Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem akarnak elköteleződni a férfiak?

Figyelt kérdés

Sok nő panaszkodik hogy komolytalanok a férfiak.

Ami azt jelenti hogy házasságot meg gyereket nem akarnak.

Ha ez akkora buli szerintettek akkor a férfiak miért nem vágynak erre?



#elköteleződés #Buli a házasság #Buli a gyerek
2022. máj. 6. 17:06
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

#38

Ennyire egyoldalúan a másik nemre hárítani a kapcsolatok elromlását nem túl igazságos és reális. Két ember okozza, egy nő és egy férfi. A nők is hazudnak és sokszor átverik a férfiakat, vagy egyszerűen rájuk erőszakolják a saját akaratukat. A hímek érzelmi szempontból gyengébbek, könnyebben manipulálhatóak, és ezzel sokszor visszaélünk. A gyermekvállalás sem ugyanolyan náluk, mint nálunk. Ha én nem akarok egy megfogant gyereket, elvetetem. Ha egy férfi kerül ugyanebbe a helyzetbe nincs választása, helyette döntenek. Aztán sokan elszámolják magukat, mert a biológiai apaság létrejöttébe ilyenkor már nincs beleszólásuk az apáknak, mint nekünk, de a következő 20 évbe igen. És meglépnek. Szemétség, igen az, de valahol értem. A nő az abortuszkor "lép le" a felelősség alól, a férfinak más lehetősége van.

Nem mondom, sokszor van, hogy a férfi többet tesz egy válásért, de azért ne avassuk már szentté magunkat...

2022. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
61%

Nem értetted a lényeget. Itt azokról a férfiakról írtam végig, akik lelépnek. A válás egy dolog. Amelyik férfi xarik a gyerekére utána, az meg egy másik. Itt utóbbiról van szó.

Feljebb írtam, hogy válás ezer okból lehet, azt véletlenül se hegyezném ki egyik nemre se. Minden eset egyedi. Arra viszont nincs magyarázat, vagy mentség, mikor többet a gyereke felé se néz a férfi. Persze, fordított nemekkel is igaz csak az ritkább.

Arra amúgy is érdemes lenne kitalálni valamit, hogy az apa, olyan esetben, mikor besikerült és időben jelzi, hogy neki nem kell, le tudjon mondani a babáról teljes mértékben. Hasonlóan az abortuszhoz.

De itt a kérdezővel azokról volt szó, akik tudatosan adják elő, hogy nekik kell gyerek, aztán nem érdekli őket többet a csemete.

2022. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt a szituációt én olyan nehezen tudom elképzelni. Adott egy férfi és egy nő, akik szeretik egymást, a kapcsolatukban jelen van kölcsönösség, odaadás, harmónia, felelősségteljesek, minden rendben, ugyanannyira vágynak egy gyerekre. Aztán a férfi egyszer fogja magát, és úgy lelép, hogy a gyerekére rá sem néz többet. Szerintem ilyen nincs. Ilyet a szar emberek csinálnak, és ha valaki gyereket szül egy ilyen embernek, akkor ő is hibás azért, ha a gyereke apa nélkül nő fel.
2022. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
76%
De honnan kéne tudnia, hogy tudatosan megvezetik?
2022. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

A tetteiből és személyiségéből szerintem lehet tudni. Itt egy példa, anonim kérdés az asszonysutyorgóban...


"Sziasztok!

Ti mennyire tolerálnátok azt, ha a férjetek hétvégente 1x minimum, de inkább 3x (péntek szombat, vasárnap délután/este) a szomszéddal iszogatna (nem csak 1 sör)? Nemrég költözünk ide... Szomszéd amúgy jó fej, csak ez a rohadt alkohol.. Itthon relatíve megcsinál mindent a férj. Van egy nemsokára 3 éves gyerekünk, és hamarosan érkezik a kis tesó. Egyre nehezebben viselem, hogy Ő minden hétvégén az alkoholt részesíti előnyben ahelyett, hogy a családdal lenne, segítene az esti fürdés/vacsora/altatás körül. Hétköznap későn ér haza munka miatt, keveset vagyunk együtt. ÚGY meg már főleg keveset az elmúlt 1 évben..

Hiába beszélek vele. Szerinte ezzel semmi gond nincs..

Kezdek besokallni.. 😔"


Tehát megszüli a második gyereket az alkesz férjének, aki a már meglévőre is magasról tesz. Na, ez a férfi nem fogja látogatni a gyerekét, ha elválnak, és persze a nő felelősségét most sem lehet felhozni.

2022. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Itt a nő hibája is, ha szül és két gyerekkel végül válni kényszerül. Ettől függetlenül a pasi vigyázna hova dugja, vagy legalábbis látogatná őket, ha plusz büntetés jár azért, ha nem teszi.

De, azt aláírom, hogy a nő rossz döntést hozott, kétszer is.

2022. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
86%
Csak azt mondjátok már meg nekem, hogyha a gyerekvállalás meg a házasság nem járható út, akkor mi az? De komolyan, szerintetek akkor mit kéne csinálnia az embereknek? Albérletben megöregedni egy Playstation és napi X sör társaságában?
2022. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
47. Hát nem a nőket kiszolgálni az biztos!
2022. máj. 8. 20:33
 49/50 anonim ***** válasza:
23%
#47 nem hangzik rosszul, kivéve az öregedés része. Olyan sokáig azért nem szeretnék élni.
2022. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj kérdező, biztos nem állnak sorba a nők, hogy neked gyereket szüljenek! Vagy inkább pont az a gond?
2022. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!