Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem akarnak elköteleződni a férfiak?

Figyelt kérdés

Sok nő panaszkodik hogy komolytalanok a férfiak.

Ami azt jelenti hogy házasságot meg gyereket nem akarnak.

Ha ez akkora buli szerintettek akkor a férfiak miért nem vágynak erre?



#elköteleződés #Buli a házasság #Buli a gyerek
2022. máj. 6. 17:06
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
73%

Elköteleződnek azok. De válogatósak, akár a nők.

Aki nem jóképű/jómódú, az szinte bárki mellett elköteleződik, csak legyen valakije.

Aki versenyképes, az meg olyan mellett, akinek nem nyűg a gyerek, nem nyűg a szex, nem szórja a pénzt,nem dirigál és olyan genetikája van, hogy 50 évesen is jó nő maradjon.

Na, az ilyen nőkből van bitang kevés. Ma már nem az van, hogy tizenévesen csajozunk a diszkóban, elmegyünk 9 hónap sorkatonának, majd leszerelés után 2-3 évvel összeházasodunk azzal a lánnyal, aki kedves hozzánk. Gyakorlatilag alig van nő, aki 23-25 évesen szülne, max. a kékgallérosok.

30 éves, versenyképes férfinak van a telefonkönyvében 2-3 nő, akit elköteleződés nélkül is ágyba lehet vinni, ha nincs aktuális partner.

2022. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

20: ÉN milyen alapon???? Hát pont erről beszélek, hogy a nők csinálják ezt! Olvasnak egy nekik nem tetsző kommentet, és rühes korcs falkaként esnek neki a hozzászólónak. Ha te nem valami tökéletes felsőbbrendű angyali lényként beszélsz róluk, olyan szintű személyeskedést és sértegetést kapsz, hogy jóérzésű ember elhányja magát tőlük. A való életben nyilván nem vihetik ennyire túlzásba, de attól még a gondolataik hasonlóak. Ha neked bármi nem tetszik, akkor te vagy a hulladék. Ha nem tetszik a túl színes múlt, vagy ha elhanyagolja a külsejét, vagy ha szóváteszed, hogy bizony a külső és a pénz erős tényezők számukra (is).

Na ILYEN alapon mondok én is negatív véleményt, hölgyem!

2022. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

#22. Én értem miről beszélsz egyébként, de érdemes lenne ezt nem a nőkhöz kötni, mert nemtől függetlenül a fejletlen személyiségre jellemző tulajdonságok ezek. Nyilván te nőkkel tapasztalod, mert oda helyezd a fókuszt, de ezáltal erősen korlátozod annak a lehetőségét, hogy olyan nővel tudj kapcsolódni aki nem ilyen természet.


Az önreflexió oldaláról vizsgálva rámutat a helyzet a saját belső megdolgozatlanságodra is.


Ne vedd rossz néven kérlek, csak egy észrevétel jó szándékból.

2022. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
29%
Nem veszem rossznéven, mivel nem vagyok egyedülálló, hanem családos pasas vagyok. De attól még ezt látom. Valamelyik nőre kevésbé igaz, de valamennyire minden nőre igaz. Ha visszamehetnék 10 évet az időben, érettségi után kint lennék pár évet külföldön, összeraknék egy saját lakásra való alapot, aztán agglegényként b0sznék magasról az egész világra. Úgyhogy teljesen megértem a férfiakat, akiknek van rá lehetőségük ,hogy a minőségi egyedülálló életet választják.
2022. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
81%

Tudod azt is csinálni, hogy együtt fejlődsz a pároddal, bevonod egy tudatos személyiségfejlődési folyamatba, ahol a cél az, hogy harmonikusabban kapcsolódjatok, a világgal is.:)


Én is egyedülálló vagyok, meg is tehetem, hogy vadászom, szexelek, de mégsem érzem teljesnek az életem egyedül, ahogy telik az idő ez a magány erősödik, viszont magas a mérce személyiség téren, így nehéz párt találni, de nem adtam fel, addig meg élvezem. Szóval ha már van párod, családod, akkor a helyedben én arra törekednék, hogy az minél szeretet teljesebb helyzetté váljon.

2022. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
56%
Pasi vagyok pont a temaval kapcsolatban szeretnem leirni hogy 4 honapon keresztul randiztam egy lannyal, aki undorito mod atvert, tobb ferfit hulyitett, tobbel osszefekudt koztuk velem is, beszeltem a terveimrol eletceljaimrol, egyebkent pont epitkezem, van rendes allasom tobb is. Neki teljesen megfelel hogy 26 evesen az alkoholista szulokkel lakik a rossz korulmenyek kozt eltud jarni pasikkal dugni, de mikor feleloseget kene vallalni akkor inkabb kilep az egeszbol. Farokrol farokra ugral, eljar dolgozni, ossze vissza dugatja magat, elsziv napi egy doboz cigit, rezsit ilyeneket persze telibe nem kell fizetnie mert majd a nyugdijas szuloknel tud lakni maga penzet megcsinalja ennyi. Na amig ilyen nok lesznek addig nehezen fogok tudni ferfikent enis valakivel komolyan gondolni:)
2022. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
50%

Semmi értelme manapság az elköteleződésnek.


A házasság meg gyerek csak lemondással jár, majd a válás mindent elvesz a férfitól.


Meg a manapság úgyis kevesebb férfinak van lehetősége több nőnél, minek ragadjon le egynél aki teheti, hogy váltogasson.

2022. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
37%
A válásokat többségben nők kezdeményezik, utána meg visznek mindent gyerekkel együtt. A házasság egyedül a nőnek előnyös, aki megnősül saját maga bukását készíti elő.
2022. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
61%

"A házasság meg gyerek csak lemondással jár, majd a válás mindent elvesz a férfitól."

Még a végén megsajnálom szegény férfiakat. Egy nőtől mit követel meg a gyermekvállalás? Megcsúnyul, kiesik a munkaerőpiacról, évekig a férfira szorul. Ha meg válás van, akkor a férfiakat kell sajnálni, mert a fizetésének egy százalékát a nőnek ki kell fizetni. Legalábbis ti így gondolkodtok. Miért, attól, hogy elváltatok, az nem a te gyereked? Nem gondolod, hogy részt kéne vállalni a neveléséből? Elárulom, hogy a legtöbb elvált nő nyomorog, mert a fizetése egésze is kevés ahhoz, hogy egyedül eltartsa a családját. Mivel a gyerekek vele vannak, esélye nem lesz új kapcsolatra. A férfi meg fizet egy kis gyerektartást, aztán simán talál magának bárkit.

Egyébként meg azért nem akarnak elköteleződni a férfiak, mert házasság nélkül is megkapnak mindent, amit akarnak. Szexet, kaját, szeretetet. Akkor minek venné el feleségül a nőt, hiszen anélkül is ugyanaz a "szolgáltatás" megvan.

2022. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

29. Kellet neki a gyerek igaz? Akkor mit sir a szátok hogy van?

Talán nem lesz@rni kéne a férfi igényeit miután megszületik a gyerek és akkor nem lenne annyi válás.

2022. máj. 8. 15:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!