Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem akarnak elköteleződni a férfiak?

Figyelt kérdés

Sok nő panaszkodik hogy komolytalanok a férfiak.

Ami azt jelenti hogy házasságot meg gyereket nem akarnak.

Ha ez akkora buli szerintettek akkor a férfiak miért nem vágynak erre?



#elköteleződés #Buli a házasság #Buli a gyerek
2022. máj. 6. 17:06
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
63%

Valahogy én sem tudok olyannal találkozni akinek az a prioritása, hogy megállapodjon.

2012 és 2022 között szinte csak olyanok voltak mellettem akik első pár hónapban elhitetik, hogy huuu, de akarnak megállapodni meg készek a gyerekre erre ma meg azt hallom, hogy amúgy ez nem pálya neki.... 28N

Baromira fárasztó, hogy egyszerűen ennyire csak olyan akarnak ismerkedni velem

2022. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
66%
Utolsonak igaza van. De a nok meg mindig rosszabb helyzetben vannak. Foleg ha a szulei meg a regimodi "egyuttmaradunk ha szar is" rendszerben vannak es ezt a mintat akarja tovabbvinni. Megakarnak felelni, felbek a megbelyegzestol. Sok esetben szettortik a karrierjuk majd 40 evesen le lesznek cserelve fiatalabbra. Ez nem csak szalloige, a nok nagy reszenek a valosag, minden statisztika alatamasztja. Fiatalon allandoan zaklatjak, de elvenni nem akarjak, csak dugni,ha szetencses, 30 evesen meg tud hazadodni ha leadja, 40 evesen lecserelik, nem kell kapcsolatra, es ha ugy dont hogy hat jo, leszarom, akkor elek ferfi nelkul boldogan, akkor meg 50 evesen kirugjak, mert a ferfi vezetok fiatalabb picsakat akarnak latni, tehat nem csak a meltosaguk, noiesseguk veszik el, de meg a megelhetesuket is. Legalabbis probaljak. Szerencsere az emberiseg felenek eleg nagy reszet teszik ki, hogy ne tuntethessek el oket teljesen. De ha azt vesszuk egy nonek can egy 18-30 eves korig tarto szakadza, amikor egyszerre kene pasiznia, szulnie, karriert epitenie, utazgatnia. Es ez nem megy egyszerre. Valasztani kell. A sok rossz pelda mar a mai lanyok elott van, akinek az anyja meglepte a valast, mar mas mintat kapott. Igy nem meglepo hogy a szamukra elonyosebb eletutat valasztjak.
2022. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért van egyre több ilyen nő és férfi, mert egyre kevésbé tudnak bízni egymásban az emberek.


Egy férfi is sokat veszíthet egy válással, könnyen oda lesz élete munkája, ráadásul nagy az esélye, hogy a gyerekeivel sem lesz annyit együtt, mint azelőtt. Ha új kapcsolatot szeretne, akkor a volt feleség támadni fog, az új feleség kér a férfi idejéből, ami jogos, de így kevesebb marad a gyerekre, anyagiakkal kapcsolatos viták stb stb... Szóval nehéz ez egy férfinak is, ők is padlóra kerülhetnek, nem csak a nők.

2022. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
40%

Én nem tudok így "tervezetten" beleállni valamibe. Spontán vagyok, ha jön szerelem jön, ha nem nem, addig meg aki tetszik és ő is akarja, azzal szex.


Szerelem nélkül meg minek?

2022. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki nem tud vagy akar megállapodni az olyan, mint amikor nem kész egy kapcsolatra. Azt jelenti, hogy VELED nem kész. De van vagy lesz olyan, akivel össze akar jönni, akivel el akar köteleződni.
2022. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenkinek életcélja a családalapítás. Jelenleg elvagyok a nagy szabadságommal. 29F
2022. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kerdest ugyanugy a noktol is meg lehetne kerdezni. Tovabba ugyan annyi szazalekban csaljak a nok a ferfiakat mint forditva. Ha nem jobban :)
2022. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
92%

Fogyasztói társadalom. Folyamatosan azt hallod mindenhol, ha nem tetszik, vagy elromlott, dobd ki, vegyél másikat. És ez az emberi kapcsolatokra is igaz.

Tudjuk, hogy a párkapcsolatoknak van egy természetes életgörbéje. Az első 1 évben ott a kémia, éjjel-nappal csak szexelnétek, aztán megszokjátok egymást, jön az ismerkedés szakasza, tényleg együtt tudunk-e élni, el tudjuk-e viselni egymás rigolyáit? Sokan ilyenkor lépnek le, mert nem tudnak, nem akarnak alkalmazkodni. Vagy már a kémia végével, mivel azt hiszik, hogy egy kapcsolatnak mindig csak a lángolás szakaszában kell lennie.

Emellett az embereket szintén a fogyasztói társadalom neveli olyannak, hogy ez nekem jár, mert megérdemlem. Egy párkapcsolatban nem jár nekem minden, hanem adok-kapok elven tud csak működni. Ha meg jön a gyerek, akkor az első néhány évben az nagyon sok áldozattal jár, és nem az lesz az alapállás, hogy nekem minden jár, mert megérdemlem. Ezeket a dolgokat az emberek nehezen fogadják el. Sok nő is egyébként, nekem van olyan kolléganőm, aki 4-szer vált el, és közölte velem, hogy nem érti, hogy tudok 15 éve egy férfi mellett élni, ő nem tudna kompromisszumokat kötni, hogy tudok én ilyen unalomban élni? Hát babám, majd 60 évesen lehet ezen újra elgondolkodni, de lehet, hogy akkor már késő lesz.

2022. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
30%
Olvasd már el az itteni női válaszokat. Fölényeskedő, kötekedő, frusztrált, konfrontálódó, kihanemén p1csakommentek, akik elképzelni sem tudják, hogy a világ nem csak az ő szemszögükből működik, és hogy valaki másként is gondolkodhat/érezhet, mint ők. Ezek a p1csák a való életben élő nők. Szerinted ezektől mit kaphat az ember hosszútávon? Szerinted majd ezek fogják megadni a nőiséget, a gyengédséget, a társat? Na ne röhögtess már! És a nők többsége ilyen. Aki meg nem, arra nagyon fiatalon lecsapnak a legjobb pasik, akik komoly kapcsolatot keresnek. Hát nyilván jobb az agglegény élet sokaknak!
2022. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
0%
Milyen alapon pcsazol le olyan embereket, akiket meg csak nem is ismersz ? Néhány mondat után hogy veszed a bátorságot, hogy ilyet mondj rájuk? Meg ha pszichológus lennel, de ezt akkor sem ilyen formában kene közölni. Bár néhány mondat alapján ok sem elemeznek senkit.
2022. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!