Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/647 anonim ***** válasza:
95%

#229 Derniére Danse:

El nem fogod hinni, de én már vagy 1 hete le akartam ezt írni, csak egy kicsit másképpen :D

Én kimondottan Pistire vonatkoztatva akartam ezt írni. Méghozzá valahogy így:

Pisti olyan jól indít egyes HSZ-eiben, és végre kezd az ember reménykedni, hogy valami jó sül ki belőle, de a komment végére mindig lerombolja az egészet...

Szóval igen, én is észrevettem, és már vagy egy hete le akartam írni én is, csak én Pistire vonatkoztatva.

Sőt, azt is le akartam írni, hogy Pisti még menthető lenne, amúgy megvan a magához való esze, csak a sok negatív tapasztalata erősen bekorlátozza sajnos. Viszont az itteni 1 pipás válaszadó (bírságbajnok nevű), hát... szegényem, ő már túlságosan lent van :/ De Pisti szerintem nem hülyegyerek. Sok esetben valóban nagyon jól indított, racionálisan kezdett bele sok HSZ-ébe, de a vége egyiknek se lett túl kecsegtető.


F

2022. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/647 anonim ***** válasza:
95%

"Majd mikor bemásolod azt hogy én hol "relativizáltam" a nemi erőszakot, akkor írjál velem kapcsolatban ilyesmit, rendben?"

Nem rólad állítottam, azt mondtam, hogy van ilyen azok között, akik incelként/csúnya férfiként hivatkoznak magukra, de nem meglepő, hogy ezt is magadra vetted.

2022. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/647 anonim ***** válasza:
95%

"Sőt, azt is le akartam írni, hogy Pisti még menthető lenne, amúgy megvan a magához való esze"

Na ez az, hogy én is úgy látom, hogy számára még lenne visszaút, de sajnos rá is ártalmasan hat, hogy már internetes, vagy akár offline közösségbe verődnek azok, akik sikertelenek a csajozásban, és egymást lovalják bele a hülyeségbe, visszarántják a mélybe két perc alatt azt is, aki már éppen kezdene kikacsintgatni a buborékból. Sajnálatos. Ha 10 évvel korábbi időket élnénk, most nem történne vele ez.

Egyébként minden más is tűpontos, amit írtál.

2022. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/647 anonim ***** válasza:
92%

Még reagálnék a #222-es válaszra Pisti részéről.

Amúgy F/28 voltam, így szerencsére nem voltak rossz tapasztalataim a ronda exekkel.


Elismerem, tényleg nem tudom, milyen lehet egészen gyerekkortól 30+ éves korig elutasítva lenni (egyszer említetted, hogy 30-as korosztály vagy). Tudni nem tudom, de biztosan szörnyű lehet. Ezért próbálok empatikus lenni (remélem, nem az lesz az első, hogy ebbe belekötsz). Bár azt kicsit nehezen tolerálom, hogy az ebbe a körbe tartozók nem hajlandók beengedni a gondolataikba mások segítő szándékú kommentjeit, vagy épp meghazudtolnak, mert nem férnek bele a világképükbe a kivételek. Mert itt valójában csak erről van ám szó: SENKI nem tagadja, hogy a ronda embereknek tényleg nagyon nehéz a pártalálás. De van az a mondás, hogy "A kivétel erősíti a szabályt". Számos kivétel akad. Az "általánosítás" kifejezés nagyjából annyit tesz, hogy egy adott dolog általában véve igaz az adott szegmensre, tehát mondjuk egy adott társadalmi csoport többségére (50%<) igaz valami. Így tehát az általánosítás tartalmazza a kivételeket is! Ebből kéne a nőknél sikertelen embereknek kiindulnia, a pozitív kivételekből! Szóval igenis van létjogosultsága az itteni pozitív sztoriknak. Igenis hihetőek.


Azt viszont pontosan tudom, milyen férfiként megélni, ha teljes a sikertelenség. A fiúknál egy kicsit másképp működik ez valóban, mint a lányoknál. A fiúk már tizenéves korukban azon aggódnak, hogy nehogy kifussanak az időből, gyorsan el kell veszíteni a szüzességet. És hogy a férfiak sokkal kevésbé bírják nő nélkül, mint a nők férfi nélkül. Az én közel 4 éves kapcsolatom 2019 közepén ért véget, utána még kavartam egy csajjal pár hónapig (de nem lett belőle semmi az ex jelenléte miatt), aztán jött a nagy koppanás: összesen 2-3 évig szingli maradtam, és csak folyamatosan csak azt kérdezgettem magamtól: "Mi a fene változott?? Én változtam meg ennyire, vagy a körülmények mások? 10 évig szinte csak az ölembe pottyantak kapcsolatok/viszonyok, most meg ha megszakadok se jön össze semmi." Határozottan az volt az érzésem, hogy a társkeresős nők igényei irtózatosan magasan vannak. Annyi csak, hogy én különbséget tettem "társkeresős csajok" és "való életben lévő csajok" között, hogy előbbiek igényei hatalmasak, a hatalmas merítés miatt. Szóval, hozzátok hasonlóan nekem is ez volt az érzésem, hogy valami nagyon megváltozott párkeresés terén, egyszerűen sokkal nehezebb ma összehozni egy kapcsolatot, mint 5-10 éve. Megdöbbentem, hogy rengetegen vannak, akik hasonlóan gondolják.

Szóval én csak 2-3 évre vettem ki a részem ebből, de el se hiszed, mekkora feszültség volt bennem emiatt, hogy nem jön össze sokadjára sem egy kapcsolat. A családom már pszichiáterhez akart küldeni, sőt a hátam mögött még gyógyszert is felírattak egy ismerős pszichiáterrel :D


Aztán egy szép napon elhatároztam, hogy szarok az egészre. És bár a nagyjából 2,5 év alatt sokszor mondtam már, hogy leszarom, de egy napon úgy IGAZÁN leszartam. Láss csudát, akkor bezzeg összejött, amikor nem görcsöltem ezen folyamatosan.. Így lett végül egy csodás barátnőm fél éve.

És képzeld, 3 évig kibírtam szex nélkül, a végére már nem is sóvárogtam annyira, szóval ez, hogy a szex létszükséglet és alanyi jogon jár a férfiaknak, amiket itt sokan hangoztatnak, nem állja meg a helyét. Igenis ki lehet bírni akármeddig, és annyira szenvedni se kell tőle.


Hogy összefoglaljam a lényeget:

1. A nőknél sikertelen férfiaknak érdemes a kivételeket keresni

2. Nekem is volt benne részem, milyen csaknem 3 évig szinglinek lenni szex nélkül

3. Az igények szerintem is óriásit nőttek az évek alatt, különösen a társkeresős nők igényei

4. Az ilyen férfiak próbáljanak meg ne a nőkön görcsölni folyamatosan, mert ez egyenes út a pofonfához! Határozottan meg kell tanulni leszarni (ténylegesen leszarni) ezt a kérdést, nyitott emberként nyitott szemmel járni a világban. Minél inkább társasági életet kell élni.

5. Igenis ki lehet bírni szex nélkül, ez az érv hamis.


28/F

2022. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/647 anonim ***** válasza:
92%

#233


Köszönöm, én is határozottan egyetértek a szavaiddal!


És arról még nem is beszéltünk, hogy Nyugaton az "incelizmus" már sokkal előrehaladottabb állapotban van. A magyar incelek piskóták ahhoz képest, ami a Redditen megy. Árulkodó, hogy az Incel topikban a legnépszerűbb altopik a "Kirívóan nőgyűlölők" nevű altopic, mely 22 ezer tagot számlál. Ott aztán teljesen nyíltan beszélnek a nőgyűlöletről és a nők jogainak elvételéről (igen, teljesen nyíltan, és már követeléseik is vannak, pontokba is szedték a jogok elvételét). Reméljük, nálunk nem ide fog kilyukadni ez a jelenség.


F/28

2022. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/647 anonim ***** válasza:
4%

mielőtt olvasok: dansikám, te tényleg szándékosan kavarsz, zajt és szemetet keltesz, szalmabábozol, mert egyszerűen nem lehetsz olyan buta, mint mutatod. Az idézett mondatban egyértelműen benne van és az is az értelme, hogy EGY dologból nem általánosítunk.

Én és más férfiak viszont a ti rendszeresen előforduló, tehát általánosnak tekinthető dolgaitokból általánosítunk. És ez jogos és helyes is.

2022. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/647 anonim ***** válasza:
4%
juuhhhhhhúúú megint megjelent a saját szarát másra kenő, pipázó idióta és természetesen elhallgatja jó alaposan a dolgokat és előzményeket, és frusztráltan gyalázkodik a fájó igazságok miatt, hiszen ezeket sem a gagyi kisbarátnőitől, sem az undorító mangina simpektől nem fogja hallani és olvasni, csak annyit tapasztal, hogy lefety, lefety, barna a nyelv :D
2022. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/647 anonim ***** válasza:
4%

na látom még mindig megy a kamu és a valóság meghamisítása :D


A tény továbbra is az, hogy simán tudnátok vonzódni a rondákhoz is szexuálisan és lelkileg is, nincs ilyen, hogy nem.*


Csak szándékosan megakadályozzátok magatokat benne, a fenti két indok miatt. és erről szól az egész propagandahadjáratotok, hogy nehogy kiderüljön ez, mert akkor nem lehetne a jópasik után futni, még kamuindokkal önigazolva sem.**


*Maximum csak akkor nem, ha olyan szinten sikeres volt a propaganda és önáltatás, hogy valóban pszichoszomatikus tüneteket produkálnátok. Csak ez sem derül ki soha, mert egyrészt nem vesztek részt ilyen kísérletben még tudományos alapon sem, másrészt nyivánvalóan szándékosan kamu tüneteket produkálnátok, hogy ezzel is alátámasszátok a kamut.



**Ugyanolyan ez, mint amikor a megcsalást mind arra fogjátok, hogy érzelmileg nem kaptatok semmit a kapcsolatban, - mert ezt a társadalom elnézi, sőt anyóspajtás sem fúj annyira rátok -, miközben a valóságban a pun.cibizsergés az ok. De ha ezt bevallanátok soha egy férfi sem kezdene veletek komolyra, mind alkalmi rib.ancnak lennétek kezelve.

és még sok-sok ilyen hazugság van, főleg párkapcsolati-szexuális fronton amit sose fogtok beismerni, a fenti ok miatt, miközben sem emberileg, sem erkölcsileg nem vagytok jobbak a férfiaknál semmiben.


A többire azért nem reagálok, mert megint szalmabábozás volt, sikeresen megcáfoltatok - magatokra olyan büszkén - soha fel sem merült gondolatokat, amiket akkor sem lehetett kiérteni és kiolvasni a mondataimból, ha kettős-hármas-tizenhármas személyiségetek van.

2022. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/647 anonim ***** válasza:
4%

"Pisti olyan jól indít egyes HSZ-eiben, és végre kezd az ember reménykedni, hogy valami jó sül ki belőle, de a komment végére mindig lerombolja az egészet..."

Nem a ti tetszésetekre írom a kommentjeimet, ez magától értetődő.

Ha lerombolok valamit a valóság leírásával, akkor nyilvánvaló hogy nektek nagyon fáj az igazság.

Ja és engem nem kell megmenteni

Itt ti lennétek az utolsó emberek akiktől ezt várnám, nem azért vagyok itt.

Azért vagyok itt hogy felhívjam a figyelmet egy ocsmány lejáratókampányra amit burkoltan elkezdtetek. Ha ez nem tetszik, akkor valójában a magatok mocska nem tetszik, hiszen én csak azt mutatom nektek. Nyilván ti is szégyellitek magatokat, csakhát az ego, az ego mindenekfelett.

Nincs bajom veletek, csak amit műveltek az botrányos. És ha ezerszer is átkoztok el, akkor is a ti hozzáállásotok lesz átkozott, nem én.

2022. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/647 anonim ***** válasza:
91%

#235

Hát én tartok tőle, hogy nálunk sem nőtte még ki magát akkorára a jelenség, amekkorára ki tudná, és ha ki tudná, akkor ki is fogja, mert az általános trend az, hogy még ha életszínvonal és politikai rezsim szinten nem is, a fiatalok kultúrájának a szintjén nyugat felé húzunk. És ennek megvannak a maga ártalmai, csakúgy mint az előnyei, az incelőrület speciel nem az utóbbiak közé tartozik.

Egyelőre csak férfihangon jártam, nőgyülölő subredditeken nem, nem tudom, mennyi újat tudnának mutatni nekem, de az biztos, hogy mostanában nem szeretném mérgezni a pszichémet vele.


#236

Tanulj meg érthetően fogalmazni az anyanyelveden, ha már tőlem rossz néven veszed, ha nem annak a használatára szorítkozom (nem mintha a simp meg a mangina ősmagyar kifejezésen lennének).

Mi az, hogy nem általánosítotok egyetlen DOLOGból? Mit takar a "dolog"? Tapasztalatot, azaz nem általánosítotok egyetlen tapasztalatból? Mert ez esetben itt sem tette azt senki, emberek leírtak egy-egy történetet, ennyi történt, az már a ti fantazmagóriátok, hogy bárki bármiféle örök érvényű általánosságot akart legyártani az egyszeri tapasztalatából. Vagy erre is csak annyit tudsz mondani, hogy "dE hÁt KiT éRdEkElTeK tI, éN a NőK 99,9%-áRóL bEsZéLeK a MiNdEnNaPoKbAn"? Mert akkor te sem vagy jobb nálunk, akik szerinted témába nem vágó módon kezdtük el ecsetelni az élményeinket, hiszen nem az volt a konkrét kérdés, hogy mi történt velünk, csak az, hogy adnánk-e esélyt csúnyáknak. Na hát arra meg pláne nem volt kíváncsi a kérdező, hogy te mit gondolsz a nőkről. Mégsem sütöttük rád, hogy lejáratókampányt folytatsz a nők ellen, szimplán közöltük, hogy téveszmés vagy.

Ha meg az egyetlen "dolog" azt jelenti, hogy egyetlen tulajdonság alapján nem általánosítotok, akkor azt kell mondanom, hogy a "csúnya férfiak" sokkal szűkebb metszet, mint a "nők", mivelhogy a csúnya és a férfi már KÉT tulajdonság ("dolog") egyszerre, tehát velük kapcsolatban még mindig több értelme lenne általános következtetéseket levonni, mint az emberiség felével kapcsolatban, ahogy te teszed.

2022. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!