Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha "nincs a külsőmmel semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "nincs a külsőmmel semmi gond", hogy lehet, hogy szűz vagyok 28 évesen?

Figyelt kérdés

Pár alkalommal elküldtem már itt néhány képet magamról állítólagosan segíteni szándékozó embereknek (tegyük fel, hogy nőknek, és nem magukat nőnek kiadó trolloknak) véleményezésre, miután évek óta nincs semmiféle eredményem társkeresőn. Ugye itt az első dolog, amit meglát az ember, az néhány fotó a másik félről.


Incelként felháborít, hogy kapásból a személyiségembe állnak bele látatlanul is vadidegenek: "elviselhetetlen vagy", "idióta vagy", és társai. Viszont csak számomra furcsa, hogy nem arról van szó, hogy első vagy második randi után konstatálja a nő, hogy elviselhetetlen idióta vagyok, hanem hogy egészen konkrétan NULLA választ kapok hosszú, hosszú évek kitartó társkeresőzése óta, és élőben is dettó ugyanez megy? A pókösztönöm azt mondja, hogy valaki itt hazudik.


2022. ápr. 18. 19:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, kíváncsivá tettél.

Nem tudom, hogy mi lehet a gond.

Van olyan ismerősöm, aki nekem anno nagyon tetszett, és évek óta egyedül van. Tudom, hogy nem önszántából. Ez is furcsa számomra, hogy ott mi lehet a "gond". Külsőre (szerintem) semmi. Személyiségre, már amennyire én ismertem, egy tök normális férfi. De valamiért mégsem jön össze neki..

2022. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
21%

Valóban átkúrnak minket születésünk óta. A saját szüleink, a tanárok, a társadalom, a munkatársak, még az anonim forúmok is.

A kérdéseidre a válasz: a blackpill.

2022. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
78%
22: És ha pont a blackpill "kúr át"? Gondolkozz....
2022. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%

Hihetőbbnek tűnik, mint a "légy önmagad, menj el pszichológushoz, nem számít a külső, csak a belső a lényeg, mindenki megtalálja a párját stb." maszlag.

Nem mondom, hogy ez az egyetlen és kikezdhetetlen nagybetűs igazság, de racionális válaszokat ad elég sok mindenre, a hétköznapi bullshit dolgoknál jóval jobb válaszokat.

2022. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Miss Endzsi ***** válasza:
68%
Számít a külső, pont, mint a belső.
2022. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%
25: Számít a belső is(blackpilled incelként mondom).. de akkor amikor már túl van a nő a második szexen és a lehetséges hosszútávú párkapcsolaton gondolkodik. Az első szexig csak külső kell és csak az számít.
2022. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
És még ez is csak az értelmesebb nőkre igaz. Sokan simán összejönnek egy nőverő férfival is, ha külsőre az tetszik nekik. Aztán meg járnak a jogvédőkhöz meg pereskedni családon belüli erőszak vádjával, ahelyett, hogy azon a ponton simán kidobják a férfit.
2022. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Persze, de a szexhez kell a szimpátia, ami a belső múlik.
2022. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"de a szexhez kell a szimpátia, ami a belső múlik."


Persze, a pina belsején...

2022. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Te már csak tudod.
2022. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!