Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Krónikus beteg vagyok! Akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krónikus beteg vagyok! Akik olyan tanácsokkal jönnek, hogy "Ismerkedj hozzád hasonló fogyatékos csajokkal, náluk lenne esélyed", azok ilyen lányokra gondolnak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Mert én krónikus beteg vagyok, megkaptam már, hogy ismerkedj hozzád hasonló nőkkel, náluk lehet esélyed.

Nos én a betegségem miatt (Crohn autoimmun) 170 vagyok 53 kiló mellett tehát egyáltalán nem tudok hízni, mert a bélrendszerem tropára ment.

Arca átlagosan helyes vagyok illetve nettó 300-at keresek, tudok sportolni, semmim nem hiányzik, csak oda kell figyelnem magamra.


Akkor nekem lenne esélyem a fenti csajokhoz hasonlókhoz. Vagy ez nem ilyen egyszerű. Ha igen kifejtenétek bővebben?



2022. ápr. 16. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Fogalmam sincs hogy lenne-e esélyed nem vagyok nő. De a kondiban ahova járok van kettő srác. Az egyiknek nincsen jobb kézfeje, a másiknak pedig nem fejlődött ki a jobb füle. Mindkettőnek bomba csaja van, szóval nem ezen múlik. Bár én könnyen beszélek hiszen egészséges vagyok, szóval passz.
2022. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Miben befolyásolja ez a betegség a párkapcsolat kialakulását számodra? (Van egy ismerősöm ugyan ezzel a betegséggel ,neki teljesen egészséges párja van.Nem ütközött ki közöttük ez a betegség)
2022. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A fonákja ennek viszont "bomba csaj vagyok, de így is csak rokkant jutott".
2022. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Igen, csak miért szép lányokat linkelsz? Elhiszem, hogy szegények nem épek, de ettől még szép lányok, ők csak top játékosokkal fognak leállni. Rondákkal próbálkozz.
2022. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy bárki azt írta volna, hogy egy autoimmun betegséggel, egy fél lábú lány lenne neked ideális. Tekintve, hogy semmi közös nincs a problémáitokban.

Egy hasonló betegségben szenvedő viszont könnyebben elfogadja, ami ezzel a betegséggel jár, jóban megérti min mész, vagy mentél keresztül, a sors közösség eleve közös pont, stb. Ezek a lányok nagyon szépek. Hogy lenne-e náluk esélyed, nem tudom. De, mint írtam, valószínűleg semmivel nem több, mint bármelyik nőnél. Mert velük semmi közös nincs.

De még az se ad biztos talajt, ha van, egyszerűen könnyebbé teszi az alkalmazkodást a problémáidhoz.

Attól, hogy valaki beteg, vagy épp hiányzik egy végtagja, nem lesz más olyan téren, hogy vannak elvárásai, vannak preferenciái és van szabad akarata. Tehát, nincs olyan szabály, hogy, ha neked egy lábad hiányzik, akkor a vesebeteg, a májzsugoros, vagy a chron szindrómás férfiak fognak bejönni.

Egy másik chron szindrómás emberrel azért van több esélyed, mert még ért, nem idegen neki a helyzet, nem ismeretlenek az életedet meghatározó nehézségek. De, ha nem vagy szimpatikus, vagy vonzó egy chron beteg számára, akkor nem jön veled össze, ahogy te se tennéd.

Kicsit hosszú lett, talán csapongó is, szóval a lényeg, nem a random fogyaték, hanem épp az, hogy hasonló gondja legyen. Egy random sérült ember, legyen az vese beteg, vagy épp mozgás, vagy érzékszervi fogyatékkal élő, pont annyira fog tudni, vagy épp nem fog tudni veled mit kezdeni, mint egy egészséges ember. Sőt, akkor már a vesebeteg közelebb áll hozzád, hisz szintén szervi probléma, szintén állandó kezelést és odafigyelést igénylő, gyakran kórházba járó ember. Sokkal több a kapcsolódási pont, mint egy random csajjal, akinek kutya baja, orvost 10 éve nem látott, csak gyerekként valamiért amputálták a lábát.

2022. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2: Baromi egzaktul leírtam fentebb!


NEM TUDOK TÖMEGNÖVELNI! Hiába kapok kezelést, a bélrendszerem nem úgy működik, mint egy egészséges embernek így sovány tápos csirke maradok csak örökké.

2022. ápr. 16. 19:02
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
6 Én ezt értem,de miből gondolod ,hogy te így nem tetszhetsz egy teljesen egészséges embernek ?
2022. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: A kérdésben is írtam, hogy ismerőseim azzal példálóztak a sikertelenségem hallatán, hogy "keress magadhoz hasonló, mondjuk fogyatékos lányt". Aztán ebből gondolom ezt.
2022. ápr. 16. 19:39
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Atyaég...

Már megint egy szerencsétlen aki egyetlen dologra fogja, hogy sikertelen a csajozasban. Pedig önmagában semmit nem jelent, hogy vékony vagy. Ettől még lehetsz divatos és jóképű meg vicces. Sok lánynak tetszenek a vékony pasik.

Értem, hogy te túl sovány vagy, kevés az 53 kiló, de szedd már össze magad, ne a betegséged határozzon meg. Beszélj hozzáértőkkel biztosan van az a diéta amivel akár csak pár kilót felszedhetsz.

De, ha nem akkor is legyünk őszinték. Egy ilyen betegséget és a soványságot egyáltalán nem lehet egy lapon említeni azzal (parkereses céljából), hogy valakinek hiányzik egy végtagja.

2022. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Na látod, te sem tudod elfogadni egy fogyatékos lányt :D
2022. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!