Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/647 anonim ***** válasza:
5%

"Ha ez nem lenne nők által elfogadott, akkor ide sem írták volna le többen/utaltak volna rá, hogy legalább részben azért adtak esélyt általuk csúnyának vélt fiúnak, mert abban bíztak, hogy ő majd jó lesz hozzájuk."

Ez eleve hamis, mert nem azért adtak esélyt. Azért adtak "esélyt" mert reálisan az volt az ő (vélt) szintjük, ezért kénytelenek voltak kompromisszumot kötni.

"Egyébként kérlek, kezdd el sorolni a kövér nőkkel kapcsolatos sérelmeidet..."

Eszemben sincs lealacsonyodni a szintetekre bocs

Máspedig: "A ronda pasik pedig nehezen jutnak barátnőhöz, ezért megbecsülik."

Ez nem egyenlő azzal hogy "MINDEN csúnya férfival jól fog járni egy nő."

2022. máj. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/647 anonim ***** válasza:
94%

Kajak az a legerősebb ellenérved, hogy a nők hazudnak arról, hogy kinek miért adtak esélyt? Ugye tudod, hogy egy vitában ez instant vereséget jelent?

Ne haragudj, de nem gondolom, hogy a kívülállók értetlenkedése azzal kapcsolatban, hogy mit keresek az exem mellett, arra utalt volna, hogy ő volt a "szintem". De tudom, ez is hazugság a részemről, és valójában mindenkitől azt kaptuk, hogy passzolunk egymáshoz, csak tagadom, hogy megalázzalak a világképed cáfolásával, mert én már csak ilyen goni vagyok.


"Eszemben sincs lealacsonyodni a szintetekre bocs"

Vagyis nincs ilyen, csak blöfföltél, hogy jófejnek tűnj, világos.


"Máspedig: "A ronda pasik pedig nehezen jutnak barátnőhöz, ezért megbecsülik." Ez nem egyenlő azzal hogy "MINDEN csúnya férfival jól fog járni egy nő.""

Ez konkrétan ugyanaz a gondolat más szavakkal, de nem először bizonyul gyengének a szövegértésed, úgyhogy ez a botlásod sem lep meg.

2022. máj. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/647 anonim ***** válasza:
96%

Ha ennyire hazugok vagyunk, minek kell neked nő, Pisti?


Mi is megvagyunk a ronda férfiak nélkül.

2022. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/647 anonim ***** válasza:
5%

Dansika, dehát eleve kamu már az alaptézised is. Ahogy pisti írja, nincs ilyen tézis a nők között, annál inkább megy napi szinten a csúnya férfi=erőszakos bunkó. Ráadásul ez már tizenéve terjed, csak az utóbbi években kezdett még jobban terjedni. A propaganda megtette a hatását. Ebben is.


Pedig nekem és más csúnya pasiknak is volt nője és nem mi bántunk velük rosszul, sőt.

És ahogy pisti is mondja, egész listát tudnék felsorolni azokból, akik kibas.ztak velem és ezért nem kell hasonló, pl. nagymellűek.

Egyrészt ettől én még továbbra sem fogok az 60A kosarasokra izgulni, másrészt nem akarom és fogom bemagyarázni magamnak, hogy azért történt, mert nagymellű volt. Sugallmazni meg pláne nem fogom, mert iszonyat nagy baromság, és egyben sértő is. Pedig a ti példáitok alapján ezt kéne tennie a férfiaknak.


Ráadásul a helyzet sokkal súlyosabb, mert nem csak a csúnyaság számít, hanem teljesen debil módon olyan elmebeteg fa.s.zásgok alapján döntötök, miszerint ugyanolyan szép barna a szemem, mint egy két évvel és 6 exxel ezelőtt megismert pasinak, aki nem ment el a randira - ezért én is pont ilyen bunkó lehetek csakis. Csak erről még kevésbé számoltok be, mert magatok előtt is gáz és nem tudtok rá semmilyen önigazolást húzni, még nőtársaitok is kinevetnének érte.


Amúgy pedig mi az életszerűbb, hogy

a/ 100 olyan pasiból, aki alá önként vetődtök kapcarongyként, ezzel majd 5 nem fog visszaélni, (ezt terjesztitek és sugalmazzátok) vagy,

b/ 100 ronda pasiból, - aki a pocsolyában meghengergőzik, ha egy jó nő akarja őt komoly kapcsolatra - 5 nem fog ezzel visszaélni? mint ahogy szintén sugalmazzátok.


Az pedig külön vicces, hogy a férfiakra akarod kenni a nők tanításának a felelősségét, miközben ti lapítotok vétkes cinkosként, vagy versengve üvöltöztök áldozathibáztatást, ha valaki felszólal, hogy ne dőljetek be bárkinek, csak mert jó a külseje. és ne társítsatok hozzá pozitívat, a csúnyákhoz meg negatívat.

2022. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/647 anonim ***** válasza:
7%
A szexuális vonzalmas szöveged meg jobb, ha nem veszi senki komolyan,(még, ha szeretitek is ezt hazudozni), mert az alapján komolyan gyámság alá kéne helyezni mindazokat, akik szerint ez igaz.
2022. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/647 anonim ***** válasza:
7%

"Ugye tudod, hogy egy vitában ez instant vereséget jelent?"

A te buta szemeidben már akkor vereséget szenvedtem amikor először szálltam szembe az általánosító baromságaitokkal

Szóval ezt nem tudom komolyan venni.

"Ez konkrétan ugyanaz a gondolat más szavakkal, de nem először bizonyul gyengének a szövegértésed, úgyhogy ez a botlásod sem lep meg."

Már megbocsáss, de ahol valaki ostoba módon összemossa a szavak jelentését, ott nem a szavak szerzőjével van a gond

A megbecsül nem egyenlő azzal hogy jól fog járni vele, mert ahhoz ennél nyilván több kellene.

Amúgy számomra egyértelművé vált itt a vérmes támadásaitok közepette hogy valójában csak önigazolást kerestek, és azt véditek. Bizonyítani akarjátok azt hogy a bántalmazó férfiak eleve a rondák, hogy igazolhassátok a hipergám és defektes párválasztási szokásaitokat. Nekünk felesleges igazolnotok, a ti dolgotok hogy kiket választotok, le sem tojom.

De az általánosítás persze az zavar, mert hamis

2022. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/647 anonim ***** válasza:
92%

" Bizonyítani akarjátok azt hogy a bántalmazó férfiak eleve a rondák"


Én soha nem állítottam ilyet.

Bármilyen külsejű ember lehet bántalmazó.


" igazolhassátok a hipergám és defektes párválasztási szokásaitokat"


Nincsenek ilyen párválasztási szokásaim. Teljes joggal és jó okkal kérem ki magamnak.


"De az általánosítás persze az zavar, mert hamis"


Nem általánosítottam. Te vetted magadra ostoba módon azt, amit az exemről írtam. Pedig én soha nem gondoltam, hogy minden ronda férfi olyan lenne, mint ő.

2022. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/647 anonim ***** válasza:
95%

"Dansika, dehát eleve kamu már az alaptézised is. Ahogy pisti írja, nincs ilyen tézis a nők között, annál inkább megy napi szinten a csúnya férfi=erőszakos bunkó."

1. Ez a becézgetése a nicknévvel válaszolóknak nagyon cringe, befejezhetnéd.

2. Lehet játszani ilyen "denemisigaz"-osdit, csak nincs súlya, amíg nem tudsz mutatni példát arra, hogy valaki szentül meg van győződve erről anélkül, hogy lett volna bármiféle rossz tapasztalata csúnya pasival.


"Pedig nekem és más csúnya pasiknak is volt nője és nem mi bántunk velük rosszul, sőt."

Ez nagyon jó hír, képzeld, én is többször leírtam ide, hogy az előnytelen külsejű exem jól bánt velem. Ráadásul az első néhány oldalon (mielőtt még elmérgesedett volna a thread) több nőt is láthatsz jó tapasztalatról beszámolni. Nahát, mik vannak.


"És ahogy pisti is mondja, egész listát tudnék felsorolni azokból, akik kibas.ztak velem és ezért nem kell hasonló, pl. nagymellűek."

Kérlek, mondd el, milyen pozitív, ámde hamis sztereotípia él a köztudatban a nagymellű nőkkel kapcsolatban, amit le kéne/lehetne rombolni. Csak mert én mást sem hallottam eddig, mint azt, hogy üresfejűek és nagyra vannak magukkal. De hidd el, nagymellűként pont letojnám, hogy írsz-e bármi csúnyát az életed egykori nagymellű szereplőiről. Nem verném az asztalt hisztisen, hogy hogy képzeled, nem random gyk-s felhasználók véleményén múlik az önértékelésem, ahogy a tiédnek sem ezen kellene.


"nem akarom és fogom bemagyarázni magamnak, hogy azért történt, mert nagymellű volt"

A csúnya férfiak esetében sem feltétlenül az ok-okozati összefüggésen lenne a hangsúly, inkább pont azon, hogy külön lapon kellene értékelni a külsőt és a személyiséget.


"Ráadásul a helyzet sokkal súlyosabb, mert nem csak a csúnyaság számít, hanem teljesen debil módon olyan elmebeteg fa.s.zásgok alapján döntötök [...]"

Ass-pull gondolatmenet, amit gyanítom, egy téged évekkel ezelőtt kikosarazó csaj dumája alapján projektálsz a komplett női nemre. Elárulok egy titkot: valószínűleg nem jöttél be neki, de szívesebben talált ki valami phaszságot, amivel kevésbé bánt meg, mintsem hogy ezt frontálisan a képedbe mondja.


"Amúgy pedig mi az életszerűbb, hogy

a/ 100 olyan pasiból, aki alá önként vetődtök kapcarongyként, ezzel majd 5 nem fog visszaélni, (ezt terjesztitek és sugalmazzátok) vagy"

Abban a szcenárióban, ahol egy csúnya férfival jövünk össze, alá is önként vetődünk, nem? Jó esetben.

Tetszik ez az általatok mostanra már agyonhasznált "sugalmazzátok" kifejezés, az égvilágon semmi megfogható nincs benne, arra mondod rá önkényesen, amire kedved tartja, ezért vitatkozni sem lehet vele. Mindenesetre nagyon deepnek hangzik.


"b/ 100 ronda pasiból, - aki a pocsolyában meghengergőzik, ha egy jó nő akarja őt komoly kapcsolatra - 5 nem fog ezzel visszaélni? mint ahogy szintén sugalmazzátok."

Hamis dilemma. Egyiket sem gondolom valószínűnek. Már csak azért sem, mert aki első ránézésre is tetszik, az nem úgy néz ki, mint amilyennek a Chadeket leírjátok, így – a logikátok mentén – nem hever nők tömege a lábai előtt, nincs mitől nagyra lennie magával.


"Az pedig külön vicces, hogy a férfiakra akarod kenni a nők tanításának a felelősségét"

Nekem bőven elég, ha nem vergődtök, mikor valaki személyes beszámolót tart, nem várom, hogy vegyétek ki a részeteket a tanácsosztogatásból.


"lapítotok vétkes cinkosként, vagy versengve üvöltöztök áldozathibáztatást, ha valaki felszólal, hogy ne dőljetek be bárkinek, csak mert jó a külseje"

Bocs, belőlem nem vált ki akkora indulatokat a téma, hogy üvöltözzek miatta, vagy akár csak felháborodjak rajta. Természetes, hogy a jól kinéző férfiak esetleges manipulációja ellen is fel kell vérteznie magát mindenkinek. Bár célszerűbb lenne úgy fogalmazni, hogy a manipuláció ellen, mert továbbra sem gondolom, hogy ez a sajátja lenne akár a csúnyáknak, akár a szépeknek. Ha hajlamos vagy rá, legfeljebb annyiból meghatározó a külsőd, hogy másmilyen manipulációs eszköztár áll a rendelkezésedre annak függvényében.

2022. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/647 anonim ***** válasza:
94%

"A szexuális vonzalmas szöveged meg jobb, ha nem veszi senki komolyan"

Mármint azt, hogy nem árt, ha jelen van, ha működőképes kapcsolatot akarsz? Micsoda szemenszedett hazugság a részemről, máglyára velem.

2022. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/647 anonim ***** válasza:
94%

"A te buta szemeidben már akkor vereséget szenvedtem amikor először szálltam szembe az általánosító baromságaitokkal"

Ez így igaz, már akkor elbasztad, amikor szándékosan belemagyaráztál a leírtakba valami mást, mint amit a szavak az általuk alkotott kontextusban jelentettek. Látom, tanulsz, így tovább.


"Szóval ezt nem tudom komolyan venni."

A későbbiekben még hasznosíthatod, úgyhogy én a helyedben komolyan venném.


"A megbecsül nem egyenlő azzal hogy jól fog járni vele, mert ahhoz ennél nyilván több kellene."

Na szerinted még mi kellene? Csak nem vonzalom is? Mert akkor ezt lehet, le kell fightolnod a haveroddal, aki jelenleg téged véd.


"Bizonyítani akarjátok azt hogy a bántalmazó férfiak eleve a rondák, hogy igazolhassátok a hipergám és defektes párválasztási szokásaitokat."

Miért teszel még mindig úgy, mintha nem írtuk volna többen is, hogy van/volt dolgunk csúnya férfival, aki nem volt bántalmazó? 😀 Mert kényelmesebb ignorálni azt, ami szembemegy a baromságoddal?

2022. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!