Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek tenném fel a kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek tenném fel a kérdést, hogy ti el tudtok képzelni komoly kapcsolatot passzív biszex pasival, ha éreznétek rajta, hogy tényleg hűséges lenne hozzátok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 18:51
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudtam elképzelni. Aztán a férjem elmondta, hogy az első szexuális partnere férfi volt. 🤷‍♀️
2022. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
18%

A nők nagyon buknak a homo hajlamú pasasokra, gyakran lehet tapasztalni, valamiért imádják, még jobban is mint a férfiak a biszex csajokat pedig a férfiak sokszor egyenesen odáig vannak a leszbikus szex gondolatától. Ellenben a nőket taszítja a homik szexe, de a személyiségük szemmel láthatóan vonzani szokta öket.

Nők...

2022. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2022. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
81%
Csak a személyiség számít.
2022. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
28%

Na jó, de amit írtál, aszerint párhuzamos kapcsolata lenne férfival.

Ez ellentmond a hűségnek.

2022. máj. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
70%
Annak ellenére, hogy itt a gyakorin úgy látszik sokan elítélnek én nőként csakis full hetero férfit szeretnék a férjemül...22L
2022. jún. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

KisPisti, ennél jobban nem tudnak általánosítani?


Kifejtve a válaszom:


A nők között is megoszlik a szexuális elvárás. Van, aki szereti ha dominálják, van aki dominálni szeret és 50-50%ban irányítani. Szerintem inkább az olyan lányoknak tetszene, akik dominánsabbak, nyitottabbak az ágyban.

Én személy szerint nem érzem magam dominánsnak, persze szeretek felül lenni, de szeretem hogy a párom felül van és ő irányít. 😶‍🌫️👀

2022. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
35%
Én is konzervatív vagyok. Így számomra elképzelhetetlen, mert a gondolata is taszít annak, hogy két azonos nemű ember műveli ezt egymással. Barátkozni, meg nem szerelmi kapcsolatot viszont a személyiségétől függően el tudok képzelni vele.
2022. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Inkabb csaljon csak ne legyen b_zi. Félig se.
2022. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
3%
Mondjuk az exem miutan szabadult a bortonbol feszt azzal nyaggatott h csinaljuk s3ggbe. Namindegy.
2022. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!