Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/647 anonim ***** válasza:
19%

"Nem mellesleg én eddig mindenkit megkaptam, akit akartam biszex létemre. Na és te, a világ világossága heteróként? :))"

Valamennyire is csinos nőként nyilván nincs nehéz dolgod.

Ezt sohasem vitatnám, sőt ezt szoktam itt hangoztatni.

Elég egyenlőtlen a terep, nagggyon durván egyenlőtlen

Üdv: a világ világossága heteró Kispista

2022. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/647 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én írtam ki a kérdést. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen népszerű lesz, és kevesebb, mint egy hónap alatt elérjük a 200 választ. Sosem értem még el ekkora sikert, ez életem eddigi csúcspontja, ezt jó eséllyel az is marad. De ez nem csak az én érdemem, hiszen a válaszokat ti írtátok, ez a mi közös nagy sikerünk. Látjátok? Ha összefogunk bármire képesek vagyunk! Együtt előre megyünk, nem hátra! Mindenkinek nagyon köszönöm!

2022. máj. 31. 19:20
 203/647 anonim ***** válasza:
92%

Bajnokom, szerelmem, barátságos természetű vagyok alapvetően, én örültem volna a legjobban, ha nem vesz a beszélgetés támadó hangvételű irányt, és momentán sem érzem úgy, hogy kettőnk közül én írnék provokatívabb, tiszteletlenebb stílusban. Az, hogy benned egyáltalán felmerült, hogy el akarom küldetni magam veled az anyámba, nem mond el a szándékaimról semmit, egyedül rólad és a frusztráltságodról, amit egyébként megértek, ha valóban nap mint nap tapasztalod az emberek (nők) undorát a saját bőrödön. Csak ez nem változtat azon, hogy jogtalan elvárnod másoktól a kussolást, amíg senki nem sérteget személyesen téged. Furcsa, hogy ezt pont azoknak az embereknek kell a leggyakrabban elmagyarázni, akik a legmélységesebben ellenzik a PC véleménycenzúrát minden olyan esetben, amikor nem az ő érzéseikről van szó.


"én soha nem mondtam, hogy nem általánosítok"

Idézet tőled az előző oldalról: "a lényeg akkor is az, hogy mi férfiak nem általánosítunk egy dolog miatt"


Hipokrízisről árulkodik továbbá, hogy pont a 190-es hozzászólón nem kéred számon a csúnya férfiak "hírnevének" rontását, mikor bármelyik itteni női válasznál messze rosszabb fényben tüntet fel titeket.

2022. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/647 anonim ***** válasza:
5%

Kedves anonim!


Nem tagadom le a bántalmazásod, csak te két nagyon fontos dolgot nem veszel figyelembe/elhallgatsz/tagadsz/stb. hogy szándékosan, vagy fel sem tűnik az mindegy:

1. Soha, de soha a jópasikról, helyespasikról nem terjesztitek azt, hogy akaratotok ellenére szexelni kell velük, viszont a ronda pasikról rendszeresen ezt terjesztitek. Egyik véglet sem életszerű.

Egy kivétellel: ha a jópasikról azért nem kell ilyenről beszámolni, mert akkor is önként alájuk fekszetek, ha fáj, vagy ha bajotok lesz belőle.

Én ezt sem hiszem el, de naiv vagyok, beismerem.


2. A férfiak is olvassák-hallják ezeket a sztorikat, amik egy kaptafára készülnek mindig, sokszor még a szóhasználat sem különbözik. Akkor pedig azt kéne képzelnünk, hogy ugyanaz a 3-5 rondapasi cselekedte ezt veletek (mondjuk akkor már nem is rondapasi). Ez szintén hihetetlen és nyilván ez a kételkedések magva.


Szexualitás: az általatok előadottak alapján logikusan következik, ha a jópasi önző az ágyban és csak reszel, akkor ti azt 6 év múlva is szexuálisan kívánjátok. Biztos naiv vagyok, de ezt otthon akarjátok beadni.

és ugyanúgy logikusan következik, hogy ha a következő hónapban életetek legjobb 23 szexét élnétek át velem, akkor ne kívánnátok engem, mert ronda vagyok. ez sem hihető.


és hát persze nyilvánvalóan életszerűtlen és hihetelen és országos kamu, hogy egy helyes pofi szexuális kilégítést okoz, egy csúnya arctól meg ez nem sikerül :D


tudnátok ti nagyon is vonzódni a rondákhoz, de saját magatoknak és egymásnak toljátok a propagandát, aminek a célja kettős:

1. reprezentálni a selejtes társadalom és a picsabarátnők előtt, azt pedig rondával nem lehet (bármilyen boldogok is vagytok vele), mert akkor lúzerek vagytok. Nem mellesleg ezt a reprezentálást szolgálják a filterezett szelfik, a fb fotók a szomszédoknak-barinőknek-munkatársnőknek-nagyvilágnak, hogy micsoda boldog család vagytok és milyen menő helyeken jártok, menő ház, autó, menő dolgokat csináltok.

2. hogy még véletlenül se fordulhasson elő, hogy a ronda pasi génállományát örökítsétek tovább (ami megint baromság, mert simán lehet, hogy a nagyszülői-dédszülői gén jön ki, vagy csak a kislányod ugyanúgy szép lesz, mint te, a rondapasitól max a szemszínét örökli, vagy azt, hogy nagyobb/kisebb lesz a melle, mint a tied. vagy azt, hogy szeretni fogja a focit), mert a szépek mindig könnyebben jutnak előre.


Ezzel sincs gond(vagyis van), csak ne sunyítsatok, tegyétek ki nyíltan és ne fogjátok valami múltbeli valakire.

2022. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/647 anonim ***** válasza:
92%
Pisti, biszexuális én is vagyok egyébként, de nem gondolom, hogy lenne bármiféle relevanciája ebben a topicban. Mindenkit nem kaptam ugyan meg, akit szerettem volna, de ennek egészen más tényezőkhöz volt köze. Ha Bajnok emiatt kiábrándul belőlem, nem valószínű, hogy tele fogom sírni a párnámat éjszaka.
2022. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/647 anonim ***** válasza:
5%

"Együtt előre megyünk, nem hátra"

Hogyne, de ha nem probléma én inkább visszafelé megyek, szemben a forgalommal az autópályán, köszi

2022. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/647 anonim ***** válasza:
69%

#202

❤❤❤

2022. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/647 anonim ***** válasza:
83%

#201:


Ja, hogy én nem kellek senkinek egy oldalon, de amúgy meg mégis, mert nő vagyok. Most akkor leszbikusként is megkapnék minden heteró férfit, vagy milyen logika alapján kapok pontokat az előző oldali rendszered és a mostaninál?🤡

2022. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/647 anonim ***** válasza:
5%

vájtika vár bizony, de remélhetőleg nem sokáig, vagdosom a centit, a hajad is vagdoshatom? :D


attól még bárki lehet a szerelmem, hogy az neki nem tetszik.


Dansika egyetlen angyalbögyörőm, biztos vájtika mélyrepülése húzott fel, majd később - nem ma - válaszolok, most sajnos mennem kell magányosan a haverokkal focizni+sörözni. :D

2022. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/647 anonim ***** válasza:
5%

Félreértettél vájtika!

Nem azt mondtam nem kaphatod meg a pasast, hanem hogy nem jár veled jól. Persze azt inkább viccnek szántam mint komolynak.

Nyilván annyi pasid van amennyit akarsz, hiszen nő vagy.

Ha egy csepp nőiesség szorult beléd, és nem vagy bányarém, szinte bárkit megkaphatsz. Szinte, mert vannak önérzetes férfiak és chadek is, akiket nem feltétlenül

2022. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!