Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, akkor is kapásból elutasítotok egy 40 fölötti férfit ha így néz ki? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2022. ápr. 18. 11:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%
Amugy miert nem jo egy negyvenes pasinak egy gyerek nelkuli 30 as nő (oke, h ott kevesebb a szingli es gyerektelen, de vannak azert ott is olyanok)? Azokkal jobban osszeillene. Pl en 37 evesen csak egy 28 felettivel vagyok hajlando barmire is, egyszeruen 10 ev korkulonbseg szerintem mar sok (persze sok párt ismerek, ahol 15 is megvan az es evek ota jol megvannak, de ez ritkabb eset).
2022. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

31-es nem mondtam hogy nem jó, de legyünk őszinték a 30 fölötti egyedülálló nőknél sokaknál vannak problémák és most nem feltétlenül a külsőségekről beszélek.


Illetve teljesen megértem valahol mert a ketyegő biológiai óra elég nagy stresszgenerátor lehet.

2022. ápr. 18. 13:24
 33/63 anonim ***** válasza:
82%

Ha rosszlányokponthu-n is benyomod a fiatal lányok filtert akkor 18-25 közötti hölgyeket filterez.



Azt hittem ezt mindenki tudja.


Persze, mindenki tudja, köztudott a rosszlányok.hu értékrendje:D


Elhiheted, hogy a 60as papáknak a 30asok is fiatal lányok;)


Csak nézőpont kérdése. Amúgy a 29 éves csaj biztos tudja, hogy mit gondolt 4 évvel ezelőtt. Én 30 vagyok, és pontosan tudom, mit gondoltam 10 évvel ezelőtt! Még olyan kérdésem is van ezen az oldalon, hogy mit képzelnek az öreg 30 feletti férfiak, mikor nálam próbálkoznak, hogy nem érzékelik azt a 10 évet, mennyire is sok az. Nem hogy 20:D Milyen beteg embernek kell ahhoz lenni, hogy lányakorabelire gerjedjen? 30 vagyok, de a 40es pasi akit linkeltél nekem is öreg. Szép, szép, de nem akarnám, hogy hozzámérjen. Egyszerűen sok az a 10 év. Nem tudom mennyire sérültek az ilyen emberek, csak 30 vagyok, de ha ránézek egy 18 évesre, a gyereket látom. Bizonyos férfiak ilyesmire nem képesek, ahogy fordítva nőknél is van olyan, aki 40esként dugna 18-25 évessel. Brrr. Gondolom róluk is megvan a véleményed, akkor magadról miért nem?

2022. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

33 szóval neked 30 évesen a 18 túl fiatal a 40 viszont már egy bácsi.


Ezek szerint csak kb veled egyidőseknek adsz esélyt? Ezzel azért jóval leszűkíted a lehetőségek számát.


Én egyébként meg pont hogy szeretem a korkülönbséget és azt tartom unalmasnak ha hölgy pont annyi mint én. Ez vonatkozik az idősebb nőkre is, de velük az a baj hogy sok a rossz tapasztalt mert nagyon görcsösen gyereket akarnak már ami elijeszt.

2022. ápr. 18. 13:33
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
33. Nem mindenki azon a rossz-ocsmány-weboldalon nevelkedik, egyáltalán nem mérvadó az a rossz oldal semmihez sem. Ők írnák elő, ki melyik kategória? Ugyan már, az oldal tulajdonosa lefogadom, egy középiskolát sem végzett el.
2022. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:

Tényleg nem volt fájdalmasan egyértelmű hogy ezt a rosszlányos dolgot trollkodásból mondtam?


Isten de sok egyszerű magyar ember van, nem csodálkozom a választási eredményeken.

2022. ápr. 18. 13:57
 37/63 anonim ***** válasza:
88%

A átlag 40 es pasik nem így néznek ki mint a linkelt példák! Sőt már a 30 asok is elhízottak.


Te benned meg dúl a pedofil hajlam kérdező.

2022. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
72%

Sztem a második tuti nincs 40.

N

2022. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, szexre rengeteg fiatal csaj megkapható 35 felett is. De hosszabb távra már nehezen. Nem véletlen, hogy a 20 on éves csini egyetemista csajok nagy része nyáladzik a helyes 35-45 közötti sármos egyetemi tanárára, szexre simán megkaphatja őket a tanár, de hosszabb távra mindkét félnek már bajos lenne a dolog. Én már máshol dolgozok, de 32 évesen tanár voltam egy gimiben és a 2 év alatt vagy 8 lány írt rám (nem csúnyák) a 16-18 közötti korosztályból, hogy bármiben benne lettek volna velem, főleg szexben. Természetesen egyszer sem álltam kötélnek, holott azért egy csinos 18 évesre a legtöbb 30-40 éves pasi igent mondana, ha lehetne, meg ha olyan a pasi,h h ez bele tud férni az értékrendjébe. Szóval azt mondom neked, buliban 40 évesen is lazán fel tudsz vinni egy csinos, kissé ittas csajt a lakásodra, de hosszabb távra ne tervezz vele, mert valszeg ő sem akarja majd ezt, te sem hiszem, hogy a majdnem lányod korabelivel akarsz lenni. Olyan 5-7 év korkülönbség még opció amúgy a férfi javára (nagyon sok ilyen párt ismerek), 10 vagy a fölött már sok.
2022. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%

Ez az első.


[link]


Nem egy 12 órában dolgozó átlag szakmunkás, mint minden második férfi itthon. Akkor nem így nézne ki 3 műszak után.

2022. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!