Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adtok esélyt csúnya fiúknak?

Figyelt kérdés

Randiznátok olyan fiúval, akinek nem túl vonzó a külleme (persze azért nem taszító számotokra), de alapvetően szimpatikus nektek, és találnátok benne valamit akár a külső, akár a belső tulajdonságai között, ami tetszik nektek?

Igen mondanátok egy ilyen fiú randimeghívására, ha elhívna benneteket?



2022. máj. 4. 19:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/647 anonim ***** válasza:
76%
Adunk, aztán rájövünk, hogy nem akkora fun, ha az ember nem élvezi a józan szexet.
2022. máj. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/647 anonim ***** válasza:
14%
Úgy látom itt hogy csakis a szép férfiak lehetnek rendesek ezen a világon, és egy ronda férfi csakis alávaló féreg lehet egy nő szemében. Sokat tanul az ember tőletek
2022. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/647 anonim ***** válasza:
90%

#22:


Nem ezt mondtuk. De túl van hype-olva az a hollywoodi duma is, hogy egy előnytelenebb külsejű férfi majd hogy meg fog becsülni minket. Meg hogy a jóképű férfiak milyen becstelenek…


Ja, hogyne. Jól hangzik az első olyan kapcsolatig, ahol nem a “szerény, kedves, szépségében korlátozott” férfi fog halálra szekálni és verbálisan bántalmazni, meg a fétiseivel kikergetni a világból - revansot akarni véve az egész világon, hogy ez pusztán most adatott meg neki, így ha fáj is neked, vagy nem élvezed, ő most rajtad fogja kiélni azt, amire évekig megint nem lesz precedens az életében.


Ha pedig az ember életét tarkítania kell ilyen csalódásokkal is, akkor ahhoz már tartozhat egy vonzó test is, vagy ez baj? Te talán a kevésbé szép nőt választanád, ha lehetőséged lenne rá? Én értem, hogy azt hiszitek, hogy a vonzalom egy férfi privilégium, mert nekünk nem kell semmit felállítani, de hidd el, hogy mi sem szeretünk undorból hozzányúlni máshoz.

2022. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/647 anonim ***** válasza:
5%

"Nem ezt mondtuk"

Hát ezt inkább én raktam össze a válaszokból. Elég egyértelműre sikeredett nőivélemények a kinézet alapján való ítélkezésre, amit példák tömegével igyekeztek alátámasztani.

Nem vonom kétségbe, eszemben sincs vitázni erről, egyszerűen tudomásul veszem hogy aki ronda férfinak születik, az egy alávaló gátlástalan féreg a nők szemében és kész. Én a magam részéről a nők esetében nem gondolok hasonlót, de a nők azt gondolnak erről amit csak szeretnének, nyilván

2022. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/647 anonim ***** válasza:
97%
Senki nem mondta, hogy aki csúnya férfiként, az törvényszerűen egy alávaló féreg, csak azt, hogy az sem törvényszerű, hogy nem egy alávaló féreg. Fontos különbség.
2022. máj. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/647 anonim ***** válasza:
17%

"Senki nem mondta, hogy aki csúnya férfiként, az törvényszerűen egy alávaló féreg..."

Ez nyilvánvaló, nem lett így kimondva általánosan

Én csak azt mondtam hogy ez jön ki a dologból. Elég masszív a véleményhalmaz

2022. máj. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/647 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg bele akarod látni, hogy plusz egy okod legyen szidni a nőket gyk-n.

De ha segít, leírom, hogy akivel én voltam, az jó volt hozzám, ezért nagyon szerettem volna, hogy működjön vele, csak hát nem alakult így. Nem azért, mert rossz ember lett volna.

2022. máj. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/647 anonim ***** válasza:
97%

“Hát ezt inkább én raktam össze a válaszokból. Elég egyértelműre sikeredett nőivélemények a kinézet alapján való ítélkezésre, amit példák tömegével igyekeztek alátámasztani.”


Nem értem a problémádat. Itt mindenki saját példával jött, levonva a saját konzekvenciáját. Ezzel mi a baj? Az előfeltevésünk pont egy ítélet volt - mégha pozitív is -, ami szerint a ronda férfiaknak gyémántból van a szíve. Ez nincs így. Miért kellene, hogy elvárás legyen, hogy a nők Máltai Szeretetszolgálatot játsszanak és kizsigereltessék magukat ilyen emberekkel? Pláne, mi alapján vennéd el tőlünk a jogot ahhoz, hogy mi is nekünk tetsző partnerrel létesíthessünk kapcsolatot?


Aki ronda férfiként tisztában van azzal, hogy mennyire kegyetlen tud lenni az élet, de ő mégis ugyanígy kegyetlenkedik egy nő felett, arra nem lehet mást mondani, az egy féreg és kész.

2022. máj. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/647 anonim ***** válasza:
8%

Nem szidtam a nőket, és vitatkozni sem vitatkozok most.

Nem emeltem kifogást, egyszerűen megállapítást vontam le a véleményetekkel kapcsolatban.

Ha ti így látjátok a dolgokat akkor így látjátok, eszem ágában sincs ezt kétségbe vonni

2022. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/647 anonim ***** válasza:
6%
Itt a csúnya férfinak legfeljebb csak akkor van esélye, ha minimum ki van gyúrva és szét van tetoválva, akkor -valamelyest- hasonlít az alfára.
2022. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!