Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek tenném fel a kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek tenném fel a kérdést, hogy ti el tudtok képzelni komoly kapcsolatot passzív biszex pasival, ha éreznétek rajta, hogy tényleg hűséges lenne hozzátok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 18:51
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
62%
Jesszusom, ki ne találd már, hogy csak egy bisex akarhat seggberakni...
2023. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
A 10-esre reagáltam. Persze, más is akarta hátulról odadugni, megmondtam, hogy nem és ennyi.
2023. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 zuzuki ***** válasza:
0%
A passzív azt jelenti,hogy nem nyúl a nőhöz,vagy egyikhez sem?Mit jelent a passzív ezen esetben?Mondjuk én nyúlnak képzelem magam,de passzív vagyok,akkor az tiszta sor,mert ugye nem mozdulok rá a többi nyúlra.Vagy itt a passzív azt jelenti,hogy csak a csaj nyuszira nem mozdulok,mert akkor nem biztos,biszex az a nyuszi.Tovább nem megyek...;)
2023. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
50%
Pfúj. 😒
2023. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de csak vele.
2023. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Előnyben részesítem a bi férfiakat.
jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!