Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/647 anonim ***** válasza:
94%
Ha olyan empatikus partnerek lennétek a külsőtök ellenére, nem lenne bajotok a csajozással. Viszont az, ahogy itt hisztiztek, hogy “jaj, kettővel kevesebb nő fog így esélyt adni nekünk”, az pont arra bizonyíték, hogy kaparnotok kell egy épkézláb nő után is, aki el bír viselni benneteket és úgy tekintetek ránk, mint ahogy halászásnál kiszakad a háló és megszökik kettő sneci a merítésből… Elszomorító.
2022. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/647 anonim ***** válasza:
95%

"még egy nemi erőszak vádat is a nyakába varrsz miután egy jóképűnek egy redvás wc-ben is megteszel mindent?"


Szűz voltam, amikor összejöttem vele. Nem tettem meg senkinek semmit, nemhogy a redvás WC-ben nem, hanem máshol sem.

Egyébként, még ha torokra is vettem volna a retkes budiban 2 perc ismerettség után valakit, akkor sincs joga megerőszakolni senkinek.


" A jóképű azért nem tenné meg azt hogy 20x kell könyörögnie mert betegen is engednél neki mindent és lucskos lennél rá. "


Vért pisiltem, az egész húgycsövem, húgyhólyagom be volt gyulladva, fájt ott lent mindenem, ráadásul nem aludtam előző éjszaka szinte semmit, szóval teljesen ki voltam merülve, már félálomban is voltam. Akárhogy néz ki a másik, nem fogom ilyen állapotban kívánni vele a szexet.

És egyébként őt minősíti, hogy ő élvezi a szexet, miközben a másik fél így érzi magát. Sőt, már az is minősíti, hogy egyáltalán bepróbálkozik. Az pedig pláne, ha az az indok, hogy véletlenül jött össze neki a barátnő és minden percét ki kell használni.

Akinek megfelel egy olyan aktus, hogy a másik nem akarja, fáj neki, könnyeivel küzd, az egy beteg állat.


"Ha összejössz vele akkor nagyon is jogos kérés hogy ugyanaz járjon neki is mint a jóképűeknek. Vagy legalább a fele..."


1. Ugyanaz járt neki, csak azzal a különbséggel, hogy vele sose volt orgazmusom.

2. Teljesen mindegy, hogy a nő másoknak miket engedett, ha neked nemet mond, és ennek ellenére közösülsz vele, az nemi erőszak. Abszurd, hogy ezt magyarázni kell még mindig.


"Próbálj csak meg nemet mondani csak úgy heccből a jóképű kanodnak. "


Mondtam már nemet neki párszor a 8 év alatt, ugyan nem heccből.

Soha nem bántott, hanem értett belőle és békén hagyott.

Ja, és ő is mondott már nemet nekem.

2022. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/647 anonim ***** válasza:
96%
A 190-es ugyanaz a troll, akinek volt az a kérdése hetekkel ezelőtt, ahol kifejtette, hogy a nők kötelesek megengedni egy csúnyának pontosan ugyanazt, amit egy jóképűvel már csináltak, ha a csúnya úgy akarja, és ha önként nem teszik, akkor jogos, hogy a csávó elveszi tőlük azt, ami kell neki, vagy legalábbis elveri őket, mert így igazságos. Nem volt hosszú életű kérdés, jelentettük, törölték, de előtte az is kb. ekkora fire lett. Szerintem te is ott voltál, 192-es, ha jól azonosítalak be. Csak ezért írom, mert ez nagyjából beárazza, mennyi energiát érdemes fecsérelni ebbe az emberbe.
2022. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/647 anonim ***** válasza:
3%
192. Faxért dugtál egy érzéketlen, de elefánt farokkal rendelkező hímmel? Azt hitted a felnőtt filmekben milyen jól élvezik a nők, akkor neked is orgazmus sorozatod lessz a nagy löcstől? Tévedtél!
2022. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/647 anonim ***** válasza:
96%

194

Mielőtt még jobban belelovalnád magad: Viszonylag kicsi volt neki. Hosszra átlag, vastagságra átlag alatti. :)

2022. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/647 anonim ***** válasza:
4%
Vájtika egyre gázabb lesz, marad egyelőre dansika szerelmemnek, bár még nem olvastam mindent végig tőle :D
2022. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/647 anonim ***** válasza:
5%

"marad egyelőre dansika"

Vájtika úgy is leszbikus. Nem mintha azzal volna bármi baj is, vagy undi lenne, csak hát nem igazán nyerő szerelmi partner egy heteró férfi számára.

Ahogy én láttam másnál, még egy homokos hajlamú "haveromnál" sem nyerő az ilyen csaj

2022. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/647 anonim ***** válasza:
92%
Aztakrva... Nem szoktam káromkodni itt, de a 190-es valami elképesztően undorító féreg. Ilyen nyíltan leírni hogy a párját megerőszakolhatja a pasi mert joga van hozzá. Remélem soha az életben nem lesz az ilyen mocskos szemétláda incelnek nője akit bánthat!
2022. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/647 anonim ***** válasza:
7%

Hát dansika írtál sok kamu hül.yeséget, aminek a célja nyilván a zajkeltés volt és a kifárasztás, hogy legyintsek:

a/ menj anyádba, b/ bas.zd meg magad ahol vagy.


De rossz hírem van, nálam ez a tipikus női taktika sem jön be :D


És igazad van, valóban nincs két százalék sem a normálisak aránya, csak itt felfelé kerekítettem a kedvetekért.


Az a rossz hírem van, hogy bkv-n utazom, így naponta elég sok nő arcán látom a fitymálást, undort varánuszarcot, az már maximum bónusz, ha épp hallom is, hogy miről, hogyan beszélnek, hát nem arról, amit te próbálsz itt erőltetni.


és hiába próbálod ezt a gagyi helyet ráhúzni, és továbbra sem erről beszélek, hanem a nagyvilágban tapasztaltakról. és én soha nem mondtam, hogy nem általánosítok, ennyire buta vagy, vagy szándékosan próbálsz mást rámkenni, hogy megpróbálj beszólni?


És hiába tagadod, ha napi szinten - ami nem azt jelenti, hogy mindennap ezt tolják nyíltan az arcodba, elég, ha 2-3 naponta történik, a többi napra meg ott a viselkedés megtapasztalása - fitymálnának téged, akkor máshogy viselkednél, de ez nem is újdonság. Az az újdonság, hogy a bullying korában te ezt tagadni próbálod.

2022. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/647 anonim ***** válasza:

“Vájtika egyre gázabb lesz, marad egyelőre dansika szerelmemnek, bár még nem olvastam mindent végig tőle.”


Az ok, de azt nem te fogod eldönteni. Esetleg a partnerem, aki vár haza. Téged vár valaki?


“"marad egyelőre dansika"

Vájtika úgy is leszbikus. Nem mintha azzal volna bármi baj is, vagy undi lenne, csak hát nem igazán nyerő szerelmi partner egy heteró férfi számára.

Ahogy én láttam másnál, még egy homokos hajlamú "haveromnál" sem nyerő az ilyen csaj.”


Biszexuális vagyok, heteró partnerem van, heteró párkapcsolatban élek, ahogy eddig is. Értelmileg visszamaradott vagy, ha szerinted egy homoszexuális férfivel tudnánk vonzani egymást. Nem mellesleg én eddig mindenkit megkaptam, akit akartam biszex létemre. Na és te, a világ világossága heteróként? :))

2022. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!