Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, akkor is kapásból elutasítotok egy 40 fölötti férfit ha így néz ki? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2022. ápr. 18. 11:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
92%
Nem. De, ennek a kérdésnek mi értelme?
2022. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Az értelme az hogy kíváncsi vagyok hogy egy jó megjelenésű 40 fölötti férfi milyen esélyekkel indul a fiatalabb lányoknál.
2022. ápr. 18. 11:36
 3/63 anonim ***** válasza:
90%
Egy jó megjelenésű nő/férfi jó eséllyel indul az ellenkező nemnél. Ezzel kapcsolatban mire vagy kíváncsi, ha ezt mindenki tudja? :D
2022. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
56%

Mennyire fiatal? 20 eves? En visszautasitottam. Egyszeruen mert oregebb a kulseje.a bore, szaga,arccsont szerkezete nem olyan, mint egy korabeli srace, hiaba megfelel a sztenderdnek. De vannak akik kifejezetten ilyen erett kinezeture buknak, foleg ha boss es van zseton is.

Igy nez ki par korabeli par egyutt:

[link]

[link]


[link]


De mindig lesz mindenfele no, akinek jo a 20 evvel idosebb is. Nem linkelek, celebvilag. Ezen keves csajert megy a verseny 18-60 eves korig hogy kikapjanak egyet. Pedig nem ertem, miert nem jo nekik ez


[link]

2022. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
95%
Hát, amelyik férfi így néz ki 40 fölött, annak nem kell kepesztenie a nőkért. De ez kb a férfiak 1-2%-a lehet szerintem. De, kétlem, hogy ezt egyedül nem tudtad.
2022. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
81%

Nem utasítanám el, de az én véleményem csak félig-meddig mérvadó, ugyanis mindig vonzódtam a nálam jóval idősebb férfiakhoz. Olyanokhoz is, akik a képen szereplő férfinál idősebbek és kevésbé néznek ki jól.


22N

2022. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Persze valahol érzem, de akkor miért van mégis hogy sok fiatal lány lehúzza a filtert társkeresőkön bőven 40 alá?
2022. ápr. 18. 11:48
 8/63 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudsz olvasni? Pedig leirtam. Mert a lanyok tobbsege korabelit akar, azt tartja vonzonak. Egy kisebb reszuk meg idosebbet, arra van a legnagyobb kereslet.
2022. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
87%
Nekem Gandy nem tetszik, teljesen más az ízlésem, de hiába a korombelieket preferálom, vannak 40-es hírességek, akiket vonzónak találok. Azért az utca embere nem néz ki úgy, mint a celebritások, szóval teljesen felesleges ilyeneken gondolkodni, hogy mi lenne ha...
2022. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a jelenleg 83 éves Terence Hill is egy külsőleg vonzó jellem és a negyvenesek között is bőven akadnak kifejezetten jóképű férfiak, de nálam ugyanúgy nem lenne esélyük, mert nekem ez a korkülönbség egyszerűen túl nagy lenne, ez pedig felülírja a külsőt, hiszen a korombeliek között is bőven vannak vonzó emberek.

24/N

2022. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!