Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, akkor is kapásból elutasítotok egy 40 fölötti férfit ha így néz ki? (képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2022. ápr. 18. 11:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
76%

"Én már máshol dolgozok, de 32 évesen tanár voltam egy gimiben és a 2 év alatt vagy 8 lány írt rám (nem csúnyák) a 16-18 közötti korosztályból, hogy bármiben benne lettek volna velem, főleg szexben."


Hát persze 😂😂😂

2022. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
49%
Egészségügyben vagyok már oktató, munkatársakat segítem a munkával, nem pedig tizenéves ,,gyerekeket". Remélem tiszta.
2022. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Leszűkítem bizony, de nem zavar. Millió másik embert is kiszűrök bizonyos csoportba sorolás alapján(pl külföldi, focidrukker, sérültek, stb..), de nem érdekel, mert velük nem akarok kapcsolatban lenni, ahogy a 40 évesekkel sem. 10 év rengeteg, lefelé meg még 5 is sok, egy kis 25 éves srác pont a gyerek és a férfi határán mozog. Lefelé csak két évet engedek, de azt sem szívesen. Így is több ezer férfi közül válogathatok..
2022. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hohy a magyar 40-es pasik a linkelt pasinál min. 20 évvel többnek néznek ki.

Örülök, ha esetleg harmincasok között nagy ritkán rábukkanok egy hasonlóra, az is csak szexet akar, vagy kamu fotó.

Amugy a képen látható pasi arcra nem tipikus esetem, de a testéhez gratula. Ő ad magára és magyar viszonylatokban már ennyi is nagy szó lenne.

2022. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
100%

"Az idősebb nő görcsösen gyereket akar".


47 vagyok és már nem akarok gyereket (már van). Vagy az is baj? Bár számomra a saját korosztályom öreg.

Ha volna legalább a linkelt pasi kaliberüekből választék...

De olyan is csak a mesében van.

2022. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%
30 felett minden második pasi már pocakos, 35 felett meg jujj, 3 ból 2 olyan, pókhasú.
2022. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
86%

"de 29 évesen nőként te annyira számítasz fiatalnak mint amennyire Teréz anya mexikói drog bárónak."


Ok. A 40-os férfi akkor meg tata.

2022. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%

46 ez nem igaz! 40 felett jellemző a hasas típus, a legtöbb harmincas vékony, vagy átlagosan husi, még nem pocakosak! Tudom, mert naponta őket bámulom több társkeresőn! Bezzeg legalább a fele kopaszodik erősen, és jórészük őszül rendesen.


Egyébként nekem bejön a pocakos típus, ugyanannyira, mint a linkelt pasik.


Luciferrel mondjuk elfogult vagyok, mert bírom a sorozatban a karakterét, de egyébként semmi extrát nem jelent az izmos test. Az első pasi meg kifejezetten ijesztő, nem húznám jobbra tinderen. Ellenben az öltözködés(nem márka), stílus számít nekem. Szerintem kifejezetten szexi, ha a férfiak puha hasán feszül kicsit az ing. KICSIT! A legtöbb nőnek nem kell kockás has.

2022. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%
48. Nekem majd minden 35 éves ismerősöm pocakos férfiként. Kopaszodás meg, már 20 on évesen is a 25%ukat utoléri, 30 felett meg a legtöbbet valamilyen módon sújtja már, szóval azzal együtt kell élnie a nőknek. De az nem is zavarja a nőket, legalábbis ismerősi körben sok tucat kopaszodó, őszülő pasinak van párja, sokszor már úgy találnak egymásra, hogy deres a haja a pasinak.
2022. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

47-es örjönghetsz nyugodtan, de gondolj csak bele ez hogy hangzik:


"29 éves lány" - Kicsit természetellenes nemde?

2022. ápr. 18. 20:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!