Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/647 anonim ***** válasza:
96%

Az mekkora FAIL 😀😀😀

Tátott szájjal a f@szerdőbe:


#181: "Én soha nem mondtam, hogy nem általánosítok."


#203: Idézet tőled az előző oldalról: "a lényeg akkor is az, hogy mi férfiak nem általánosítunk egy dolog miatt"


Sakk matt 🤣

2022. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/647 anonim ***** válasza:
13%

"Tudom, hogy nehéz ennyi sikertelenség után pozitívnak maradni, de mégis meg kell próbálni, mert egyesek akkor is adnak esélyt, láthatjátok. "

Nem tudsz te semmit erről

Pont ez a lényeg, hogy (a mai világban legalábbis) a ronda (nők által nem vonzónak tartott) férfiaknal semmiféle "esély" nem jár. Ezért sem hihető egyik sztori sem, mert gyökeresen szembemegy a valósággal, amiben ronda férfiak számára NEM osztanak lapot a nők.

Ez a helyzet

Attól persze sajnálatos hogy voltak ilyen rossz tapasztalataitok, de akármilyen hihetetlen is, a mi helyzetünk szempontjából ti csak ócsárolva siránkoztok itt, beállítva azokat bűnősnek akiknek SOHA semmilyen lehetőségük sincsen ilyet tenni

2022. jún. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/647 anonim ***** válasza:
7%

"Sakk matt"

Amúgy gratulálok!

Tetszett a partitok

Dehát a valóságon nem változtat

2022. jún. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/647 anonim ***** válasza:
100%

“Ezért sem hihető egyik sztori sem, mert gyökeresen szembemegy a valósággal, amiben ronda férfiak számára NEM osztanak lapot a nők.“


Neked hány ismerősöd van a világon, Pisti, hogy azt hiszed, hogy minden ronda férfi egyedül, szűzen pusztul el?

2022. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/647 anonim ***** válasza:
12%

224#

Na és neked Metalány hány van hogy bizonyítsd hogy nem így van?

Mindegy is, a ti úgyis az alapján ítélitek csupán "rondának" az illetőt, mert csúnyán bánt veletek. A női mentalitás nagyon átlátszó dolog, volt alkalmam kitapasztalni

2022. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/647 Miss Endzsi ***** válasza:
94%
Én nem fogom bizonyítani, de nekem van, sőt a 130 kilós csajszinak is van hozzáillően dagadt férje is.
2022. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/647 anonim ***** válasza:
20%

"...sőt a 130 kilós csajszinak is van hozzáillően dagadt férje is"

Szerintem esetünkben nemigen számít ha egy csaj a saját szintjén vagy felette választ ilyen férfit. Ha mindkét fél eléggé ronda, akkor ott már mindkét fél lehetőségei korlátozottak, némiképp rá is vannak utalva a másikra. Azaz már szó sincs arról hogy a nő "esélyt adna" a férfinak, hanem kölcsönös esélyről van szó. Bár igazából ebben a helyzetben az "esély" szót is utálom használni, dehát a kérdésből szoktam kiindulni mindig

2022. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/647 Miss Endzsi ***** válasza:
94%
Te nem vagy komplett, neked semmi se jóxD.
2022. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/647 anonim ***** válasza:
95%

Megfigyelte már más is, hogy amikor a magukat csúnyának tartók/incelnek vallók megjelennek valahol, az általános tendencia szerint valami egyszerű állítással indítanak, amellyel még egyet is lehet érteni (a 190-es válaszoló az azóta törölt kérdését azzal a megállapítással kezdte, hogy egy jóképű férfitól ugyanolyan taplóság idegen nők letaperolása, mint egy csúnyától, ami korrekt vélemény), aztán ahogy egyre több kommentet osztanak meg a nagyérdeművel, úgy bontakozik ki szép fokozatosan az elmebajuk? Néha gondban vagyok, mikor el próbálom dönteni, hogy komolyan gondolják-e, mert egyszer racionálisnak tűnnek, máskor futóbolondnak. Pistitől is láttam tök normális hsz-eket, de szinte mindenhol előkerül valami később, ami triggereli őt, és utána nála is elkezd eszkalálódni az őrület (mint itt).

Szeretném trollkodásnak hinni – nem mintha annál minden rendben lenne otthon, aki nemi erőszak-relativizálással trollkodik –, de félek, hogy csak az elmém próbálja racionalizálni azt, amivel szembesül, mert nem képes megbirkózni azzal a gondolattal, hogy ilyen időzített bombák járnak köztünk, és simán szembejöhet velünk az utcán egy nap több is közülük. Megrémiszt, ha belegondolok.

Bocsánat, ezt ki kellett magamból írnom, hátha tud azonosulni vele valaki.

2022. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/647 anonim ***** válasza:
7%

"nem mintha annál minden rendben lenne otthon, aki nemi erőszak-relativizálással trollkodik"

Majd mikor bemásolod azt hogy én hol "relativizáltam" a nemi erőszakot, akkor írjál velem kapcsolatban ilyesmit, rendben?

"de szinte mindenhol előkerül valami később, ami triggereli őt, és utána nála is elkezd eszkalálódni az őrület (mint itt)"

Segítek felfogni

TI kerültök elő, és TI triggereltek minket, az őrület NÁLATOK kezdődik, szinte mindig

Ugyanis ti kezdtétek a lejárató kampányt, amire reagáltunk páran, nem mi.

2022. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!