Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha "nincs a külsőmmel semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "nincs a külsőmmel semmi gond", hogy lehet, hogy szűz vagyok 28 évesen?

Figyelt kérdés

Pár alkalommal elküldtem már itt néhány képet magamról állítólagosan segíteni szándékozó embereknek (tegyük fel, hogy nőknek, és nem magukat nőnek kiadó trolloknak) véleményezésre, miután évek óta nincs semmiféle eredményem társkeresőn. Ugye itt az első dolog, amit meglát az ember, az néhány fotó a másik félről.


Incelként felháborít, hogy kapásból a személyiségembe állnak bele látatlanul is vadidegenek: "elviselhetetlen vagy", "idióta vagy", és társai. Viszont csak számomra furcsa, hogy nem arról van szó, hogy első vagy második randi után konstatálja a nő, hogy elviselhetetlen idióta vagyok, hanem hogy egészen konkrétan NULLA választ kapok hosszú, hosszú évek kitartó társkeresőzése óta, és élőben is dettó ugyanez megy? A pókösztönöm azt mondja, hogy valaki itt hazudik.


2022. ápr. 18. 19:06
1 2 3 4
 31/31 VincentLaw ***** válasza:
100%

#19


Hasonló cipőben járok mind a kérdező, és nálam az nem lenne opció, hogy majd 40 évesen talán egy-két gyerekes anyuka majd rám fanyalodik. Az elég degradáló lenne számomra, és olyan nincs ló, jó a szamár is szituáció. Amiből köszönöm szépen én nem kérek. Ha fiatalon nem gyerekes fiatal lányoknak nem kellek, akkor idősebben se kelljek ugyanezeknek a lányoknak már gyerekesen.

2022. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!