Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/647 anonim ***** válasza:
4%

Dansika, nem túlzottan érdekel a why beszélsz half angolul szójárásod, pláne, hogy csak a szokásos gumi, bármire rá lehet húzni, ha épp a puncifeszültség azt kívánja. Realnak szurkoltál? cringe vagy. Liverpoolnak? cringe vagy. Borssal eszed a káposztást tésztát? cringe vagy.


A példa a valóság kisszerelmem, hiszen, ha nem így lenne, bármilyen külsejű pasira igent mondanátok és valóban csak a viselkedés számítana. De nem baj, lehet ezt is tagadni, a sok mangina meg simp meg majd nyáladzik, hátha jut potyapunci.


Az a több nő kb. kettő. és ez máshol is mindenhol így van, kb 2 százalék számol be, a többi 98 vagy az "erőszakos" kamuzást tolja, vagy vétkes cinkosként hallgat.


A nagymellűekhez semmi ilyen negatív nincs társítva. A cicababákhoz van, akik valóban jórészt nagymellűek, de javuk plasztikázott, szóval hamis az állítás- következtetés. Viszont pozitív szexuális/vonzósági dolgok vannak társítva, még ha ennek nem is örültök.

És biztos, hogy ha napi szinten olvasnád, hallanád férfiak százaitól-ezreitől, hogy "nem kezdek többet nagymellűvel, mert bunkó/ribi/pénzéhes/stb., és lefitymáló pillantásokat kapnál, akkor nem annyira vennéd pozitívan finoman szólva se. és valószínűleg úgy is öltözködnél, hogy ne kapj beszólást.

és nem az önértékelés múlik ezen, hanem az, hogy random gizike nem fog velem szóbaállni, mert mindenhonnan ez jön neki szembe. Mert a női agyatok ilyen torzan működik és abban így fordítjátok le a sugallmazást = minden csúnya pasi ilyen.


Amúgy nyilván írhattam volna, vörös hajút, szőkét, mérnököt, anyukát, hajadont, egykét, legidősebb nővért, a lényeg akkor is az, hogy mi férfiak nem általánosítunk egy dolog miatt, nálatok viszont ez nem bug, hanem feature, hogy én is half angolozzak egyet.


"A csúnya férfiak esetében sem feltétlenül az ok-okozati összefüggésen lenne a hangsúly, inkább pont azon, hogy külön lapon kellene értékelni a külsőt és a személyiséget."


De nem értékelitek külön lapon. Egyszer volt valami rossz, onnantól mindenki aki olyan: rossz.


Nem, így választotok, ilyen idiótizmusok mentén. és megtehetitek, mert holnap jön új lehetőség. Mint ahogy megtehetitek, hogy a picsabarátnőtök elrángasson egy ismerkedésből, kamu indokkal, mert irigy, mert holnap jön másik pasi. És megtehetitek, hogy látványosan álbarátságból előadjátok a nektek tetsző pasira is, hogy "én látványosan lemondok a javadra kisbarátnőm",(ő meg a tiedre), mert holnap jön új.


Nem, a csúnyák alá nem vetődtök önként, sőt. A csúnyák kapcsolatban is kevesebbet kapnak bármiből is. Nekik nem jár a full szervíz semmiből.


Mint ahogy a szerető érdekes módon teljeskörű kiszolgálást kap, miközben otthon apának az orálra is azt mondjátok fúj.


A sugallmazás, sejtetés, ráutaló magatartás az alap kommunikációs és viselkedési stratégiátok, amit gumicsontként tudtok használni. Ha olyanotok van, akkor a sugallmazásnak megfelelő értelmet adjátok neki, ha nincs, akkor meg követelitek,hogy "hol állítottam én ilyet?"


én nem írok le semmilyen chadeket, viszont látom kik a jóképű pasik, akikre a nyálatokat csorgatjátok, közben meg ezzel párhuzamosan hallom, hogy fúj, ez nekem sose kéne. bónuszként látom, amikor ezek a fúj pasik igen rövid idő alatt becsempészik a lompost.



A személyes beszámoló, á lá anekdotikus érvelés semmit sem ér, mert:

- nem reprezentatív

- szembe megy az ezzel ellentéses igen nagy számú nem személyes mintával

- akarva-akaratlanul valótlanná lesz az érzelmi bevonódás miatt

- és amiatt is, mert az önkép hamisításhoz és egyben a hazug sugalmazáshoz nagymértékben hozzájárul.

Ugyanis mindenhonnan az folyik, hogy a nők milyen csodálatosak, bezzeg a férfiak milyen gagyik. és hogy a nők választanak, természetesen tökéletesen. és a megérzéseitek is szupertökéletesek (hogy mindezek kamuk, mit sem számít). Na most ebbe az önképbe nem fér bele, hogy egy csúnya fiú pillanatok alatt úgy manipulált titeket, ahogy akart, hiszen akkor szembe kéne nézni a nagy arcotok van a semmire problémával. Így marad, hogy önképvédésből, jó kis önigazolással kihozzátok az agresszív volt, mert csúnya volt szitut. egy jó kis win-win, az önkép is megmaradt, a csúnya pasikat is lehúztátok és indok is van a jópasik után saját nyálkán csúszásra.

Bezzeg, ha beismernétek, hogy nem túl okos, könnyen megvezethetőek vagytok, akkor loss-loss lenne, mert lerombolnátok a "tökéletesség" önképét és nem tudnátok mit felhozni a normális rondapasik ellen.


Megint anekdota, kit érdekel, hogy belőled kivált-e valamit,- amit nekem nem kell elhinnem, csak most ebben a beszélgetésben hiszem el - amikor a többi ezerből azt váltja ki, amit írtam?


A szexualitásra majd visszatérek, most már lusta vagyok azt is kifejteni.

2022. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/647 anonim ***** válasza:
92%

" nem tudnátok mit felhozni a normális rondapasik ellen."


Miért kellene bármit felhozni ellenük? :D

Vagy szerinted csak az lenne a normális ha, ronda, de (szerinted) normális pasival jönnénk össze?

2022. máj. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/647 anonim ***** válasza:
92%

" a nők választanak, természetesen tökéletesen. és a megérzéseitek is szupertökéletesek (hogy mindezek kamuk, mit sem számít)."


Ez szerintem is kamu.

Nem megérzések kellenek, hanem tapasztalat, tanulás, érés.


" egy csúnya fiú pillanatok alatt úgy manipulált titeket"


Én beismerem, hogy manipulált.

De nem azért, mert ő olyan kva okos lenne, én meg buta, hanem azért, mert tizenéves kis h.ülye voltam, aki semmit nem tudott a világról, emberekről.


" a csúnya pasikat is lehúztátok és indok is van a jópasik után saját nyálkán csúszásra."


Nem kellenek évek alatt, nyögvenyelősen koholt indokok arra, hogy olyan emberrel legyek, aki számomra "jó pasi", nekem tetszik, vonzódom hozzá. Ugyanis ez egy normális dolog.



" a csúnya pasikat is lehúztátok és indok is van a jópasik után saját nyálkán csúszásra."


Én leírtam, hogy engem a csúnya exem konkrétan bántalmazott, bár ez általad gondolom úgyis kukába van dobva.

Szóval totál beteg viselkedése volt, fenyegetett, sértegetett + 1x akkor is belém csempészte a farkát, amikor 20x mondtam nemet és beteg voltam (ráadásul olyan bajom volt, ami miatt fájt a szex).

Soha nem feltételezném, hogy mindenki ilyen, ezeket tenné aki csúnya külsőre.

Nem emiatt nem kezdtem soha többet olyannal, aki számomra csúnya. Hanem azért, mert nem kínzom magam többé, hogy olyannal legyek együtt, akihez nem vonzódom. Én bevallom kerek perec, hogy az sem segít, hogy ha normális, nem fogok olyanhoz vonzódni, aki fizikailag taszít, de normális. Max. baráti kedvelést éreznék iránta, ami egy kapcsolathoz kevés. Sajnálom, ha ezzel megbántok valakit.

2022. máj. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/647 anonim ***** válasza:
95%

#181


"nem túlzottan érdekel a why beszélsz half angolul szójárásod"

Egy picit talán mégis, ha érdemesnek tartottad arra, hogy rugózz rajta.


"A példa a valóság kisszerelmem, hiszen, ha nem így lenne, bármilyen külsejű pasira igent mondanátok és valóban csak a viselkedés számítana."

Nem azért nem mond minden nő igent bármilyen külsejű pasira, mert azt hiszi, hogy a csúnyák bántalmazók, hanem azért, mert akit csúnyának lát, az nem jön be neki. Ezt tényleg magyarázni kell?


"Az a több nő kb. kettő. és ez máshol is mindenhol így van, kb 2 százalék számol be, a többi 98 vagy az "erőszakos" kamuzást tolja, vagy vétkes cinkosként hallgat."

Két-három nő itt nem 2%-ot jelent. Amire veritek magatokat, az jelen esetben kb. az, hogy négy pozitív tapasztalatról beszámoló nőre öt negatív tapasztalatról beszámoló jutott, tehát szerintetek brutálisan elbillent az arány a negatívak irányába.


"A nagymellűekhez semmi ilyen negatív nincs társítva."

[link]

"Women and men perceived breasts in a similar way to each other: the bigger the breasts the higher the reproductive efficiency, lactational efficiency, sexual desire, and promiscuity attributed to the woman. Nevertheless, large breasts were not regarded more attractive than average ones, though small breasts were the least attractive. In addition, big-breasted women were perceived as less faithful and less intelligent than women with average or small breasts."

Bocs, ha kijött az angol-allergiád, magyar anyagot mindenről nehezebb találni.


"És biztos, hogy ha napi szinten olvasnád, hallanád férfiak százaitól-ezreitől [...] random gizike nem fog velem szóbaállni, mert mindenhonnan ez jön neki szembe."

Erős kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy te napi szinten több száz-ezer nővel lépsz interakcióba, akik ráadásul mind jól az arcodba is vágják, hogy bántalmazónak látszol. Illetve elnézést, ha megszállottan keresed minden áldott nap a fórumokat, ahol ezt a témát százasával vesézik a nők, akkor lehetséges, hogy szembejön veled ennyi negatív hang, csak akkor nem tudom, kifejezhető-e órákban egyáltalán az az időtartam, amit bármi másra fordítasz egy napod folyamán. Mindenesetre abban biztos lehetsz, hogy a nők nem keresik még külön is azokat az impulzusokat, amelyek befolyásolhatják a csúnya férfiakról alkotott véleményüket, vagyis nem találkoznak annyi veletek kapcsolatos előítélettel, amennyivel ti.


"Mert a női agyatok ilyen torzan működik"

Amúgy ha így gondolkodsz rólunk, mit zavar téged, hogy Gizike nem keresi a társaságod? Örülj, hogy nem kell szóba elegyedned ilyen torz agyú, szubhumán létformákkal. Szexre LauraCicaBaba is megfelel rosszlányokról.


"a lényeg akkor is az, hogy mi férfiak nem általánosítunk egy dolog miatt"

Az egész szájbatekert kommented egy hatalmas általánosítás a nőkkel kapcsolatban. Tudod, a nem is egyetlen dolog a rengeteg közül.


"Nem, így választotok, ilyen idiótizmusok mentén. és megtehetitek, mert holnap jön új lehetőség. Mint ahogy megtehetitek, hogy a picsabarátnőtök elrángasson egy ismerkedésből, kamu indokkal, mert irigy, mert holnap jön másik pasi. És megtehetitek, hogy látványosan álbarátságból előadjátok a nektek tetsző pasira is, hogy "én látványosan lemondok a javadra kisbarátnőm",(ő meg a tiedre), mert holnap jön új."

Erről beszélek.

Itt amúgy melyik incel alapvetésből indultál ki? Abból, hogy a világon mindenki Tinderezik, vagy abból, hogy az általad korábban említett random Gizikét, aki 5/10-es, napi szinten bepróbálkozók hada ostromolja még az utcán is?


"A csúnyák kapcsolatban is kevesebbet kapnak bármiből is."

Azta, a végén még kiderül, hogy tényleg kell egy jó kapcsolathoz a szexuális vonzalom, és csakugyan megsínyli a férfi, ha nem jön be az asszonyának. 😮


"A sugallmazás, sejtetés, ráutaló magatartás az alap kommunikációs és viselkedési stratégiátok, amit gumicsontként tudtok használni. Ha olyanotok van, akkor a sugallmazásnak megfelelő értelmet adjátok neki, ha nincs, akkor meg követelitek,hogy "hol állítottam én ilyet?""

Ismét általánosítás, amit te állítólag nem csinálsz, mert férfi vagy.


"látom kik a jóképű pasik, akikre a nyálatokat csorgatjátok"

Kérlek, mutass képet egy-két ilyenről, hogy ne a levegőbe pofázzunk folyamatosan.


"A személyes beszámoló, á lá anekdotikus érvelés semmit sem ér, mert:

- nem reprezentatív"

Akkor gondolom, a kvalitatív módszerrel végzett kutatások sem érnek semmit pl. a társadalomtudományokban.


"szembe megy az ezzel ellentéses igen nagy számú nem személyes mintával"

Igen nagy számú minta, tehát mégiscsak összejönnek a nők csúnya férfiakkal (máskülönben nem tudnánk megállapítani róluk, hogy hogyan viselkednek egy kapcsolatban), ez tök jó hír, még a bőszen hangoztatott negatív tapasztalatok sem tántorítják el őket. Ennyit arról, hogy félned kéne az itteni kommentek hatásától.


"akarva-akaratlanul valótlanná lesz az érzelmi bevonódás miatt"

Konkrét történéseket írtak le a női felhasználók, nem a semmibe puffogtattak megragadhatatlan szavakat/relativizálható fogalmakat (mint ti a "sugalmazást"), de semmi baj.


"Ugyanis mindenhonnan az folyik, hogy a nők milyen csodálatosak, bezzeg a férfiak milyen gagyik. [...]"

Ja, főleg az itteni 20 incel kérdésből /nap.

Ezek a kedvenc hsz-eim amúgy, mikor így levezettek egy gondolatmenetet, ami olyannyira szerves részévé vált a már rég berögösödött világképeteknek, hogy teljesen mindegy, ki mit válaszol rá, lepereg róla minden kívülről érkező ellentmondó információ, az egyetlen helyes reakció a heves bólogatás lehet rá. Ilyenkor mindig újra megérzem, miért is olyan fárasztó kommunikálni veletek. Egyszerűen elbeszélünk egymás mellett, mint akik párhuzamos valóságokban léteznek.

Amit a vonzalomról gondolsz, lehet, inkább ki sem kellene fejtened, előre látom, hogy nem lesz semmi köze senkinek a megéléséhez.


"Megint anekdota, kit érdekel, hogy belőled kivált-e valamit"

Ha téged nem, akkor talán nem hozzám lenne érdemes intézned a kommentedet, mert nem a komplett női nem vagyok. (De a lényeg, hogy te továbbra sem általánosítasz.)

2022. máj. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/647 anonim ***** válasza:
91%

“A példa a valóság kisszerelmem, hiszen, ha nem így lenne, bármilyen külsejű pasira igent mondanátok és valóban csak a viselkedés számítana.”


Volt, amikor csak az számított. Ezt az illúziót rombolták le a beteg társaitok, hogy érdemes csak ez alapján ismerkedni, hiszen sem a jóképűektől, sem az előnytelen külsejűektől nem várhatunk normális viselkedést. Akkor viszont miért ne érezhetném jól magam olyannal, aki engem is megmozgat szexuálisan? Talán jogtalan nőként szexuális vonzalmat érezni? Ez valami férfi princípium?


Más. A nagymellű nős példa helytelen ebben a kontextusban, hiszen a férfiak tetemes százalékának az tetszik és a nagy mellből nem jön az, hogy egy nő ronda, mint az ördög.

2022. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/647 anonim ***** válasza:
5%

"A nagymellű nős példa helytelen ebben a kontextusban, hiszen a férfiak tetemes százalékának az tetszik és a nagy mellből nem jön az, hogy egy nő ronda, mint az ördög."

Szerintem pont ezért jó

Az tetszik igen, viszont ha túl negatív lenne a megítélésük, akkor sokkal kevésbé lenne vonzó.

Ha egy pozitív tulajdonság képét is képesek lerombolni a hiedelmek, akkor szerintetek mit művelnek a negatív tulajdonságokkal?

Elárulom: kirekesztettség és megvetettség a társadalom minden szegmensében

Ezért emeltem fel a szavamat az ellen amit itt műveltek

Szerencsére még nem egy teljesen általános azért az amit itt műveltek (egyesek)

2022. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/647 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó példa. A kismellű és a nagymellű nőknek is megvan a maga tábora - ha mellette szép a nő. A ronda férfiaknak így sincs, ha magasak, ha alacsonyak, ha vékonyak, ha túlsúlyosak…
2022. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/647 anonim ***** válasza:
94%

Mert mit művelünk?

Komolyan, mit?

Semmi rosszat nem írtam. Szerintem az a gusztustalan és káros, ahogy ti itt meg akarjátok kérdőjelezni a tapasztalatainkat. Én később csatlakoztam alapból a diskurzushoz, és pont az verte ki a biztosítékot, ahogy egyesek olyanokat írogattak, hogy a nők pont önigazolásként állnak össze gáz alakokkal, hogy aztán validálva érezzék magukat, amikor legközelebb csak a jóképűekre hajtanak. Na meg az olyanok, hogy igazából nem is rondák, akikkel összejöttünk. Vagy, hogy azért, mert ronda, fel van nagyítva a helyzet.

Nem szeretem, ha full h.ülyére vagyok véve. Mintha nekem nem lennének tapasztalataim, nem lenne önismeretem és még magam sem tudnám, mit érzek, hanem egyesek itt látatlanban jobban tudják.


Még mindig nem állítom, hogy a csúnya férfiak nagyobb eséllyel bántalmazók, de azt sem, hogy jobb társak lennének. Én nem folytatok lejáratókampányt a csúnyák ellen azzal, hogy le merem írni, hogy adtam esélyt olyan pasinak, aki nem tetszett, aztán bántalmazott.

Az viszont, hogy te ezen hisztizel, Pisti, téged minősít. Már a fogalmazás is gusztustalan, hogy én téged igazollak azzal elvileg, hogy "ócsárolom" az exem.

Az persze nem számít, hogy bántott pszichésen és szexuálisan is, arra érzéketlenek vagytok, csak az a lényeg, hogy le ne merjem írni, hogy csúnya, mert az rémtörténet, amivel "riogatok" másokat.


Az pedig még mindig teljesen normális dolog, ha akár férfi, akár nő olyannal áll össze, akihez vonzódik, akit szépnek lát. Nem kell hozzá önigazolás, kitekert kifogások, indokok.

2022. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/647 anonim ***** válasza:
46%
A csúnya alatt remelem valami viz fejű s test tartású férfit értünk.
2022. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/647 anonim ***** válasza:
3%

"Szóval totál beteg viselkedése volt, fenyegetett, sértegetett + 1x akkor is belém csempészte a farkát, amikor 20x mondtam nemet és beteg voltam (ráadásul olyan bajom volt, ami miatt fájt a szex)."


Először is hagy ne mondjak jelzőt arra hogy ezeket csattogtatod itt oldalakon át úgy hogy a másik nincs itt hogy megvédje magát. Amúgy is a te szavad az övé ellen... És tudod mi a legjobb? Hogy nem is kell itt lennie ahhoz hogy lássuk az igazat még a te velejéig gonosz retorikádon át is. :DDD Bukó.Szerinted a srácnak milyen hogy szívességből kap esélyt úgy hogy halálosan szerelmes beléd és a fél karját odaadná érted te pedig cserébe még egy nemi erőszak vádat is a nyakába varrsz miután egy jóképűnek egy redvás wc-ben is megteszel mindent? A jóképű azért nem tenné meg azt hogy 20x kell könyörögnie mert betegen is engednél neki mindent és lucskos lennél rá. Az exed ezzel a ténnyel nem tudott mit kezdeni, nagyon helyesen mert nem is kell. Vszeg örült hogy x évesen először van nője és minden pillanatát ki akarta használni mert tudta hogy véletlen az egész és az első adandó alkalommal faképnél hagyod. Azt se tudod milyen a férfiak hormonháztartása és milyen éveken át tartó szexmegvonásban élni. Szóval semmi abszurd nincs abban hogy a srácot a meglévő kettős mérce nem késztette arra hogy ne dugja meg a saját barátnőjét aki önként jött össze vele. Ha összejössz vele akkor nagyon is jogos kérés hogy ugyanaz járjon neki is mint a jóképűeknek. Vagy legalább a fele...Próbálj csak meg nemet mondani csak úgy heccből a jóképű kanodnak. Tudom hozy baromi nehéz mert nedvesedik a nunus a külsejére de a kísérlet kedvéért próbáld meg. Nem fogtok 20 könyörgésig jutni hanem sokkal előbb fogja beléd rakni vagy lehet kapsz is pár frusztrációtól átitatott pofont mert nem ehhez szokott, nem fogja tudni kezelni hogy játszod az agyad.

2022. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!