Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/647 anonim ***** válasza:
95%

"Bocs ha nem adok az itteniek félelmetes hírű intelligenciájára"


Az legyen a te gondod. Nekem ezek a hölgyek kimondottan intelligensnek tűnnek 🙂


"És alapos gyanúm van azt feltételezni hogy márpedig a kinézet alapján ítélkeztek, mint legtöbben tesszük."


Épp ez a baj, hogy ez csak "gyanú" meg "feltételezés". Ez a különbség köztünk, hogy én nem feltételeztem ilyet, de tiszteletben tartom a véleményed.


"Általánosságban pont hogy az volt a jellemző amit én írtam: a ronda exem egy undorító mocskos állat volt, jó hogy megszabadultam tőle!"


Nem ez volt a jellemző, csak a negatív dolgokra általában jobban rácsimpaszkodnak az emberek, ezért kerekedett belőle ekkora vita. Kiváló alapanyag volt a sikertelen férfiak számára. Érdekes módon a pozitív kommenteket senki még csak meg sem említette a 150 komment közül.

2022. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/647 anonim ***** válasza:
4%

"De az nekem is új volt, hogy mostanában több kérdésnél is láttam, hogy az incelek kimondottan kérik, hogy ne írjunk tanácsokat, akik nem tartozunk a köreikbe. Én ezt, részemről tiszteletben tartom innentől."

Ezt az incelek nevében is köszönöm szêpen. Rendes tőled

"De mindegy is. Jobb neked egyedül, hidd el."

Ebben igazad is van, sokkal jobb mint a hozzátok hasonlóval nyűglődni

"...míg magatoknak a semmire kegyelemért könyörögsz, rengeteget sírna melletted egy barátnő"

Ezt viszont kikérem magamnak!

Soha nem könyörögtem, sem nektek, sem másoknak. SOHA!

2022. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/647 anonim ***** válasza:
81%

#152

A "hozzátok hasonló" azt jelenti, hogy nő? Csak hogy értsük egymást.

2022. máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/647 anonim ***** válasza:
14%

153#

Természetesen nem azt jelenti, akkor úgy is írnám

Hozzátok hasonló a gyakoris (incelekhez hasonlóan) frusztrált sokszor gyűlölködő nőt jelent, nem minden nőt

2022. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/647 anonim ***** válasza:
97%

Szóval az gyűlölködés, hogy a ti lelki békétek érdekében nem hazudom azt, hogy nem volt ronda a bántalmazó exem?

Az nem az én bajom, hogy magadra veszed, ha kimondom, hogy undorító volt belül. Én csak arról az egy személyről beszéltem.

2022. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/647 anonim ***** válasza:
95%

#154

Attól, hogy valaki több mint 10 oldal után megunja, hogy szándékosan félre akarsz érteni minden választ, ami valamilyen oknál fogva nem tetszik neked, még nem lesz gyűlölködő.

2022. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/647 anonim ***** válasza:
2%

Vájtika te korábban ennél sokkal értelmesebbnek tűntél, önálló véleménnyel, bátran szembehelyezkedve a frusztrált femtorzakkal.

Most meg már náluk is rosszabb vagy. Megviselt, hogy "nő"társaid jópár kérdésnél nulla közelébe pontoztak és idomulni akarsz?

Vagy mi az oka ennek a nagy változásnak?

2022. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/647 anonim ***** válasza:
23%
Melyik a "vájtika"?
2022. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/647 anonim ***** válasza:
94%

Segítek: "vájtika" = White magyarosan fonetikus kiejtéssel + kicsinyítő képző


Btw, az önálló vélemény tudomásom szerint nem a valakikkel/egy bizonyos embercsoporttal való KÉNYSZERES szembehelyezkedést jelenti mindig, minden témában. Pont, hogy FÜGGETLENÜL attól kellene állást foglalnod bármiben is, hogy amit mondasz, az kinek a véleményével fog egybecsengeni, vagy kiével nem. Nem mindenki gyűlöl olyan szenvedélyesen egy csoportot, hogy szívesebben dögöljön meg, mintsem hogy valaha igazat adjon nekik akármilyen témában.

2022. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/647 anonim ***** válasza:
4%

Vájtika az én kis szerelmem, 81 éves polgármester bácsi vagyok :D


Felesleges a kiforgatni próbálás, mert nem fog sikerülni, aztán jön a futás meg a sikítás. De ha már felhoztad, pont most van kényszeressége* , ahogy nektek** is kezd az lenni, pedig normálisak voltatok eddig, a selejtes többséggel ellentétben.

Szóval a kérdés ide is szólhat - jó megfejtést nem várok, még a végén népszerűek lennétek az itt író férfiak körében és akkor aztán jajj :D



* Most= pár napja.

** Akik itt nem anonim nőként, hanem nickel írtok.

2022. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!