Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem akarnak elköteleződni a férfiak?

Figyelt kérdés

Sok nő panaszkodik hogy komolytalanok a férfiak.

Ami azt jelenti hogy házasságot meg gyereket nem akarnak.

Ha ez akkora buli szerintettek akkor a férfiak miért nem vágynak erre?



#elköteleződés #Buli a házasság #Buli a gyerek
2022. máj. 6. 17:06
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
21%

"Elárulom, hogy a legtöbb elvált nő nyomorog, mert a fizetése egésze is kevés ahhoz, hogy egyedül eltartsa a családját. Mivel a gyerekek vele vannak, esélye nem lesz új kapcsolatra. A férfi meg fizet egy kis gyerektartást, aztán simán talál magának bárkit."


Biztosan van ilyen. Én inkább azzal találkozom, hogy az elvált anyuka akkor nem talál magának szexet, ha nem akar. Persze pót-apukát nagyon nehéz, tudjuk az okokat. Nyomorog? Ha nem jön a gyerektartás, max. akkor. Ha viszont van délelőttös állása, övé lesz a közös lakás, kapja a havi 50-60-at gyerekenként, akkor el lehet evickélni viszonylag kényelmesen egy-két gyerkőccel. Ha még jól is néz ki, akkor még a pót-apuka is összejöhet.

Ezzel szemben az elvált apák ronggyá dolgozhatják magukat, ha új családot szeretnének. Alapból a gyerektelen nők minimális százaléka áll össze elválttal.

Ha ez nem opció, akkor még elvált anyukákkal lehet esélyük, de nem mindenki akar a saját gyerekei mellett más gyerekekkel foglalkozni. Legvégső esetben marad a prostizás.

2022. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
61%

30 talán a férfinak valóban ki kéne vennie a részét a gyerekkörül, illetve segíteni, ahol tud?

Sarat dobálni közhelyek alapján teljesen felesleges.

Van, ahol a nő nem foglalkozik a pasival, van ahol a pasi szarik a nő érzéseire, a gyerekre és úgy általában mindenre. Van ahol ezen kívül még ezer gond van.

Nem lehet így leegyszerüsíteni.

2022. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
32. de neked lehet sarat dobálni igaz?
2022. máj. 8. 15:33
 34/50 anonim ***** válasza:
76%

Nem igazán értetted meg amit írtam igaz?

Ha akarod részletesen értelmezem neked.

Az első mondat csupán az inverze volt annak, amit te írtál. Egy natúr, értelmetlen általánosítás, csak a másik oldalról.

Gondoltam érzékeltem, hogy más végleges, általánosítás is szóba jöhet. Aztán ismertettem a véleményem lejjebb. Így már érted?

2022. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
34, Továbbra is fennáll az alap kérdésem. Minek csinál gyereket ha egyedül már nem kell neki? Kell a férfi lenulázásához? Vagy minek? Fel kéne mérni hogy ki alkalmas rá és annak gyereket csinálni. Nem ilyen majd jó lesz, meg majd megjön az esze, meg majd a gyerek összetart, jelleggel gyereket vállalni. Az anyukák unoka hisztijekor kéne így beleélni a vitába nem utólag.
2022. máj. 8. 15:50
 36/50 anonim ***** válasza:
80%

Nem egy olyan válást láttam, ahol a kapcsolat 10+ év után ment gallyra, addig jól mukodott. Nem lehet mindenre előre készülni. Szomorú, hogy abban egyet kell értsek, hogy a nő magának szül, bármit is mond a férfi korábban. Magának szül és egyedül kell helytállnia anyagi és minden szempontból a legtöbb esetben. Ez szerintem nem a nő szégyene és, ha átvernek bizony jogos a levertség, harag.

Vagy téged nem húz fel, ha veszel egy szép almát, átgondolod melyik legyen, válogatsz, az árus állítja, hogy jó, otthon meg kiderül, hogy belül rohad, tehát kicseszted a pénzt, az időt és még jól át is verték? A nők többsége úgy vállal gyereket, hogy elhiszik a férfinak, hogy az is akarja, sőt a férfi úgy is tesz, mint aki akarja. Akkor honnan kéne tudni, hogy nem akarja majd?

Könnyű a nőkre tolni, de tény, hogy sok pasi hazudik mint a vízfolyás, vagy egyszerűen olyan szarul méri fel önmagát, a képességeit, a vágyait, hogy képtelen tartani magát az adott szavához. Aztán a gyerek is a húsvétra kapott nyuszi sorsára jut. Uncsi lesz, meg sok vele a baj, meg büdös is, meg egyébként is és már nem kell.

Sok esetben lehetetlen előre kideríteni, a gyerek mit hoz majd ki a másik emberből.

Vagy, csak a nőnek kéne jövőbe látnia? A férfiaknak nem kéne végig gondolni kivel vállanak gyereket, egyáltalán akarnak-e? Mert legyünk őszinték, a legritkább esetben történik a férfi akarata és beleegyezése nélkül a fogantatás.

2022. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

36. Talán a nőknek nem kéne kierőszakolni hogy a férfiak tökéletesnek hazudják magúkat.

Ugyanis nincs a annyi gyereket nem akaró nő mint férfi.

Meg amúgy is miért csak a férfinak kell teperni a kapcsolatért? Ha nem adnátok fel max 2 próba után, és tolnátok az ismerkedés teljes súlyát a férfira, akkor nem érné meg hazudni.

2022. máj. 8. 16:17
 38/50 anonim ***** válasza:
25%

Értem, tehát azért is a nő a hibás, mert a pasi hazudik és átveri. Teljesen világos. Én meg amondó vagyok, hogy plusz anyagi terhet kéne rakni arra a férfira, aki nem látogatja a megbeszéltek szerint a gyerekeit. Mert ő ezzel plusz anyagi terhet rak az anyukára. Akkor talán meggondolnák a kérdést. Mert úgy tűnik, jelenleg nem elég a vesztenivalójuk ahhoz, hogy ne legyenek görények. Anyuka nem panaszkodhatna, hisz apuka viselkedésének hála, plusz pénzt kap, apuka meg nem léphetne le büntetlenül mint krva a sezlonyról.

Ez azért lenne jó, mert a rendes apakákat nem büntetné, de sok problémát megoldana.

2022. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
#38 ha a férfi nem házasodik és nem csinál gyereket az már eleve megelőzi a problémát.
2022. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
62%

39, amelyik gyereket gyárt, most arról szól a fáma. Azok közül is azokról, akik utána, mint szürke szamár a ködben.

Persze, ha holnaptól egyik férfi se házasodik és csinál gyereket, az is megoldja, csak azzal meg sok jó apának vennénk el a lehetőséget, hogy teljes élete legyen.

2022. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!