Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Krónikus beteg vagyok! Akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krónikus beteg vagyok! Akik olyan tanácsokkal jönnek, hogy "Ismerkedj hozzád hasonló fogyatékos csajokkal, náluk lenne esélyed", azok ilyen lányokra gondolnak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Mert én krónikus beteg vagyok, megkaptam már, hogy ismerkedj hozzád hasonló nőkkel, náluk lehet esélyed.

Nos én a betegségem miatt (Crohn autoimmun) 170 vagyok 53 kiló mellett tehát egyáltalán nem tudok hízni, mert a bélrendszerem tropára ment.

Arca átlagosan helyes vagyok illetve nettó 300-at keresek, tudok sportolni, semmim nem hiányzik, csak oda kell figyelnem magamra.


Akkor nekem lenne esélyem a fenti csajokhoz hasonlókhoz. Vagy ez nem ilyen egyszerű. Ha igen kifejtenétek bővebben?



2022. ápr. 16. 18:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10: Ezt meg melyik kommentem melyik mondatából szűrted le? Pont én tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést!
2022. ápr. 16. 21:26
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Bár én nő vagyok, 9 éve Crohnos. Semmiben sem korlátot az életemben. Nyilván egy jó ideje tünetmentes vagyok, de ha el is kezdett fellángolni a férjem megértette. Anno amikor a kapcsolatunk elején voltunk, jeleztem neki, hogyha megeszünk egy nagy Bigmacet, 1-2 órán belül haza kell érnünk, mert a fosás jön rám. Sosem volt ebből gond már az elején sem. Megértette, hogy a bélésem érzékeny és bizony én is tudok fosni meg fingani hiába vagyok nő. A férjem egészséges, nem féllábú, nem félkarú, sőt 26 hetes várandós is vagyok jelenleg. Ezzel a betegséggel együtt lehet élni, nem kell nyomoréknak tekinteni magadat. Mozogj sokat, tartsd a diétát és ami nekem hízásban sokat segített azat IBD Modulen étrend kiegészítő tápszer. Szörnyű az íze, de hatásos. Hajrá, ne add fek, van kiút és nem reménytelen a társkeresés!
2022. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

Kifogások.

Bátyám szintén autoimmun Crohn beteg, 187 cm-hez 110 kg (igen tudom, fogynia kéne), amikor a nagy műtétjei voltak, akkor is volt barátnője, és most is van felesége, 2 csodálatos gyermekkel. Egészséges (leszámítva a túlsúlyt), szedi a gyógyszereit, figyel hogy mit nem ehet/ihat. A felesége teljesen egészséges, okos, kedves, tündéri nő.

2022. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Crohn beteg vagyok, 176 cm, 100 kilo, volt 3 mutetem, ketgyerekes apuka vagyok azota mar. A crohn semmiben nem akadalyoz, sem maganeletben, sem munkaban, sem sportban.

Szep is lenne, ha hagynam….

2022. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!