Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfit miért tartanak szemétne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfit miért tartanak szemétnek akkor is ha teljesen őszinte?

Figyelt kérdés
Tehát nem a hagyommányos, megszokott férfi viselkedést követi: sunnyogás, hazudozás, párkapcsolatban, házasságban félredugás, hanem az ismerkedés legelején vagy még azt megeleőzően nagyon tisztán és egyértelműen közli hogy ő nem egyetlen nővel fog szexelni egész életében.

2022. ápr. 29. 11:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

"Férfit miért tartanak szemétnek akkor is ha teljesen őszinte?"


Nem tartják szemétnek, csak szelektálnak. Nem te vagy az egyetlen, igaz, tiszta lelkű, őszinte jóember.


"Tehát nem a hagyommányos, megszokott férfi viselkedést követi: sunnyogás, hazudozás, párkapcsolatban, házasságban félredugás, ..."


A hagyományos férfi attítűd nem az általad felsorolt jellemekből tevődik össze. Ez a te kreálmányod, így hamis dilemmára épül a kérdésed.


"egyértelműen közli hogy ő nem egyetlen nővel fog szexelni egész életében."


Senki nem gondolja hogy egyetlen partnerrel fog szexelni egész életében. Ez egy kimondatlan tény. Viszont előre bejelenteni teljesen felesleges, semmi funkciója nincs.


Az intelligens ember ismérve, hogy tudja miben, és mikor legyen őszinte. Önmagában az őszinteséged a hajadra kenheted.

2022. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen voltam. Nem is volt nőm, csak szökőévente.


HAZUDNI KELL!!! Ezt igénylik.

2022. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hisz az illető nők is csak őszinték veled, mi a probléma?
2022. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert most a jelen van, és nem a jövő. Ha valaki képtelen a jelenben élni, már azon agyal kivel mit fog majd csinálni, (már ha lesz lehetősége ugye), annak semmi keresnivalója az életemben. Csak rabolná az időmet. Nem szeretem az ilyen jövendőmondó krapekokat. Ez nem őszinteség hanem kreténség.
2022. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Mathus ***** válasza:
75%
a kérdésre: jó ez a "bármikor találok másikat" duma. ugyanonnan kukázták, mint az "el lehet menni, százan vannak a helyedre"-t. ha találsz valakit, aki ezzel riposztozik, csapj le rá, ő lesz a te embered :)))
2022. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor legalább tudom, hogy nekem sem ő lesz az, akivel tervezhetek. Jó alapot, és indokot nyújt, a további keresgéléshez.
2022. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Egyaltalán nem vagy szemét! Sőt! Ellenben te se szemetezd/k*rvázd satöbbizd a nőt, amiert emiatt elutasít! Teljesen rendben van, hogy te ezt igy gondolod, csak közöld mindig előre
2022. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A nők 99%-a elvárja a kizárólagosságot, hogy egy kapcsolatban te legyél számára az egyetlen. Az már lényegtelen, hogy ő jön rá arra, hogy te más nőket is akarsz rajta kívül, vagy eleve bevallod neki. Ha nem felelsz meg a kizárólagosság elvárásának, ejtve vagy és kész. Lehet ezen duzzogni, de ettől ez a nagybetűs TÉNY, így működnek a nők, akár tetszik neked, akár nem. Ezzel az erővel azon is méltatlankodhatnál, hogy télen miért van annyira hideg.
2022. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként annyiban én is a kérdező pártját fognám hogy ha tudja jól, hogy nem tud/akar hűséges lenni, akkor szerintem ez még mindig jobb mintha hazudozna és megcsalna.

Szóval én is befejezném az ismerkedést vele ezután, de szemétnek semmiképpen nem nevezném, legalább korrekt és nem kamuzik.

2022. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Mindig a férfi a hibás.


Ha megcsalja őt az asszony akkor is, mert nem törődött vele, és jajj szegény asszony.


Ha válás van akkor is a férfi a hibás.

2022. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!