Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha "nincs a külsőmmel semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "nincs a külsőmmel semmi gond", hogy lehet, hogy szűz vagyok 28 évesen?

Figyelt kérdés

Pár alkalommal elküldtem már itt néhány képet magamról állítólagosan segíteni szándékozó embereknek (tegyük fel, hogy nőknek, és nem magukat nőnek kiadó trolloknak) véleményezésre, miután évek óta nincs semmiféle eredményem társkeresőn. Ugye itt az első dolog, amit meglát az ember, az néhány fotó a másik félről.


Incelként felháborít, hogy kapásból a személyiségembe állnak bele látatlanul is vadidegenek: "elviselhetetlen vagy", "idióta vagy", és társai. Viszont csak számomra furcsa, hogy nem arról van szó, hogy első vagy második randi után konstatálja a nő, hogy elviselhetetlen idióta vagyok, hanem hogy egészen konkrétan NULLA választ kapok hosszú, hosszú évek kitartó társkeresőzése óta, és élőben is dettó ugyanez megy? A pókösztönöm azt mondja, hogy valaki itt hazudik.


2022. ápr. 18. 19:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Na várjatok, mert valamit nagyon félreértettetek. NINCS matchem. Azaz ez hazugság: volt már kétgyerekes, láncdohányos, munkanélküli anyukától és mázsa környéki 8 osztályos nőtől, de talán nem sértő azt mondani, hogy ők jóval az én szintem alatt vannak. Persze felmerül a kérdés, hogy miért húztam őket jobbra - rettentő egyszerű: szinte mindenkit jobbra húztam, mert kíváncsi voltam, kikkel állok párba. Kár volt. Választ a klasszikus társkeresőkön nem kapok, ahol nem kell ezzel a jobbra húzkodós baromsággal kínlódni (remélem, azóta is megállás nélkül csuklik, aki kitalálta ezt a rendszert). Ja, hogy milyen leveleket írok. Ha van valami a kép hátterében, akkor arra reflektálok, de jellemzően nincs ilyen; mivel ezek a profilok általában teljesen üres bemutatkozással vannak párosítva, ezért ilyenkor egy sziamizunál többet aligha lehet írni. Abban a ritka esetben, ha bármi szerepel a bio rovatban, akkor arra írok valamit - tök fölöslegesen.


Képet pedig, köszönöm a felajánlást, nem küldök senkinek, mert... minek? Úgyis az lesz, hogy "á, nincs veled semmi baj, csak légy türelmes" - HOVA MÉG?! Vagy 6 éve csinálom, ezer meg egy alkalommal regisztráltam már újra és újra, és semmi. Csak telnek az évek, egyre öregebb leszek, egyre inkább bekattanok. Egy biztos: a 30-at nem fogom megérni, ha nem változik semmi.


@III.Edricus Anxious

Évek óta figyelem ezt a fórumot, tisztában vagyok a munkásságoddal. Irigyellek egyébként, hogy abszolút sorstársként ilyen könnyen veszed azt, hogy férfiként semmibe vagyunk véve, de jure fölösleges a létezésünk. De való igaz, a múlton fölösleges károgni. Inkább a jövőn kell: semmi nem fog változni, csak a depressziónk lesz még erősebb, míg végül az ágyból felkelni is fizikailag fájdalmat okoz majd. Igazad volt. Sokkal jobb. :)


@4

Nem járok emberek közé, ha nem muszáj. Világéletemben zárkózott voltam, de pár éve rájöttem a nagy talányra: ha nem megyek emberek közé, nem fogok látni nyilvánosan ölelkező-csókolózó lovey-dovey párocskákat, de még csak nőket sem. Akkor meg nem fog annyira zavarni se a magány, se a szüzesség. Szóval tartom is magamat ehhez: nem megyek emberek közé. Tévhit, hogy egész nap itthon vagyok, mert rengetegszer járkálok autózgatni, kirándulni, sétálni az erdőbe - mindegy, hova, csak ne legyen körülöttem "inger". Szóval marad a munkahely, de ott is ugyanez megy. Ráírtam egy lányra (nem mentem oda hozzá, mert nagyon félénk fajta, szerintem szívbajt is kapott volna), és annyi választ nem kaptam, hogy "rohadj meg". Ellenben visszahallottam másoktól, hogy egyáltalán nem jövök be neki, ergo ez egy eufemizmus arra, hogy ocsmány vagyok, kiindulva abból, hogy a legtöbb nőnek többé-kevésbé hasonló az ideálja. És ennyi, itt is kimerült minden lehetőség, mert kivétel nélkül minden korombeli (mondjuk ez legyen 18-35) nő foglalt. A szó. Szoros. Értelmében. Vagy pedig kialakulóban van valami, ami ugyanaz. Úgyhogy maradna a társkereső.



De teljesen mindegy, itt inkább a fő kérdésre érdekelne a válasz még mindig: ha ennyire OK vagyok, hogyhogy hányingere van tőlem az összes nőnek?

2022. ápr. 19. 10:23
 12/31 Miss Endzsi ***** válasza:
Meg vagy romolva.
2022. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez van, neked ezt dobta a gep. Van, aki selejtnek szuletik is ugy is hal meg. Termeszetes szelekcio es ahogy megyunk elore az idoben, egyre tobb ferfi latja ennek a karat. A szuper genetikaju ferfiak fognak parosodni/szaporodni, a kozepes genetikajuak (betegsegekre valo hajlandosag, atlagos kulso) nem. Ez van haver.


32/F

2022. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha 28 évesen szűz vagy akkor nagyon ronda lehetsz. Ez tény. Persze lehet, hogy a személyiségeddel (is) gond van, de leginkább a külsőddel lehet a legnagyobb probléma. Illetve helyesbítek, ha egész nap ki sem mozdulsz, akkor átlagos külsővel is problémás lesz a dolog.
2022. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%
A külsőddel biztosan van gond és szerintem olyan amin nem nagyon tudsz változtatni. Semmilyen esetben sem normális 28 évesen szűznek lenni.
2022. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
96%

A külsőd lehet az oka, hidd el tudom, én 25 leszek és szűz. Hiába vagyok, kedves, normális sajnos a mai világban ez már nem elég.


A pénzre gyúrj ha van jó fizetésed, munkád akkor majd 30 felett elvált anyukák gyerekkel, majd összejönnek veled.

2022. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Innentől fogva bármelyik incelgyűlölő kérdés alatt azt feszegetik, hogy mennyire elviselhetetlen, bunkó, buta, stb. minden incel, ezt a kérdést fogom belinkelni. Sokkal egyszerűbb itt a válasz mindenféle filozófiai vagy fotelpszichológusi megközelítésnél.


És a legszomorúbb? Semmiféle genetikai rendellenességem nincs. Vagyis van egy jókora csimpánzcsöcsöm, ami mellé szinte semekkora has nem társul. Azt hittem, hogy ha lefogyok, eltűnik. Nem tűnt el, szóval valószínűleg a kelleténél több ösztrogén termelődhetett bennem, amikor kezdett kialakulni a hormonháztartásom, de ennyi. Simán csak ronda vagyok.


@16

Igen, ettől félek én is. De szerinted nekem az a célom, hogy más kölkét neveljem? Azaz apropó: eltartsam, merthogy a nevelésbe többnyire nem szólhat bele ilyenkor az ember.

2022. ápr. 19. 15:10
 18/31 A kérdező kommentje:
Viszont mielőtt elfelejtem. Én olyan ember vagyok, aki szereti megérteni a dolgok működését, már amennyire egy embernek erre lehetősége van. Ennek fényében kérdezem: miért lettem én több ízben is derekasan átkúrvа? Mi értelme fals reményekkel hitegetni, miért nem lehet egyszerűen az igazat mondani, pláne egy anonim fórumon? Gondolom, nem én vagyok egyedül ebben a helyzetben...
2022. ápr. 19. 15:14
 19/31 anonim ***** válasza:
46%

Nézd jó diploma szerzése, 5 év munkatapasztalat, és lesz egy 5-600 nettós fizetésed, már könnyebb. 40 év felett sok nő elváll ,akkor már könnyebb.

Jaj apa kéne a fiamnak, a vérszerinti apja nem foglalkozik vele, akkor már könnyebb. Sőt egyet be is vállalhatsz, sajnos én is erre a sorsra készülök.

2022. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát neked az az elgondolásod, hogy még jóóó sokáig képzed is magadat, hogy aztán tervezetten kitolj önnön magaddal. Tátott szájjal a péniszligetbe?... Általában az ilyen nők totális megalkuvásból állnak le egy hozzánk hasonló balekkal. Vagy csak trollkodsz és poénkodsz, amely esetben értékelem a szándékot, de már évek óta nem vagyok abban a hangulatban, hogy a viccet értékelni tudjam.
2022. ápr. 19. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!