyan szoktál közeledni a nők felé?

Szerintem nem kell általánosítani, 25 felett is találhatsz párt, kár lenne ezért feladni mertt "azt szokták mondani...."

Nem mondom azt, hogy könnyű lesz, de nem lehetetlen

2022. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy rosszul csinálja, lehet, hogy nem is csinálja, csak várja a sültgalambot.

Nekem sem volt még 22 éves lány létemre. Azért, mert egy kisvárosban élek, nem megyek sehova, a netes ismerkedés pedig nem jött eddig be, minden tinder randim gáz volt.

Én csak abban bízok, hogy ősztől elkezdhetem az egyetemet és elköltözök és ott, egy nagyobb városban, új társaságban megtalál a szerelem.

2022. márc. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!