Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/647 anonim ***** válasza:
88%
Ti valami fogyatékos gyerekek vagytok ezzel a “vájtikával”, mondjátok? Nem fogtok egy nőt sem szimpátiába ejteni ezzel az ócska dumával a kocsmában.
2022. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/647 anonim ***** válasza:
90%
Szeretnek minket, na, nem hibáztathatjuk érte őket, valljuk be.
2022. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/647 anonim ***** válasza:
22%

"Szeretnek minket, na, nem hibáztathatjuk érte őket, valljuk be."

Kár tagadni

Csakis titeket

2022. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/647 Miss Endzsi ***** válasza:
94%
Isteníteni kell a szép nőket, szeretni:3
2022. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/647 anonim ***** válasza:
100%

"Soha, de soha a jópasikról, helyespasikról nem terjesztitek azt, hogy akaratotok ellenére szexelni kell velük, viszont a ronda pasikról rendszeresen ezt terjesztitek. Egyik véglet sem életszerű."


Nem kell atomfizikusnak lenni, hogy értsd. Akire azt mondom, hogy ronda, azt jelenti, hogy az én ízlésem, meglátásom szerint kellemetlen külsejű, nem tetszik nekem. Részemről itt már meszeltek a jó szex lehetőségének, mivel azt, aki szerintem ronda, nem fogom kívánni.

Ennek ellenére csak arra ez említett esetre mondom csak, hogy megerőszakolt az exem. A többi szexbe önként mentem bele, saját döntésemből feküdtem be alá még úgy is, hogy nem vonzott.

De annál az egynél én nemet mondtam, ennek ellenére történt ami történt.

És nem, nem engedem senkinek sem betegen, fájdalmak között, akárhogy néz ki.

Biztos van olyan jóképű pasas, aki erőszakoskodna ilyen szituban, nem fogom tagadni.

Az én mintavételezésem nem reprezentatív, mivel összesen volt 3 partnerem eddigi életem során. Abból pedig egy volt erőszakos, ő pedig ronda.


De tessék, élek egy jóképű, de negatív példával is:

A második párom egy nagyon jól kinéző pasi volt, ráadásul nőcsábász. Eleinte jól elvoltunk, alakult a dolog, már voltam párszor a lakásán úgy, hogy semmi szex nem volt, csak csók + csak végigbeszélgettünk egy egész délutánt. Talán a 4. ilyen alkalomkor közölte, hogy ha nem fekszem le vele záros határidőn belül, akkor az ő agya betesz a "csajhaver" fiókba, és akkor már nem fog kívánni, vagy ha igen, akkor sem akar már komolyat, mert megszűnik a varázs. Én baromi ostoba voltam még akkor is (20 éves voltam), és lefeküdtem vele. Szóval ő is zsarolt, erőltette a szexet, csak annyi a különbség, hogy őt alapból kívántam, felé kezdett kialakulni valami, csak még akkor nem éreztem, hogy eljött az ideje, jobban esett volna, ha még 1-2x találkozgatunk mielőtt megtörténik. De ettől még zsarolt, én meg engedtem neki.

Később vele is volt olyan eset, hogy nála aludtam, és nem éreztem jól magam, nem akartam szexelni. Feleannyira sem volt súlyos bajom, mint az előző exemmel, mégis megértette már az első nemleges választ, és nem bántott, nem piszkált.

Mint írtam, a mostani páromnak is mondtam már nemet, ő is megértette elsőre.


"Szexualitás: az általatok előadottak alapján logikusan következik, ha a jópasi önző az ágyban és csak reszel, akkor ti azt 6 év múlva is szexuálisan kívánjátok. Biztos naiv vagyok, de ezt otthon akarjátok beadni."


Nem következik ez, pláne nem logikusan.

Az, hogy valaki jó pasi, az nálam szükséges, de nem elégséges feltétele a jó szexnek. Ha valakihez nem vonzódom fizikailag, azzal biztos, hogy rossz lesz a szex, ha pedig vonzódom, akkor pedig LEHET jó. Ha önző, akkor értelemszerűen nem lesz jó.

Szóval igen, kell, hogy tetsszen, és az is kell, hogy legyen szexuális kultúrája. Legyek ezért r.ohadék és kapzsi, akinek minden is kell. :)


"tudnátok ti nagyon is vonzódni a rondákhoz"


Azt majd én megmondom, kihez vonzódom és kihez nem.


" reprezentálni a selejtes társadalom és a picsabarátnők előtt, azt pedig rondával nem lehet (bármilyen boldogok is vagytok vele), mert akkor lúzerek vagytok."


Nincsenek "picsabarátnőim", nem érint.


" hogy még véletlenül se fordulhasson elő, hogy a ronda pasi génállományát örökítsétek tovább (ami megint baromság, mert simán lehet, hogy a nagyszülői-dédszülői gén jön ki, vagy csak a kislányod ugyanúgy szép lesz, mint te, a rondapasitól max a szemszínét örökli, vagy azt, hogy nagyobb/kisebb lesz a melle, mint a tied. vagy azt, hogy szeretni fogja a focit), mert a szépek mindig könnyebben jutnak előre."


A zárójeles részben teljesen igazad van szerintem.

Szóval ez sem érint.


"Ezzel sincs gond(vagyis van), csak ne sunyítsatok, tegyétek ki nyíltan és ne fogjátok valami múltbeli valakire."


Nem teszem ki, csak nem így van.

Nem azért nem jöttem többé össze rondával, mert egy ronda bántott, és nem is a 2 kitekert vélt indokod miatt, hanem mert rájöttem, hogy nem vagyok önfeláldozó szeretetszolgálat, hogy olyannal legyek, akihez nem vonzódom, akibe nem tudok szerelmes lenni.

2022. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/647 anonim ***** válasza:
95%

"Ha valakihez nem vonzódom fizikailag, azzal biztos, hogy rossz lesz a szex, ha pedig vonzódom, akkor pedig LEHET jó."

Ő azt hiszi, hogy ha technikai szempontból odateszi magát, az elég ahhoz, hogy élvezze vele a szexet egy olyan nő, aki őt taszítónak találja. Nem fogod tudni megértetni vele az ellenkezőjét. Abból indul ki, hogy a volt barátnője élvezte vele a szexet, aminek a valóságban az a két oka lehet, hogy

a) nem látta őt rondának a nő;

b) megjátszotta az orgazmust a nő, vagy még arra sem volt szüksége, mert bajnokunk bemondásra elhitte, hogy elment (mint az én exem, meg mint a legjobb "picsabarátnőm" összes exe).

2022. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/647 anonim ***** válasza:
96%

"Bizonyítani akarjátok azt hogy a bántalmazó férfiak eleve a rondák"


Már megbocsáss Pisti, de egy korábbi kommentedben (amit nekem írtál, 148-as számú) egyértelműen kijelentetted, hogy csak feltételezés az egész a részedről (idézem: "Alapos a gyanúm azt FELTÉTELEZNI, hogy a kinézet alapján ítélkeztek"). Pont ugyanaz a módi, amit a kormány is csinál folyton, hogy nem tud bizonyítani semmit, csak feltételes módban mond súlyos állításokat ("Az ellenzéket Soros pénzeli"; "A civil szervezetek migránsokkal árasztanák el az országot!"; "Az ellenzék bezáratná a kórházakat!", stb.). Ugyanebben a stílusban nyomod te is.

Miért olyan nehéz felfogni, hogy a kérdésre releváns eseteket írtak le a hozzászólók? 7 esetet említettek, ebből 4 sztori volt negatív, 3 pozitív, és utóbbiakból még 1 házasság is lett.

De tényleg, miért ennyire fontos mindenáron önigazolást találni a FELTÉTELEZÉSEITEKRE? Miért nem lehet elfogadni, hogy van ilyen is, olyan is? Egyik kinézet alapján ítélkezik, másik nem. Minden nő más. Fogadd el.


Itt csak annyi hangzott el, hogy a 7-ből 4 nő kijelentette, hogy nem feltétlenül rendesebbek azok, akik csúnyák.

Ha nem rendesebbek, akkor LOGIKUSAN gondolkozva MIÉRT nem rendesebbek? Ez is le lett írva elég logikusan, de mivel ez sem téged igazol, ezért figyelmen kívül hagytad a logikát is.


Idézem:

"Amúgy meg teljesen logikus is, amit írnak. Akinek sosem volt nője, minden bizonnyal sokkal


- féltékenyebb lesz


- kisajátítóbb lesz


- jobban erőlteti a szexet, hisz alig vagy sosem volt benne része


- hisztisebb lesz, hisz nem tanulta meg, hogy kell alkalmazkodni a másikhoz egy kapcsolatban."


"És csak úgy mondom, amiket a 11-es női válaszadó felsorolt, 80%-ban engem is lefedett még 19 éves koromig, amíg szűz voltam (most 28 vagyok). Nagyon-nagyon tipikus, amit leírtak ez ügyben a női válaszadók.."

2022. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/647 anonim ***** válasza:
96%

Még leírom neked valami más apróságot is, csak hogy te is tudj hivatkozni a logikára a ronda férfiakkal kapcsolatban. Szóval:


1. logikai feltételezés: A ronda férfiak jobban meg fogják becsülni a jövendőbeli barátnőjüket, hiszen sikertelenek a nőknél, alig voltak nővel.


2. logikai feltételezés: Akinek sosem volt nője, minden bizonnyal


- féltékenyebb lesz;


- kisajátítóbb lesz;


- jobban erőlteti a szexet, hisz alig vagy sosem volt benne része;


- hisztisebb lesz, hisz nem tanulta meg, hogy kell alkalmazkodni a másikhoz egy kapcsolatban.


Szerintem mindkettő full logikusan hangzik, és mindkettőre voltak gyakorlati példák is. A pozitív női beszámolók az 1. pontba esnek, míg a negatív beszámolók a 2. pontba. Ennyi. Használd az eszed, kérlek.

2022. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/647 anonim ***** válasza:
95%

Ezt se mondták egy szóval se, 181-es 😀


A teljesség igénye nélkül például a 11-es számú kommentben:

"Eleinte nagyon rendesnek tűnt és BÁR NEM VONZOTT (túlsúlyos volt és borzalmasan izzadós) úgy voltam vele biztos megbecsül majd és normális lesz."


12-es: "Mintha én írtam volna a 11-es kommentet!"


23-as: "Mi sem szeretünk undorból hozzányúlni máshoz!"


Egy k*rva szóval se hangzott el, hogy bármilyen külsejű pasihoz vonzódnának. De adtak esélyt ettől függetlenül. Valakinek bejött, valakinek nem. Ennyi. Nem kell mást beleképzelni, hogy a nők utálják a ronda pasikat, és foggal-körömmel ezt bizonygatni.

Egészen hihetetlen ez az önigazolás-özön, amik az incelek, vagy a nőknél sikertelen pasik szájából elhangzanak. Mondom ezt úgy, hogy abszolút meg tudom érteni azokat, akik mindent beleadnak, és nem találnak párt maguknak, közben azt látják, hogy körülöttük már házasodnak, családot alapítanak, babáznak. De ezzel a szörnyű negativizmussal sajnos csak még mélyebbre rántjátok magatokat. Tudom, hogy nehéz ennyi sikertelenség után pozitívnak maradni, de mégis meg kell próbálni, mert egyesek akkor is adnak esélyt, láthatjátok. Voltak itt pozitív példák is, azokat is vegyétek figyelembe, de már ez is elhangzott korábban. De a legjobb lenne lesz*rni az egészet, és egyszerűen nyitott szemmel járni, minél inkább társasági életet élni, mert akkor, ha az ember nem gondolkodik egész nap a nőkön, sokkal nagyobb esély van valami pozitívra a való életben 😉 Fel a fejjel!

2022. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/647 anonim ***** válasza:
95%

Előző vagyok. Erre értettem a 181-est:

"A példa a valóság kisszerelmem, hiszen, ha nem így lenne, bármilyen külsejű pasira igent mondanátok és valóban csak a viselkedés számítana. "


Erre írtam, hogy egy büdös szóval nem említette senki, hogy bármilyen külsejűhöz vonzódnának.

2022. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!