Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek tenném fel a kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek tenném fel a kérdést, hogy ti el tudtok képzelni komoly kapcsolatot passzív biszex pasival, ha éreznétek rajta, hogy tényleg hűséges lenne hozzátok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 18:51
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem értem meg, miért hiszik sokan, hogy a biszex azt jelenti, hogy az ember mindenáron szexel mindenkivel… ez egy egyszerű vonzódást jelent… attól pedig, hogy vonzódsz valakihez, még lehetsz a hűségesség mintaképe is.
2022. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ilyennel,élek,már jó régóta,csak ő sem merte soha bevallani magának.
2022. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
65%

El tudok képzelni egy ilyen kapcsolatot. Egy ismerősömet szeretem, ő ilyen, de nem régóta tudom. Meglepett, de mivel szeretem, elfogadom így is.

Talán elfordulnék tőle ezek után, ha nem lennének ilyen mély érzéseim iránta. Az más, hogy viszonzatlan :(

2022. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
18%

Én el, ha nem lenne párom

Szerintem annyira nem ezen múlik. Jártam én pánszexuálissal is, soha fel se merült bennem, hogy megcsal

2022. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
22%

Természetesen irtózom még a gondolatától is.

Nem beszélve a súlyos egészségügyi kockázatoktól.

2022. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Milyen egészségügyi kockázatot látsz benne?
2022. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
20%
Visszataszító a gondolata is, hogy ilyen embert megcsókoljak.
2023. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%
Valószìnűleg nem is tudnál róla.
2023. jan. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Én nem tudnàk kezdeni egy bisex férfivel !
2023. febr. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
A popsiszex miatt kizárt, egyébként valószínű más téren nem zavarna. Régen azt hittem, hogy igen, aztán megtetszett egy srác, akinél elkezdtem gyanítani, hogy meleg és már szinte azon drukkoltam, hogy legalább biszex legyen. Végúl nem derült ki, de hallottam, hogy felszedte egy csaj.
2023. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!